Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

IMPT zgromadziło $1m w 24 godziny. To ostatnia szansa na inwestycję, ponieważ największe ICO roku skończy się w tym tygodniu

IMPT zgromadziło $1m w 24 godziny. To ostatnia szansa na inwestycję, ponieważ największe ICO roku skończy się w tym tygodniu

Wiadomości
12 grudnia, 2022
196
[Resizer.in]-639732542d4f6

IMPT jest jednym z najpopularniejszych projektów kryptowalutowych w tym roku. Ten zielony token i zarazem innowacyjna platforma kompensacji emisji dwutlenku węgla zakończy swoją przedsprzedaż już 11 grudnia.

Zgodnie z komunikatem firmy, IMPT 14 grudnia zadebiutuje na giełdzie Uniswap, a jego cena wyniesie 0,0253 USD. Wartość tokena wzrośnie więc o 10% od jego ostatecznej wartości w przedsprzedaży.

IMPT wzbudził ogromne zainteresowanie inwestorów. Podczas przedsprzedaży zebrał ponad 16 milionów dolarów w zaledwie dwa miesiące.

Jeśli nie posiadasz jeszcze tej kryptowaluty w swoim portfelu, do 11 grudnia kupisz ją po obecnej, niskiej cenie – 0,023 USD. Poniżej omawiamy, dlaczego warto zainwestować w IMPT.

KUP IMPT

Jak działa IMPT?

Platforma IMPT wykorzystuje technologię blockchain do tokenizacji kredytów węglowych i ratowania środowiska. Staje się pośrednikiem między wybranymi zielonymi projektami a użytkownikami, którzy chcą zmniejszyć emisję CO2.

Za swoje zakupy na platformie otrzymasz tokeny IMPT, a część wydanej kwoty zostanie przekazana na rzecz niezależnego projektu, walczącego ze zmianami klimatu. Wymienisz je na kredyty węglowe w formie NFT.

Te następnie wycofasz w zamian za kolekcjonerskie NFT, zaprojektowane przez uznanych artystów, albo sprzedasz na rynku IMPT.

Firma współpracuje obecnie z kilkoma markami, takimi jak Amazon, Samsung i Microsoft, a jej celem jest nawiązanie współpracy z 10 000 sprzedawców do czasu uruchomienia platformy.

W jaki sposób technologia blockchain pomaga w kompensacji CO2?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, blockchain nie ogranicza się jedynie do kryptowalut. Jest to mechanizm, który może wdrożyć wiele branż w celu efektywnego przeprowadzania transakcji, optymalizacji pracy czy właśnie kompensacji CO2.

Wielu krytyków uważa, że kredyty węglowe nie są wystarczająco zrównoważone. Poza tym istnieją przypadki oszustw, podwójnego liczenia i kreatywnej księgowości. To sprawia, że rynek ten nie wzbudza zaufania.

Blockchain rozwiązuje problemy dotyczące przejrzystości i zapobiega fałszerstwom oraz podwójnemu liczeniu.

Przenosząc rynek kredytów węgla na łańcuch bloków, każdy offset posiada własne metadane, które potwierdzają jego jakość i pochodzenie.

Osoby, które planują rekompensację swojej emisji, uzyskają dostęp do przejrzyście wycenionego i wysoce płynnego rynku.

Kredyty węglowe wybijane są w formie tokenów NFT, które zawierają dane konkretnego projektu offsetowego. To pozwala każdemu na wycofanie kredytów przy jednoczesnej weryfikacji ich adresów.

Mechanizm spalania tokenów usuwa z obiegu kredyty. To uniemożliwia ich odsprzedaż. Dołączony do każdej kryptowaluty dowód kryptograficzny zapobiega oszustwom.

KUP IMPT

Przykłady zastosowania tokenów IMPT

IMPT przyciąga osoby, które interesuje inwestycja w proekologiczny projekt. Ta działająca na blockchainie Ethereum kryptowaluta jest jedną najlepszych do kupna w 2022 roku, zwłaszcza dla traderów, którzy chcą walczyć ze zmianami klimatu.

Impact Project stanowi dobrą inwestycję nie tylko ze względu na jego przyjazny dla środowiska cel, ale także z uwagi na wiele przypadków użycia. Wysoka użyteczność kryptowaluty zwykle zwiększa jej wartość.

Natywny token projektu – IMPT, nie służy jedynie do spekulacji na temat rozwoju ekosystemu. Odgrywa również integralną rolę w jego funkcjonowaniu. Poza tym tokenu używa się do kupna, sprzedaży i handlu kredytami węglowymi.

Posiadacze IMPT otrzymują też możliwość odblokowania funkcji premium na platformie i uzyskują dostęp do ekskluzywnych, kolekcjonerskich NFT.

Co więcej, zespół IMPT w przyszłości planuje przekształcenie projektu w zdecentralizowaną, autonomiczną organizację (DAO), co oznacza, że tokeny odegrają bardzo ważną rolę w procesie zarządzania.

Potencjalna wartość IMPT

W ostatniej fazie przedsprzedaży cena IMPT wynosi zaledwie 0,023 USD. Na Uniswap notowany będzie zaś po 0,0253 USD, co oznacza wzrost o 10%.

Potwierdzone zostały także debiuty na LBank i Changelly Pro, choć daty nie są jeszcze znane.

Kupno tokenów w przedsprzedaży często przynosi zyski w przyszłości, jak miało to miejsce choćby w przypadku Tamadoge. Cena TAMA wzrosła o niemal 2000% po zakończeniu przedsprzedaży i wejściu na giełdę OKX.

Choć nie ma gwarancji, że IMPT powtórzy ten sukces, istnieje na to spora szansa. Wielu ekspertów prognozuje, iż wartość tokena zwiększy się nawet do 0,5 USD jeszcze w tej dekadzie.

KUP IMPT

Wspieraj projekt i inwestuj w IMPT

Inwestorzy, którzy chcą kupić IMPT, powinni zrobić to teraz, gdy trwa jeszcze przedsprzedaż.

Obecna cena tokena jest prawdopodobnie najniższa, biorąc pod uwagę, że 11 grudnia przedsprzedaż dobiegnie końca, a trzy dni później kryptowaluta zadebiutuje na Uniswap.

Projekt odgrywa ważną rolę w walce o lepszą przyszłość naszej planety oraz poprawę jakości życia, a jednocześnie daje dobry powód do inwestowania w środowisko. Popyt na kredyty węglowe rośnie wraz ze zwiększoną świadomością zmian klimatu.

Z tego względu przejrzysta platforma do kupna i sprzedaży kredytów węglowych jest naprawdę potrzebna. Niska cena tokenów sprawia, że inwestorzy nie potrzebują ogromnego kapitału, by zaangażować się w projekt.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.