Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Skorzystaj z darmowych, nielimitowanych wypłat aktywów kryptograficznych na giełdzie kryptowalut FTX

Skorzystaj z darmowych, nielimitowanych wypłat aktywów kryptograficznych na giełdzie kryptowalut FTX

Giełdy i kantory
24 maja, 2022
421
6f9499ab2c0f72f998012932cdf82994

Jako ze, giełda kryptowalut FTX jest jedną z największych tego typu giełd na świecie, handluje na niej coraz więcej osób z niemalże każdego zakątka globu. Założona przez młodego człowieka, któremu przyświeca szlachetny cel pomagania innym, zyskuje na popularności, chociażby ze względu na możliwość darmowych wypłat środków. Jest to tym samym, jeden z czynników jej sukcesu, odróżniający FTX od innych, podobnych giełd, a jednocześnie pokłosie przekonań jej założyciela i zarazem dyrektora generalnego. W jaki sposób dokonywać natomiast wypłat, by zostać zwolnionym z opłaty za przelew?

Podstawowa filozofia funkcjonowania giełdy FTX

Samuel Bankman-Fried zakładając giełdę, postanowił przekazywać absolutnie wszystkie środki na cele charytatywne. Z uwagi na to, że inne giełdy ściągają od użytkowników dość pokaźne prowizje, wyszedł z inicjatywą, by oprócz minimalnych, najniższych na rynku, zaoferować również prowizje zerowe. Stąd, ogrom ludzi docenił ów gest i szerokie grono fanów, poleca FTX dalej. Poza tym sam dochód pasywny z polecania giełd jest spory i zdecydowanie warto stale to robić. Schematycznie zaś giełda nie odbiega od reszty i tu też znajdują się rynki, na jakich wolno swobodnie  handlować.

Ponadto giełda posiada swój Token wewnętrzny (FTX TOKEN), służący do obniżania różnego rodzaju opłat, prowizji, bądź transakcji. Co więcej, dzięki niemu można także brać udział w przedsprzedażach konkretnych projektów. Poprzez zamrożenie tokenów każdy jest w stanie zwiększyć swoją prowizję od polecenia giełdy.

Jak wypłacać za 0 zł?

Proces wypłaty jest z kolei niezwykle prosty i intuicyjny- w zakładce wypłaty wystarczy bowiem wpisać kwotę wyższą niż np. 00,1 (w przypadku Bitcoin), aby przelew był darmowy. Następnie wybiera się adres docelowy, metodę wypłaty (np. na sieci Bitcoina) i gotowe. Przewidywana prowizja od wypłaty pokazuje wówczas wartość 0 BTC. Stanowi to wręcz genialne rozwiązanie, ponieważ większość graczy traci na prowizjach bardzo dużo.

Dodatkowo giełda FTX pozwala na brak strat na prowizji na wypłacie, jeżeli np. gromadzi się małe kwoty między innymi w bitcoinach.  Jeżeli zaś chodzi o wszystkie tokeny RC20 i inne oparte o RC20 to liczba wypłat równa się 0. Toteż, wpisując w okienku 500 dolarów do wypłaty w USDT i kolejno wklejając adres, jeśli stejkujemy tokeny FTT jedna transakcje dziennie oparta o RC20 będzie w pełni darmowa.  RC20 można sobie zatem wyzerować do zera. Pozostałe kryptowaluty natomiast, (przy standardowych kwotach) też są jak najbardziej zwolnione z opłat. Ponadto, można operować na różnych sieciach, do których wypłaca się swoje środki. Wypłaty natomiast (oprócz tych najwyższych) są przeprowadzane w ciągu zaledwie kilku minut.

FTX nie pobiera zatem żadnych opłat za wypłatę, jak i wpłatę gotówki. Zdarza się, iż symboliczne opłaty występują, ale jedynie w przypadku ETH, tokenów ERC20 i niskich wypłat BTC. Przy dokonywaniu  przelewów o wartości niższej niż $10000, giełda pobiera zaś tylko $75 prowizji. Ponadto, jeżeli wpłaty i wypłaty fiatów (złotówka, dolar itp.) i tzw. stablecoinów przekraczają obrót danego gracza, FTX może pobrać do 0.1%. FTX pobiera też opłaty w zależności od obrotu użytkownika, handlującego na giełdzie, zupełnie, jak inni. Pierwszy poziom dla Maker (czyli użytkownik dostarczający płynność- wystawiający ofertę) to opłata w wysokości 0.02%, a Taker (użytkownik kupujący z rynku) 0.07% – dopiero od 2 mln USD obrotu miesięcznego zaczynają się inne, niższe poziomy.

Korzyści z posiadania konta na FTX

Kluczową sprawą jest tu oczywiście brak opłat za wypłaty kryptowalut, w tym nawet znanego z wysokich opłat Ethereum (jest to jednak przywilej dla posiadaczy tokenów FTT). Kolejnym atutem giełdy będzie dostęp do derywatów i opcji. Oprócz zaś obniżenia opłat FTT posłuży również jako zastaw, umożliwiając zarabianie odsetek oraz wygrywanie NFT. Co ciekawe, za samo założenie konta gracz otrzymuje zwrot w wysokości 5% opłat. FTX to także darmowe bilety uczestnictwa w IEO (Initial Exchange Offering) organizowanych na giełdzie i zwiększony referral bonus. FTX przyjmuje natomiast, między innymi przelewy, wpłaty kryptowalut, Paypal, karty debetowe i kredytowe.

Nowatorska platforma wprost idealna dla profesjonalnych graczy, święci tryumfy wśród osób początkujących, bo naprawdę warto zacząć na niej inwestować. Jako pierwsza na świecie giełda wprowadziła na przykład indeksy futures na kryptowaluty oraz tokeny ze wbudowaną dźwignią. Jej zaletą jest też niski spread i spora płynność na wszystkich aktywach.

FTX.com- profesjonalna platforma, która stale się rozwija.

Nowatorska platforma FTX jest ponadto, niesamowicie rozwojowa. Twórcy dbają o jej przystępność dla użytkowników, regularnie modyfikując interfejs (przejrzysta szata graficzna, intuicyjność) i wprowadzając zmiany (kierując się opinią i wskazówkami graczy). Cała koncepcja opiera się więc na kompleksowej pomocy innym. Na przykład, FTX od niedawna umożliwia wygodny handel opcyjny na kryptowalutach, jako swego rodzaju nowum. Wszystko oczywiście po to, by ułatwić użytkownikom dalsze rozwijanie umiejętności i pomnażanie zysków- czyż nie o to właśnie chodzi?

Summa summarum, stawiając na konkretną giełdę, warto kierować się zwłaszcza wyborem coinów- na FTX to aż 262 coiny. Jednocześnie, giełda zaliczana jest do najbardziej wartościowych start-upów w sektorze walut cyfrowych, który rośnie w zaskakującym tempie. Wszystko zatem przemawia, za wyborem FTX jako kluczowej, obiecującej giełdy.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.