Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Hash-back.net – Polski Kantor Kryptowalut

Hash-back.net – Polski Kantor Kryptowalut

Giełdy i kantory
17 stycznia, 2019
2171
hash-back kantor

Hash-Back.net to renomowany kantor służący do kupowania i sprzedawania kryptowalut (obecnie proponuje Bitcoin i Ethereum). Wielkim plusem platformy jest możliwość wpłaty walut FIAT takich jak: Polski Złoty (PLN), Euro (EUR) czy Dolar (USD).

Limity transakcji

Transakcję przeprowadzane gotówkowo w kantorze stacjonarnym można dokonać bez weryfikacji danych do kwoty 40 000 zł.

Aby zarejestrować się wystarczy odwiedzić stronę internetową kantoru (https://hash-back.net/).

Rejestracja jest bardzo intuicyjnym procesem, a użytkownicy otrzymują krok po kroku informacje o kolejnych czynnościach. Aby założyć konto należy podać imię, nazwisko, adres email, numer telefonu oraz ustalić hasło.

Sprawdź ofertę Hash-back.net

Weryfikacja użytkownika

Pierwsza transakcja odbywa się na koncie bez weryfikacji. Przy kolejnych wymianach konieczna jest weryfikacja konta w celu spełnienia wymogów prawnych.  Proces weryfikacji jest prosty i trwa ok. 2-3 minuty. Ma on na celu weryfikacje dokumentu tożsamości (należy okazać dowód osobisty lub paszport). Użytkownicy muszą podać podstawowe dane osobowe oraz przesłać niezbędne zdjęcia. Na koncie zweryfikowanym nie ma limitu dotyczącego ilości oraz wartości wykonywanych transakcji.

Szata graficzna

Serwis jest przyjemny dla oka i z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom platformy. Na samej górze witryny znajduje się logo Hash-Back.net, a po prawej jego stronie przyciski kantor, oraz zaloguj. W środkowej części obrazu można stworzyć konto lub przejść do już istniejącego konta. Poniżej znajdują się dwa panele wymiany. Pierwszy z nich dotyczy transakcji wykonywanych przy pomocy Bitcoin, a 2 tabela to wymiana Ethereum. Każda z  tabel podzielona jest na zakładkę zakup oraz sprzedaż. W stopce strony odwiedzający mogą dodatkowo przejść do innych zakładek znajdujących się na stronie.

Czytaj również:  Monfex - kryptowaluty z dźwignią - opinie i recenzja nowej giełdy kryptowalutowej

Bezpieczeństwo

Jak dotychczas platforma Hash-Back.net nie padła ofiarą ataku hakerskiego. Firma podlega wszelkim regulacją prawnym obowiązującym na terenie Polski. Spełniają wszelkie wymogi KYC oraz stosują wewnętrzną procedurę bezpieczeństwa AML mającą na celu przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Na stronie internetowej firmy możemy podejrzeć aktualny kurs wymiany Bitcoina oraz Etherum.

Program partnerski

Trzeba przyznać, że program partnerski to bardzo atrakcyjna propozycja dla użytkowników, którzy dysponują możliwością zdobywania nowych klientów. Użytkownik otrzymuje swój reflink i w momencie dokonania zakupu przez poleconego partner otrzymuje 20% prowizji od każdej transakcji. Sam nie musisz nic kupować, aby zyskać.

Nowości

Firma zakupiła bitomaty, które pod własnym brandem zaczną pojawiać się w rożnych miejscach w kraju. Pierwszy z nich zostanie ulokowany w punkcie stacjonarnym na Piotrkowskiej 125 w Łodzi. Hash-Back.net do końca tego roku planuje również otworzyć kilka nowych lokali na terenie całej Polski. Jak widać nadchodzą ogromne zmiany.

Największą z nich jest redesign starej platformy. Zyska ona nowe kolory oraz styl. Wprowadzonych zostanie wiele rozwiązań, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Opinie klientów

Opinie użytkowników o Hash-Back.net są pozytywne. Oceny internautów w większości przypadków można znaleźć w Google (w zakładce opinie) oraz na serwisach poświęconych kryptowalutom.

Kup lub sprzedaj kryptowaluty na Hash-back

Blog

Firma prowadzi również bloga, na którym umieszczane są aktualności, poradniki, ciekawostki oraz podsumowania ze świata kryptowalut: http://blog.hash-back.net/

Media społecznościowe

Zespół Hash-Back.net aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Zapraszamy do zapoznania się z ich kanałami:Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.