1 000 000 dolarów w USDT do rozdania!

Giełda BitBay – kupuj kryptowaluty za złotówki

Giełda BitBay – kupuj kryptowaluty za złotówki

Giełdy i kantory
Styczeń 31, 2019
302
Szukając giełdy kryptowalut z najlepszą ofertą dla Polskich inwestorów, ciężko nie trafić na Bitbay. Została założona ona przez Sylwestra Suszka w 2014 roku. Początkowo siedziba firmy znajdowała się w Katowicach, jednak przez zmiany w prawie i wiele ograniczeń, została przeniesiona na Maltę. Bitbay wciąż posiada swoją siedzibę w województwie śląskim, co przekonuje wielu użytkowników do...
bitbay giełda

Szukając giełdy kryptowalut z najlepszą ofertą dla Polskich inwestorów, ciężko nie trafić na Bitbay. Została założona ona przez Sylwestra Suszka w 2014 roku. Początkowo siedziba firmy znajdowała się w Katowicach, jednak przez zmiany w prawie i wiele ograniczeń, została przeniesiona na Maltę. Bitbay wciąż posiada swoją siedzibę w województwie śląskim, co przekonuje wielu użytkowników do tego, by czuć się maksymalnie bezpiecznie, inwestując i przechowując na jej platformie swoje środki.

Bitbay stale wprowadza nowe tokeny, funkcjonalności i przede wszystkim rozwija swoje zabezpieczenia, oferując klientom coraz lepsze warunki współpracy. Chociaż firma nie jest zarejestrowana w Polsce, to w dalszym ciągu respektuje wszystkie prawa obowiązujące w kraju i Europie – o czym można przekonać się w stopce strony internetowej, gdzie znajdują się wszystkie odnośniki do polityki prywatności, regulaminu, czy chociażby RODO.

Warto wspomnieć, że dzięki dynamicznemu wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, Bitbay jest obecnie na 3 miejscu pod względem popularności i wielkości na całym świecie. W dużej mierze jest to zasługa obsługi realnych walut FIAT (PLN, USD, EUR).

Wpłaty, wypłaty i koszty

Rejestrując się na platformie Bitbay, użytkownik otrzymuje możliwość handlu za pomocą PLN, EUR, USD, BTC, BCC, BTG, ETH, LTC, LSK, DASH, GAME, UCOM (KZC), XIN, XRP, XMR, ZEC, OMG, GNT, FTO, ZRX, BAT, PAY, REP, NEU, TRX, AMLT, EXY, BOB, LML. Wybór instrumentów jest naprawdę duży, co przekłada się na maksymalizację satysfakcji inwestorów, którzy mogą korzystać z najpopularniejszych narzędzi lub inwestować w nowe, ciekawe i przyszłościowe projekty.

Czytaj również:  Przeglądarka Brave - zarabiaj surfując po internecie! | Download, opis, opinie

Wpłaty tokenów wirtualnych walut i przelewów bankowych są darmowe. Jedynym wyjątkiem jest Wpłata PLN Poczta Polska – Ekspresowy 24/7, ponieważ obarczona jest ona prowizją w wysokości 2% wartości przelewu.

Wypłaty obciążają konto użytkownika o 4 PLN, 4 EUR i 0,25% USD, jeśli realizowane są za pomocą klasyczny przelewów bankowych. Bitbay udostępnia swoim użytkownikom karty płatnicze, dzięki którym mogą oni w pewnym sensie sprzedawać BTC, wypłacając je w bankomatach – prowizja w przedziale od 100 do 1000 zł wynosi 10 zł, natomiast do 2000 zł, jest to koszt 20 zł.

Bezpieczeństwo, rejestracja i zasady działania

Użytkownicy otrzymują m.in. logowanie dwustopniowe z możliwością wyboru Google Authenticator lub kodu wysyłanego pocztą elektroniczną. Transakcje zabezpieczone są natomiast za pomocą potwierdzeń akcji – każdy ruch na Twoim koncie będzie wymagać autoryzacji, a Ty otrzymasz w razie potrzeby informacje, że ktoś bez Twojej wiedzy dokonuje operacji na platformie.

Warto wspomnieć także o tym, że giełda posiada politykę AML i KYC (Jest to polityka przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu). Dzięki temu uczciwi inwestorzy mogą być spokojniejsi o swoje środki, natomiast osoby, które mają coś na sumieniu lub chcą złamać prawo, będą trzymać się od Bitbay z daleka.

Trzeba przyznać, że Bitbay to najlepsza opcja dla wszystkich – niezależnie od ich doświadczenia z kryptowalutami.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz lub opinię