Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Giełda Binance – recenzja. Jak zacząć, opinie, prowizje i opłaty

Giełda Binance – recenzja. Jak zacząć, opinie, prowizje i opłaty

Giełdy i kantory
9 marca, 2019
6632
binance_tlo

Chociaż Giełda Binance to stosunkowo młody zawodnik, ponieważ została otwarta dopiero w połowie roku 2017, to zaledwie kilka miesięcy zajęło jej wkroczenie do czołówki najpopularniejszych platform handlowych. Podczas okresu największej popularności kryptowalut na świecie, Binance mogła pochwalić się najwyższym wolumenem dziennym, co dało jej pozycję lidera i ogromne zyski. Jej siedziba początkowo znajdowała się w Shanghaju, po czym przeniesiona została do Hongkongu, by finalnie osadzić się na Malcie, który jest rajem podatkowym. Założycielem jest Changpeng Zhao – człowiek o ogromnym doświadczeniu w branży giełd, kryptowalut i informatyki, posiadający nieposzlakowaną opinię.

Nic dziwnego, że traderzy ją tak polubili. Od początku uderzyła z mocnym marketingiem, akcjami promocyjnymi i nagrodami dla najlepszych traderów – dodatkowo nie wymaga szczegółowej weryfikacji użytkowników, co wiąże się z brakiem obowiązku wysyłania skanu dokumentów. Jeśli zależy Wam na tym, by przyjrzeć się jej funkcjonalności z bliska, to zapraszamy serdecznie do dalszej części tekstu!

 • Binance jest jedną z najmłodszych platform wymiany kryptowalut, oficjalnie uruchomioną w lipcu 2017 roku.
 • Pomimo stosunkowo krótkiego stażu giełda rozwinęła się niezwykle szybko i jest obecnie największą na świecie platformą kryptowalutową według wielkości obrotów handlowych.
 • Niskie opłaty na Binance, duży wybór altcoinów i wysokie limity wypłat uczyniły Binance najlepszą platformą handlową na rynku
 • Binance skupia największą społeczność użytkowników i notuje najlepsze opinie pośród wszystkich giełd.

Informacje o giełdzie Binance

Firma: Binance Holdings Limited

Kraj: Malta, UE

Rok powstania: 2017

CEO: Changpeng Zhao

Strona WWW: https://www.binance.com

Przelewy złotówkowe: Tak, wpłaty

Rynki FIAT: EUR, GBP, AUD, RUB, TRY, UAH

Waluty stablecoin: USDT, USDC, DAI, PAX, BUSD

Weryfikacja: Tak

Opłaty za korzystanie: Brak

Metody wpłat: Przelew bankowy, karta kredytowa (prowizja), depozyt krypto

Metody wypłat: Przelew bankowy SEPA, Advcash, Payeer, Etana, przelew krypto

Ilość obsługiwanych kryptowalut: 200+

Obsługiwane kryptowaluty: BTC, ETH, BNB, LINK, YFII, DOT, YFI, TRX, SUSHI, SXP, LTC, ONT, EOS, XTZ, NEO, BCH, ADA, COMP, BAND, VET, LEND, XMR, ZEC, WAVES, CRV, XRP, ATOM, SOL, JST, XLM, NXM, LRC, OMG, SRM, KSM, ANT, ALGO, BAT, ICX, SNX, DASH, REN, XEM, COTI, KAVA i inne…

Prowizje: Wymiana krypto-krypto: maker 0.1%, taker 0.1%. Możliwość obniżenia opłat o 25% za pomocą tokenu BNB.

Przejdź do oficjalnej strony Binance

Jak się zarejestrować na Binance?

Rejestracja nowego konta na giełdzie Binance jest niezwykle prosta i intuicyjna, między innymi dzięki dostępności języka polskiego.

 1. Po wejściu na stronę główną platformy Binance należy kliknąć w prawym górnym rogu przycisk „Zarejestruj się
 2. Następnie należy wypełnić formularz prosty formularz składający się jedynie z dwóch pól – email i hasło. Podaj swój aktualny adres poczty elektronicznej i ustaw hasło do logowania.
 3. Na Twój adres email przyjdzie link potwierdzający, na który należy kliknąć.
 4. Zweryfikuj swoje konto przesyłając wymagane dokumenty
 5. (opcjonalne) Warto również od razu po zalogowaniu ustawić weryfikację dwuskładnikową opartą o Google Authenticator. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabepieczysz swoje konto przez hakerami i nawet w razie odgadnięcia przez nich hasła nie będą w stanie zalogować się przy użyciu Twoich danych. Aby zabezpieczyć konto za pomocą 2F należy pobrać na swój telefon aplikację Google Authenticator (Android, iOS), zeskanować za jej pomocą kod QR dostępny w zakładce Profil – Bezpieczeństwo i zatwierdzić akcję podając kod z Google Authenticator. Możliwa jest również weryfikacja dwuskładnikowa za pomocą tradycyjnej wiadomości SMS.

Jak rozpocząć handel na Binance?

Na platformie Binance możesz rozpocząć handel na kilka sposobów.

 1. Zasilenie portfela Spot za pomocą kryptowalut
  – Jeżeli posiadasz już kryptowaluty, które zostały zakupione na innej giełdzie (na przykład na BitBayu, obsługującym łatwe wpłaty i wypłaty PLN, czy wygodnym kantorze Coinbase, to wystarczy przejść do zakładki Portfel Portfel Spotwyszukać kryptowalutę do wpłatynacisnąć przycisk „Wpłać„. Zostaniesz przekierowany na stronę, która wyświetli Twój prywatny adres do wpłaty. Przelej na niego środki aby rozpocząć handel na innych kryptowalutach. Będą one dostępne po otrzymaniu odpowiedniej liczby potwierdzeń z sieci (z reguły kilka lub kilkadziesiąt minut – zależne od wpłacanej kryptowaluty). Wpłaty krypto są zawsze darmowe.
 2. Zasilenie za pomocą PLN – karta kredytowa lub debetowa
  – Binance od jakiegoś czasu oferuje zakup kryptowalut za pomocą kart kredytowych i debetowych. Aby skorzystać z tej opcji należy posiadać zweryfikowane konto. W celu zakupu cyfrowych walut za pomocą karty płatniczej udaj się do zakładki Kup kryptowalutyKarta kredytowa / debetowa. Pamiętaj, że opcja ta jest dodatkowo płatna, a kwota prowizji pojawi się w podsumowaniu zamówienia.
 3. Zasilenie EUR za pomocą przelewu SEPA
  – Giełda udostępnia możliwość zasilenia konta walutami tradycyjnymi m.in EUR, które można wysłać do Binance za pomocą przelewu SEPA. W celu rozpoczęcia handlu należy przejść do zakładi PortfelPortfel Spotwybrać walutę wpłaty → kliknąć Wpłać. Opcja wymaga weryfikacji i jest płatna €0.5
 4. Alternatywne systemy płatności
  –  Binance obsługuje również wirtualne portmonetki i systemy płatności, które są w większości zwolnione z opłaty. Dostepne są takie opcje jak: Advcash, Payeer, Etana.

Zarejestruj się na Binance za darmo

Koszty handlu i przelewów

 • Prowizja od handlu dla zleceń maker i taker wynosi jedynie 0,1%, jednak może ona zostać dodatkowo obniżona do poziomu 0,075% jeżeli jest opłacana za pomocą tokenu Binance Coin.
 • Prowizja za zakup kryptowalut za pomocą kart kredytowych / debetowych wynosi 1.8% transakcji.
 • Prowizja za wpłatę EUR przez system SEPA wynosi €0.5
 • Wpłaty kryptowalutowe są zawsze darmowe i nie są za to pobierane żadne prowizje
 • Wypłaty kryptowalutowe wymagają uiszczenia prowizji dla górników przetwarzających transakcje. Są one różne dla każdej poszczególnej kryptowaluty, dlatego nie jesteśmy w stanie ująć wszystkich wartości w tym artykule. Pełną listę wraz z odpowiadającymi im prowizjami znajdziesz pod adresem https://www.binance.com/pl/fee/depositFee

Zalety Binance

 • Świetna reputacja

Najważniejszą rzeczą związaną z najlepszymi platformami obrotu kryptowalutami jest ich reputacja. Opinie na temat Binance z reguły są pozytywne, ponieważ giełda jest łatwa w użyciu, oferuje wiele par walutowych i co najważniejsze – jest BEZPIECZNA!. Ponadto zespół stojący za Binance ma udokumentowane osiągnięcia zarówno w zakresie kryptowalut, jak i samych finansów.

 • Binance jest dobre dla początkujących jak i profesjonalistów

Interfejs jest łatwy w użyciu dla początkujących i wystarczająco zaawansowany, aby profesjonaliści mogli dokonywać nawet najbardziej wyrafinowanych transakcji.

 • Dostęp do setek kryptowalut

Często głównym powodem, dla którego ludzie zaczynają handel na Binance jest dostępność wielu kryptowalut – liczonych w setkach. Wiele giełd nie oferuje więcej niż 20-40 kryptowalut, a Binance oferuje ich setki. Binance skupia się na dodawaniu do swojej oferty wielu nowych innowacyjnych monet.

 • Niskie opłaty za transakcje i wypłaty gotówki

Jedną z największych zalet Binance są super tanie opłaty transakcyjne. Ponieważ Binance obsługuje miliony klientów, opłaty są naprawdę jednymi z najtańszych. Binance nie pobiera żadnych opłat za zasilenie konta, a prowizja za dokonanie transakcji to jedynie 0.1%. Aby zobrazować koszta inwestycji – gdybyś użył swoich bitcoinów do zakupu Ethereum o wartości $100, Binance naliczyłby Ci jedynie 10 centów opłaty!

 • Binance jest w stanie obsłużyć do 1,4 miliona transakcji na sekundę!

Dokładna wiedza na temat tego, co to oznacza, jest nieistotna. Wystarczy wiedzieć, że Binance jest szybki, a szybki jest dobry. Niejednokrotnie pojawiały się problemy z opóźnieniem na niektórych giełdach, a jak wiadomo – opóźniania często kosztują nas poważne pieniądze! Na platformie Binance to nie problem!

 • Binance obsługuje j. polski

Niedawno Binance wprowadziło język polski na swoją platforme. Jest to wielkie udogodnienie dla osób bez znajomości języków obcych. Ponadto firma prowadzi support po polsku.

 • Atrakcyjny program partnerski

Jeśli masz znajomych, którzy chcą rozpocząć przygodę ze światem kryptowalut, warto jest im polecić unikalny link referencyjny, z którego będą mogli się zarejestrować. Otrzymasz wtedy nawet do 80% prowizji z transakcji dokonanych przez zaproszone osoby!

Przejdź do darmowej rejestracji na Binance

Czy Binance wymaga weryfikacji?

Tak. Binance wprowadziło oficjalnie wymóg weryfikowania kont. Aby korzystać z funkcjonalności giełdy należy przesłać dokumenty potwierdzające tożsamość (np. dowód, paszport, prawo jazdy) oraz adres zamieszkania (np. rachunek za prąd, internet, telefon)

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo kont jest jednak bardzo mocną stroną giełdy Binance. Interesanci otrzymują ogromną ilość możliwości do wykorzystania i należą do nich m.in. takie alternatywy jak: API, weryfikacja sms, Google Authenticator, ustawienie indywidualnego kodu, który będzie dodawany do wiadomości e-mail lub wskazanie konkretnych adresów portfeli, na które będzie można dokonywać wypłat. Trzeba przyznać, że w naszej opinii taka liczba opcji jest bardzo imponująca dla wszystkich potencjalnych klientów, ponieważ ich środki będą maksymalnie bezpieczne w portfelu. Ponadto Binance zarządza funduszem ubezpieczeniowym, który ma pokrywać ewentualne straty wynikające ze złamania zabezpieczeń giełdy. Warto wspomnieć o tym, że Binance oferuje tzw. Bug Bounty, które nagradza ekspertów od zabezpieczeń komputerowych za odkryte luki i błędy w oprogramowaniu platformy.

Czy warto korzystać z Binance?

Biorąc pod uwagę ponad 200 tokentów (a ich lista cały czas się powiększa), ilość zabezpieczeń kont, niskie opłaty związane z handlem i wypłatami, imponującą reakcję na ataki hakerskie w przeszłości (i ich odparcie), a nawet możliwości, to z pewnością Binance jest miejscem, które warto polecić wszystkim początkującym i zaawansowanym traderom. Giełda Binance słynie z bardzo dobrych opinii w środowisku kryptowalutowym, a pozytywne wpisy na forach czy grupach FB tylko to potwierdzają.

Przekonany/a? Zarejestruj się na giełdzie Binance za darmo

Opinie o Binance

Binance to najpopularniejsza giełda kryptowalut na całym świecie. Nie bez przyczyny na tej platformie miliony użytkowników codziennie dokonuje ogromnych ilości transakcji. Swoją popularność zawdzięcza świetnej opinii i nieposzlakowanej reputacji. Giełdą zarządza najbardziej wpływowy człowiek w branży – Changpeng Zhao, który w przeszłości również odpowiadał za sukces giełdy Blockchain.info. Poszukując opinii w Internecie użytkownicy najczęściej chwalą Binance za niskie prowizje, szybkość działania, ogromną ilość dostępnych altcoinów, czy wysoki poziom bezpieczeństwa. Jeżeli chodzi o negatywne opinie, to najczęściej wspominane kwestie to trudności związane ze wsparciem (np. niemożliwość dodzwonienia się na infolinię).

Podsumowując, giełda Binance z pewnością jest warta przetestowania. Najlepszym sposobem na wyrobienie sobie opinii będzie utworzenie bezpłatnego konta i rozpoczęcie handlu na przykład na małych kwotach.

Informacja: Jeżeli skorzystałeś/skorzystałaś z usług giełdy Binance, w komentarzu możesz pozostawić swoją opinie.25 komentarzy

 • M
  Marek

  Najlepsza giełda krypto, działa szybciej niż większość dostępnych giełd na rynku, a pobiera dużo niższe prowizje (nawet 5x!). Dodatkowo niedawno wprowadzili możliwość depozytów za pomocą przelewów SEPA, co jest dla mnie wielkim ułatwieniem. Dotychczas do zasileń w EURO wykorzystywałem Coinbase, ale z racji niższych opłat i prowizji przeniosłem konto do Binance. Poza tym, jako jedyna giełda na rynku nie wymaga weryfikacji KYC, co jest dla mnie ogromnym plusem. Nie bez przyczyny zainteresowałem się kryptowalutami, żeby mi banki i urzedy zaglądały w papiery. Wszystko robię legalnie i płacę podatki, ale szanuje swoją prywatność i nie mam ochoty udzielać komuś dostępu do moich danych. Nie bez przyczyny platforma notuje świetne opinie i jest nr. 1 na rynku. Mam nadzieję, że dalej się będą rozwijać i nie zaczną kombinować z weryfikacjami itp

 • S
  Szymansky

  Moje doświadczenia z Binance’em są bardzo pozytywne. Sama platforma oferuje wiele. Jeżeli znajdą się malkontenci, to prawdopodobnie będą to osoby, które po prostu nie mają pojęcia o rynku kryptowalut i o samym handlu.

  Dla mnie Binance:
  * jest bardzo bezpieczny i ma wiele dostępnych opcji dotyczących bezpieczeństwa konta
  * jest bardzo łatwy w użyciu.
  * króluje pod względem ilości par (krypto)walutowych
  * oferuje bardzo szybkie, bezpieczne i bezproblemowe przelewy / wpłaty / wypłaty. Nigdy nie miałem z tym problemu. Oczywiście – czytam i rozumiem instrukcje. Rozumiem także, jak działa krypto.
  * wykresy są dla mnie idealne (z TradingView’a).
  * nie znalazłem lepszych stawek za zakupy kartą kredytową. Są lepsze niż na Bitbay czy Coinbase.
  * przelewy kryptowalutowe wychodzą szybciej niż u konkurencji

  Do tej pory się nie zawiodłem i mam nadzieje, że tak pozostanie.

 • o
  only_moon

  Pogrzebałem trochę w Internecie i widzę, że giełda Binance ma praktycznie same dobre opinie. Ok, namówiliście mnie. Przetestuje ją i wrócę tutaj z recenzją za ok. 2-3 tygodnie. Dotychczas korzystałem jedynie z Coinbase, jednak z tego co widzę, to nie dorównuje Binance pod względem ilości dostępnych kryptowalut. Ponadto widzę, że giełda zajmuje nr. 1 w rankingu CoinMarketCap pod względem wolumenów. Ciekawe. Z pewnością tu wrócę z ostateczną oceną ;-)))

 • P
  Polo

  Przetestowałem już wiele giełd i w mojej opinii Binance nie ma sobie równych. Ogromna ilość dostępnych kryptowalut, zaawansowane opcje oszczędzania i inwestowania w kopanie, staking czy lending. Dobry support, możliwość gry z dźwignią a także wpłaty za pomocą fiatów.

 • b
  bartek

  Raczej każdy w społeczności zna tą giełdę. Niskie prowizje (do tego możliwość wykorzystania tokenu BNB do dodatkowego obniżenia opłat), brak potrzeby weryfikacji a do tego dużo dostępnych coinów. Moja giełda nr 1 zaraz po Bitbayu. Jestem na niej praktycznie od samego początku, jeszcze za czasów kiedy nie wyrabiali się z ilością nowych użytkowników i musieli czasami wyłączać rejestrację 😀

 • m
  mentos

  Hej mam sprawę. Zapomniałem przy przelewie XRP uzupełnić polę tag, przez co niestety nie doszedł przelew. Mój błąd :// Czy orientujecie się, czy Binance może mi pomóc przy odzyskaniu błędnie wysłanych środków? ;//

 • n
  niebieski

  Dla mnie giełda jest bezkonkurencyjna. Najlepsza płynność na rynku, przez co nie muszę czekać wieczności na zrealizowanie oferty, multum dostepnych par walutowych, wiele nowości na platformie, możliwość „pozbywania się” drobnych, które pozostają po transakcjach w postaci konwersji na Binance Coin, a do tego całkiem atrakcyjne prowizje. Jak na razie żadna giełda nie oferuje tyle co Bajnans.

 • o
  ojtakbyczq

  Z tego co pamietam to istnieje mozliwosc odzyskania srodkow, ale w przypadku gdy kwota jest znaczaca. Jezeli wyslales jakies drobne to raczej nie licz na ich odzyskanie, bo to po prostu nie ma sensu. Aby odzyskac srodki Binance musialby wydelegowac pracownika ktory za pomoca klucza prywatnego przypisanego do konta przeprowadzi cala procedure.. Najlepiej napisz do supportu, jednak jezeli mowa o malej kwocie, to raczej zadna gielda nie podejmie sie czegos takiego

 • A
  Anna

  Konkretnie: czy Binance bierze prowizję (jeżeli tak, to ile?) za KONWERSJĘ. Mam tam konto, nie sprzedaję waluty, a chcę z np ETH przejść na BTC ile prowizji zapłacę?

  • L
   Lendzier

   @Anna, giełda nie pobiera prowizji z tytułu Konwersji. Jak piszą na https://www.binance.com/en/convert :

   „We do not charge any fees on OTC trades. However, there will be a spread (if you are buying, our prices will be above the market price. If you are selling, our price will be below the market price).”

   Tłumaczenie Google Translate:
   „Nie pobieramy żadnych opłat od transakcji OTC. Jednakże, będzie występował spread (jeśli kupujesz, nasze ceny będą wyższe od cen rynkowych. Jeśli sprzedajesz, nasza cena będzie niższa od ceny rynkowej).”

   W praktyce żadne prowizje nie są pobierane. Jedynie spread będzie większy, prawdopodobnie nawet go nie odczujesz (tj. jeżeli będziesz kupować krypto, to platforma ustawi Twoją ofertę jako najlepszą, z najatrakcyjniejszą dla rynku ceną). Konwertera można śmiało używać, bardzo wygodna i prosta opcja do handlu (szczególnie dla początkujących), praktycznie bez opłat.

 • r
  r2d2

  Ciekawostka – Binance jest już prawdopodobnie najpopularniejszą giełdą kryptowalutową w Polsce. Oficjalnie prześcignęła BitBay w statystykach wyszukiwań wg. Google trends 😉 Nie ma się co dziwić. Prędkość rozwoju Binance’a nie ma porównania do BB. Na BitBayu jak na pół roku dodadzą kilka nowych kryptowalut to już jest święto. Jak Binance udostepni możliwość zasilenia PLN przez konto bankowe to BitBay pójdzie dla wielu w odstawkę :))

 • J
  Janek

  Witam widzę same pozytywne opinie może dla tego że negatywne nie są pokazane ja osobiście mam złe doświadczenia z Binance ginie kryptowaluta i nikt nie jest za to odpowiedzialny to znaczy że ktoś wyprowadza wasze pieniążki i platforma nie widzi możliwości ich odzyskania , tak że bądźcie ostrożni

 • J
  JanekZejdzNaZiemie

  @Janek, nikt z Binance nie wyprowadza żadnych pieniędzy – sory, ale gadasz takie głupoty, że aż głowa boli. Jak ktoś traci pieniądze z giełdy, to najczęściej właśnie to ta osoba zawiniła – sama przelała pieniądze jakimś oszustom (a założe się, że tak było – czyżby skusiła Cię jakaś ciekawa reklamka na podejrzanych stronach „Zarób 12673232 $ w 24 godziny”?), bądź nie miała na komputerze antywirusa i stosownych zabezpieczeń na giełdzie (np. Google Authenticator czy potwierdzenie SMS) i po prostu ktoś zyskał dostęp do konta. Nie w moim interesie bronienie giełdy, ale nie wiesz o czym mówisz człowieku. Najprawdopodobniej straciłeś pieniądze przez własną głupotę, a obwiniasz giełdę, która przecież nie może cofać przelewów (takie jest założenie blockchaina, helloł?)

 • J
  Janek

  Bardzo ciekawy komentarz , zejdź na ziemię , ale nie jestem pewien czy sam nie bujasz w obłokach jeśli aktywa były w portfelu na Binance i zniknęły jak tłumaczy obsługa klienta w nieznanym kierunku to co mogę o tym myśleć , polecili mi agencje zajmujące się odzyskiwaniem , ale i tu odmawiają pomocy to co się dzieje , a jeśli boli cię głowa to nie czytaj tych stron o szybkich zyskach helloł ,

 • G
  Goras

  Binance
  Blokują konto pod pretekstem ze niemieckie IP , czyli co nie można jechać na wakacje za granice , pracować za granica , czy co? Konto niemieckie dokumenty tożsamości polskie tez rodzi problemy . Zarabiam LEGALNIE Ponad 2000€ Udokumentowałem im to papierami (lohnsteuerbescheinigung , list potwierdzający z finanzamt , wyciąg z konta) , i po setkach prób z supportem udało mi się połączyć z czatem , i co usłyszałem ze mój profil jest ryzykowny ??? , teoretycznie jest możliwość wysłania jeszcze jakiegoś dokumentu do weryfikacji żeby potwierdzić legalność majątku , ale wszystko odrzucają żadnego przykładu nie podają , pytam się co muszę dosłać odpowiedz brzmi NIECH PAN PRÓBUJE Z RÓŻNYMI DOKUMENTAMI prowadzą kronikę na mój temat czy co ?może sami nie wiedza , nie wiem ??

 • J
  Janek

  Moim zdaniem za trudny jesteś dla nich aby mieli dostęp do twojego portfela to uniemożliwia manipulację im potrzebny jest prosty klient z wszystkimi możliwościami ze swej strona zgadnij dlaczego ?

 • M
  Marcin

  Może ktoś mi wyjaśni jakim cudem zakupione przeze minie bitcoiny są w historii portfela a na portfelu ich nie ma. Gdzie szukać wyjaśnienia jakieś kontakty. proszę o pomoc.

 • a
  abdi

  Witam,
  Mam pytanie odnośnie wpłacania depozytu poprzez bank. Wpłaty dokonałem na 500$ za co bank pobrał mi jakąś tam prowizję. Na moj portfel Binance wpłynęło 473$ zamiast 500$ … i właśnie tego nie rozumiem, ponieważ opłata wynosi podobno równe „0”. Czy ktoś mi da radę wyjaśnić o co chodzi i gdzie się podziało 27$?

 • S
  Schlesier

  To nie jest prawda że nie trzeba weryfikować konta za pomocą zdjęć dokumentów i bez znaczenia czy robi się transakcje za niskie kwoty , bo i tak rzada apka weryfikacji danych z paszportu czy dowodu

 • T
  Tomek

  Tragedia od 27stycznia czyli od 10dni razem z pomocą informatyka nie możemy przejść weryfikacji danych przez ich apk. Problemy były różne ale na pewnym etapie poprostu pokazuje że jest problem z inernetem i nic wiecej już nie mogę zrobić.
  Żeby ich k…. kara spotkala lesery pier…..e.

 • P
  Pablo

  Mam pytanie do użytkowników Binance. Właśnie dzwonił do mnie konsultant twierdząc, że kiedyś zostałem wylosowany i na moje konto wpłynęło 250$, teraz podobno na skutek operacji robota (sprzedaż/zakup) kwota ta urosła do ponad 9000$. Jako, że podobno dawno się nie logowałem, to straciłem dostęp do konta i żeby go odzyskać jest tylko jedna możliwość i gość prosi mnie o dostęp przez Teamviewera. Nie mogę zresetować hasła a dodatkowo on twierdzi, że nie jest mnie w stanie zweryfikować, choć sam do mnie dzwoni.
  Oczywiście nie dałem żadnego dostępu, bo śmierdzi oszustwem ale pomyślałem, że zapytam użytkowników Binance.
  Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • K
   KryptoPoradnik.pl

   To oszustwo. Binance nigdy nie dzwoni do swoich użytkowników. Proszę pod żadnym pozorem nie przesyłać pieniędzy, dokumentów, a tym bardziej nie udzielać dostępu do swojego komputera (przez TeamViewer czy podobne programy).

 • G
  Graceq

  Witam,

  czy ktoś z Was się orientuje, czy na platformie jest dostępne konto demo? Mam 17 lat i chciałbym rozpocząć przygodę z kryptowalutami, nauczyć się handlu, formacji, ogólnie gry. Do 18 mam jeszcze ponad 7 miesięcy i chciałbym ten czas wykorzystać na szkolenie się, a czytałem że najlepszym sposobem jest skorzystanie z wersji demonstracyjnej. Ewentualnie jeżeli Binance nie oferuje takiej funkcjonalności, to ktoś się orientuje gdzie mógłbym poćwiczyć na najpopularniejszych crypto?

 • P
  Pulsia

  Witam
  Czy w binance pracuje pan Daniel Zawiślak ?

  • M
   Maciej

   @Pulsia
   Binance nie kontaktuje się ze swoimi użytkownikami bezpośrednio. Wszystkie nowości i aktualizacje są przesyłane na email z konta głównego, więc jeżeli ktoś kontaktuje się z Tobą i twierdzi, że reprezentuje Binance, to możesz być niemal pewna, że jest oszustem i w jakiś sposób planuje Cię oszukać. Jeżeli macie jakieś pytania związane z funkcjonowaniem tej giełdy, to na stronie jest zakładka kontakt, gdzie bezpośrednio możecie wyjaśnić swoje problemy.

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.