Rozpocznij z Brave Browser

Kup bitcoiny za pomocą PayPal

Kup bitcoiny za pomocą PayPal

Poradniki
Luty 1, 2019
442
Płatność internetowa zaczyna dynamicznie wypierać klasyczne przelewy. Nie trzeba ukrywać, że PayPal niezmiennie od kilku lat regularnie zdobywa coraz większą ilość użytkowników, ponieważ zaczynają oni dojrzewać do tego, że banki nie są jedynymi narzędziami finansowymi, które oferują transfer środków. Jednak w jaki sposób kupić bitcoina czy też inne kryptowaluty za pomocą PayPal? Z przyjemnością przedstawimy...
paypal i bitcoin

Płatność internetowa zaczyna dynamicznie wypierać klasyczne przelewy. Nie trzeba ukrywać, że PayPal niezmiennie od kilku lat regularnie zdobywa coraz większą ilość użytkowników, ponieważ zaczynają oni dojrzewać do tego, że banki nie są jedynymi narzędziami finansowymi, które oferują transfer środków. Jednak w jaki sposób kupić bitcoina czy też inne kryptowaluty za pomocą PayPal?

Z przyjemnością przedstawimy Wam jeden z niewielu działających sposobów na zakup Bitcoina za pomocą PayPala. Niestety nie istnieje żadna bezpośrednia możliwość zakupu kryptowalut za pomocą tego systemu. Wynika to z polityki firmy PayPal, która nie pozwala na jakiekolwiek operacje związane z Bitcoinem lub kryptowalutami. Na szczęście są sposoby, aby to obejść.

Zapraszamy serdecznie do lektury – mamy nadzieję, że tekst dostarczy Wam odpowiednią dawkę merytorycznej wiedzy i odpowie na pytanie Jak kupić bitcoiny za pomocą PayPal.

> Tutaj kupisz Bitcoiny za pomocą PayPal <

VirWoX, czyli jedyny dobry sposób

Na rynku istnieje wiele giełd i kantorów kryptowalutowych, jednak jak można zauważyć, żadne z nich nie oferuje bezpośrednich płatności za pomocą PayPala. Tak, jak wspomnieliśmy – wynika to z odgórnie narzuconej polityki Paypal, która zakazuje sprzedaży kryptowalut za pomocą tego systemu płatności.

Portal VirWox to obecnie jedyna sprawdzona metoda, pozwalająca na szybki zakup bitcoina lub innych kryptowalut za pomocą PayPala. Serwis może przyjmować płatności PayPal, ponieważ kupuje się za nie wirtualną walutę zwaną Second Life Lindens (SLL), a dopiero później wymienia się ją na Bitcoiny, które można następnie wysłać na dowolny adres portfela.

Czytaj również:  eToro - handel na kryptowalutach - kopiuj transakcje najlepszych traderów

Rejestracja nowego konta

Pierwszą czynnością, którą należy wykonać podczas chęci nabycia BTC przy pomocy platformy PayPal, jest rejestracja w VirWox. Założenie konta nie należy do skomplikowanych i wymaga raczej klasycznej rejestracji internetowej nowego użytkownika. Strona prowadzi interesantów krok po kroku podczas wpisywania konkretnych danych na temat konta. Pod koniec otrzymuje on wiadomość e-mail, potwierdzającą prawdziwość podanych informacji. Hasło, które otrzymacie, jest tymczasowe i musi zostać zmienione w ciągu 24 godzin, ponieważ w innym przypadku Wasze konto zostanie usunięte.

Po dokonaniu rejestracji należy czekać na weryfikację i akceptację. Gdy support tego dokona, możecie przejść do swoich pierwszych zakupów.

Przejdź na VirVox i kup BTC Paypalem

Kup pierwsze BTC

Mogłoby wydawać się to banalnie proste, ponieważ teoretycznie wystarczy wybrać opcję “Wpłać” w lewym bocznym pasku, jednak dalsze czynności wymagają nieco więcej zaangażowania. W kolejnym kroku należy wybrać interesującą Was kwotę i za pomocą specjalnego przycisku, przejść do strony platformy PayPal. Po lewej stronie można zauważyć informacje od VirWox, gdzie będzie widniała wybrana przez Was kwota – jeśli różni się ona od tej, którą wpisaliście w pierwszym kroku, wystarczy do niego wrócić.

Po zalogowaniu się na swoje konto PayPal i dokonaniu przelewu, odświeżcie VirWox. Saldo powinno być uzupełnione w kwotę obniżoną o 2,9% + 0,30$. Teraz należy kupić walutę SLL (Second Life Lindens), ponieważ w VirWox nie ma pary handlowej USD/BTC. Gdy jesteście już posiadaczami SLL, wystarczy przejść do transferu SLL/BTC i można cieszyć się z błyskawicznego zakupu kryptowaluty.

Czytaj również:  Bitcoin i altcoiny – drastyczne spadki

W teorii wygląda to dość zawile i czasochłonnie, jednak praktyka pokazuje, że cała transakcjea zajmie Wam maksymalnie 5 minut.

Przejdź do zakupu BTC za pomocą PayPal

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz lub opinię