Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Podczas gdy cena bitcoina spadła, IMPT jest gotowe do wzrostu 75x do 2023 roku

Podczas gdy cena bitcoina spadła, IMPT jest gotowe do wzrostu 75x do 2023 roku

Komunikaty firm
21 grudnia, 2022
163
[Resizer.in]-6399b96643597

Jeżeli chodzi o bitcoin, cena konsoliduje w wąskim zakresie od 16 000 do 18 000 USD. Na rynku kryptowalut wciąż panuje strach i niepewność, przez co kursy utrzymują się w wąskim przedziale.

Upadek FTX zszokował inwestorów. Każdy obawia się kolejnych bankructw największych graczy tego sektora.

Pojawiły się wątpliwości co do Digital Currency Group, spółki matki Genesis Investments, Grayscale Investments i CoinDesk. Ta ostatnia jest wyceniana na 10 miliardów dolarów.

W zeszłym tygodniu Genesis ujawniło, że ma 175 milionów dolarów zablokowanych na koncie handlowym FTX. Tym samym jest jedną z kilku firm, które doznały ciosu po upadku FTX, jednej z największych na świecie giełd kryptowalutowych.

Widmo jej bankructwa negatywnie wpłynęło na cenę bitcoina.

KUP IMPT

Dlaczego cena bitcoina spada?

Ponieważ większość kurzu po kryzysie FTX już opadło, wielu uczestników rynku zaskoczył ostatni spadek, którego doświadczył kurs bitcoin. Niemniej jednak pionierska kryptowaluta wciąż walczy o przetrwanie pośród intensywnej presji sprzedażowej.

Santiment, firma analityczna, 21 listopada zatweetowała o korekcie, której doznaje kurs bitcoina. Stwierdziła, że w następstwie kryzysu FTX strach, niepewność i wątpliwości (czyli ang. FUD) co do centralnych giełd były głównymi winowajcami spadku do 15 800 USD.

Jest to najniższa wartość bitcoina od dwóch lat.

Dodatkowo incydent prawdopodobnie wpłynął na niedawny wzrost aktywności adresowej w sieci bitcoin, która osiągnęła najwyższy poziom od sześciu miesięcy. Dane ujawniły, że 20 listopada 1,1 miliona adresów BTC było używanych codziennie. Sugeruje to, że gotówka rozeszła się do wielu miejsc.

To jeszcze nie wszystko.

Okazało się, że wielu inwestorów zarobiło pieniądze, gdy przenieśli swoje udziały z dala od rynków regulowanych. Wynikało to z faktu, że ilość podaży poza giełdami przekraczała tę na głównych rynkach. Dodatkowo w ostatnich dniach nastąpił stopniowy spadek zgłaszanego napływu waluty.

Inwestorzy nadal nieufnie podchodzą do centralnych giełd.

Jako że notowania bitcoina nie są dziś zbyt atrakcyjne, wiele osób szuka alternatyw inwestycyjnych. Poniżej przeczytasz o jednej z nich.

Cena IMPT wzrośnie w 2023 roku

IMPT to nowy projekt kryptowalutowy, który właśnie niedawno zadebiutował na giełdzie. Chwilę wcześniej zakończył jedną z największych przedsprzedaży w tym roku. W jej trakcie zebrał 20 milionów dolarów.

Mnóstwo inwestorów zainteresowało się unikalnym (i istotnym) zastosowaniem projektu w świecie rzeczywistym, a eksperci przewidują, że token skokowo zyska na wartości w 2023 roku.

IMPT uchodzi za jedną z najlepszych kryptowalut z wysokim potencjałem wzrostu. Stanowi idealną alternatywę inwestycyjną, gdy weźmiemy pod uwagę aktualny wykres bitcoina.

W przeciwieństwie do wielu innych projektów, które szukają rozwiązań dla rzeczywistych problemów, IMPT zajmuje się jednym z największych dylematów na świecie — kryzysem klimatycznym.

Robi to, pozwalając użytkownikom platformy (zarówno osobom prywatnym, jak i firmom) na zrównoważenie swojego śladu węglowego podczas zakupów. IMPT współpracuje już z 10 000 sprzedawców, w tym z firmami o globalnej renomie, takimi jak Microsoft i Amazon.

Użytkownicy zarabiają tokeny IMPT, gdy kupują u partnerów projektu. Następnie wymieniają monety na kredyty węglowe, które służą do finansowania i rozwijania inicjatyw przyjaznych środowisku oraz równoważenia śladu węglowego.

Kredyty węglowe nie tylko kupisz, ale także sprzedasz i przechowasz na rynku IMPT. Platforma eliminuje ryzyko fałszywych transakcji, ponieważ handel odbywa się na blockchainie.

Poza tym posiadacz kredytów węglowych może je wycofać z rynku poprzez “spalenie” w sieci. W zamian otrzyma unikalne NFT z kolekcji projektu, które zachowa lub sprzeda.

IMPT powstał na bazie Ethereum, jednego z najbardziej wydajnych blockchainów po tym, jak Merge zmniejszył jego zużycie energii o 99,9%.

Dlaczego projekt jest bardziej atrakcyjny, niż dzisiejsza cena bitcoin? O tym poniżej.

KUP IMPT

Kup monetę w korzystnej cenie

IMPT jest obecnie notowane na Uniswap i LBank. Kolejne debiuty (np. na platformie Changelly Pro) pojawią się w nadchodzących tygodniach.

Oczekuje się, że sektor ESG (E — Ekologia, S — Społeczna odpowiedzialność, G — Ład korporacyjny) będzie głównym obszarem wzrostu w następnej dekadzie. Niektórzy analitycy przewidują, że będzie wart nawet 30 bilionów dolarów do 2030 roku.

Dlatego jeśli aktualna cena bitcoin nie jest dla ciebie atrakcyjna i szukasz lepszej okazji inwestycyjnej, IMPT ci jej dostarcza.

Teraz kupisz tokeny projektu w atrakcyjnej cenie, gdyż są dostępne na wspomnianych giełdach po kursie 0,15 USD za monetę. Od czasu debiutu doświadczyły niewielkiej korekty, co dla wielu inwestorów jest okazją, aby dołączyć do IMPT. Z racji bardzo solidnych fundamentów projekt w każdej chwili może drastycznie zyskać na wartości.

Jest to tym bardziej prawdopodobne, że w przeciwieństwie do kryptowalut z dużą kapitalizacją rynkową, takich jak bitcoin czy bitcoin cash, IMPT wciąż jest stosunkowo niewielkim przedsięwzięciem.

Mimo że cena bitcoina wzrosła w ostatnich dniach, IMPT posiada większy potencjał.Jeden komentarz

  • P
    Pildiz

    Bzdura niewieliej korekty doświadczyła 50% .ciekawe kto zrzucił w pierwszym dniu taką ilość napewno nie Ci co kupili na przedsprzedaży czyli wiadomo kto

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.