Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Binance – bonus za rejestrację i ID Polecającego (2023)

Binance – bonus za rejestrację i ID Polecającego (2023)

Giełdy i kantory Poradniki Wiadomości
22 listopada, 2023
47
binance bonus za rejestrację

Binance to największa giełda kryptowalut na świecie. Od jakiegoś czasu oferuje ona także bonus za rejestrację. Aby go otrzymać podczas zakładania konta złożyć konto z tego linka. Wówczas otrzymamy dożywotnią zniżkę na opłaty transakcyjne, a także nawet do 100$ w voucherach. Oprócz tego Binance oferuje program Learn and Earn, dzięki któremu możemy zdobyć dodatkowe bonusowe kryptowaluty za rozwiązywanie quizów. Ale jak odebrać bonus za rejestrację Binance? Ile możemy w ten sposób zgarnąć? Już wyjaśniamy

Binance bonusy
Jeśli widzisz taki komunikat to znaczy, że Twój bonus Binance jest aktywny

Binance bonus za rejestrację – zniżka na opłaty i do 100$

Podstawową kwestią, która zapewne pojawiła się w Twojej głowie jest kwestia ile tak wogóle bonusu można zgarnąć za rejestrację na Binance. Po pierwsze, zakładając konto ze specjalnego linka lub wpisując kod w pole ID Polecającego otrzymujesz 20% zniżki na opłaty. Zniżka ta jest dożywotnia, więc już to samo w sobie to ciekawy bonus. Na tym jednak nie koniec. Oprócz zniżki na opłaty otrzymasz bonus za rejestrację Binance, który zależy od czynności, które wykonasz.

  • Za założenie konta i przejście weryfikacji otrzymasz 20 dolarów.
  • Po wpłacie pierwszych 10 dolarów, otrzymasz kolejne 30 dolarów
  • Po zrealizowaniu pierwszej transakcji na kwotę minimalnie 10 dolarów, na Twoje konto trafi kolejne 50 USD.

Warto jednak pamiętać, że bonusy te to nie są prawdziwe, realne pieniądze. Są to jedynie vouchery, które możemy wykorzystać w ekosystemie Binance. Wciąż jednak jest to ciekawy bonus za rejestrację, jeśli masz zamiar korzystać z Binance (a to najpopularniejsza giełda na świecie). Środki, które w ten sposób zaoszczędzisz możesz przeznaczyć na zakup realnych kryptowalut.

Ok. Skoro wiesz już jaki bonus oferuje Binance, pora przejść do konkretów. W kolejnej sekcji tego artykułu wyjaśnimy krok po kroku w jaki sposób go odebrać!

Jak odebrać bonus Binance? ID Polecającego

Aby odebrać bonus za rejestrację na Binance musisz posiadać tzw. ID Polecającego Binance. Jest to specjalny kod, który musisz podać podczas zakładania konta – w przeciwnym wypadku nie otrzymasz bonusów. Ale jak to wszystko wygląda krok po kroku? Oto instrukcja krok po kroku:

Krok 1: Załóż konto na www.binance.com z tego linka, a kod ID Polecającego zostanie uzupełniony automatycznie. Upewnij się, że kiedy zakładasz konto po prawej stronie widzisz napis jak na poniższym obrazku. Wskazuje on, że Twój bonus Binance został aktywowany.

Binance bonus

Krok 2: Przejdź weryfikację tożsamości. W tym celu musisz wysłać giełdzie zdjęcie swojego dokumentu tożsamości oraz zrobić sobie selfie. Gdy tylko weryfikacja zakończy się pomyślnie otrzymasz bonusowe vouchery.

weryfikacja na binance

Krok 3: Aby otrzymać pełny bonus Binance musisz jeszcze wpłacić 10 USD i przeprowadzić transakcję na 10 USD. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, zapraszamy Cię do sprawdzenia naszej recenzji giełdy, w której wyjaśniamy ten proces krok po kroku: Binance opinie.

I to właściwie tyle. Gdy wykonasz wszystkie te kroki otrzymasz maksymalny bonus za rejestrację Binance! To jednak nie koniec. Możesz też zgarnąć darmowe tokeny i kryptowaluty rozwiązując proste quizy. Jak to wszystko działa?

Inne bonusy Binance

Binance posiada sekcję Learn2Earn. Znajdują się w niej quizy dot. kryptowalut. Najpierw oglądasz krótki filmik wyjaśniający dane zagadnienie, a następnie odpowiadasz na pytania. Jeśli odpowiesz prawidłowo, otrzymasz tokeny projektu, którego dotyczył quiz. Jak więc przejść do sekcji Learn2Earn Binance? Opcję tą znajdziesz w górnym menu:

bonus na binance learn2earn
Sekcja Learn2Earn na Binance to okazja na dodatkowy bonus w postaci kryptowalut

Następnie wybierasz quiz, który cię interesuje, ogłądasz filmik i odpowiadasz na pytania. Całość trwa nie dłużej niż kilka minut. Warto zaznaczyć, że Binance regularnie dodaje nowe quizy, więc z biegiem czasu pojawiają się kolejne opcje na darmowy bonus.

Podsumowanie

Binance to zdecydowanie lider jeśli chodzi o handel kryptowalutami. Giełda ta istnieje od wielu lat, posiada ugruntowaną reputację oraz świetne opinie. Zdecydowanie warto więc posiadać na niej konto, a podczas jego zakładania głupio byłoby nie odebrać bonusu za rejestrację. W końcu są to dożywotnie zniżki na opłaty, 100$ w voucherach oraz możliwość otrzymywania dodatkowych bonusów za rozwiązywanie quizów!

FAQ

Jaki bonus za rejestrację oferuje Binance?

Binance jako bonus za rejestrację oferuje zniżki na opłaty, nawet 100$ w voucherach oraz możliwość rozwiązywania quizów.

Czy Binance bonus da się wypłacić poza giełdę?

Kryptowaluty zarobione na quizach można wypłacić poza Binance. W przypadku 100$, są to vouchery handlowe, które możemy wydać jedynie w ramach ekosystemu giełdy.

Czy warto odebrać bonus Binance?

Zdecydowanie warto odebrać bonus od Binance, zwłaszcza jeśli i tak mamy zamiar założyć konto na tej platformie.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.