Rozpocznij z Brave Browser

Coinbase – kupuj kryptowaluty za pomocą karty kredytowej/debetowej

Coinbase – kupuj kryptowaluty za pomocą karty kredytowej/debetowej

Giełdy i kantory
Styczeń 31, 2019
185
Głównym zadaniem każdego inwestora kryptowalutowego jest znalezienie platformy udostępniającej najlepsze dla niego warunki i możliwości. Coinbase to bezwątpienia jedna z największych i najpopularniejszych giełd, która od wielu lat oferuje swoim klientom najwyższa jakość usług. Coinbase działa aktywnie na rynku kryptowalut od czerwca 2012 roku, co z pewnością w porównaniu do konkurencji jest imponującym wynikiem. Siedziba...
giełda coinbase

Głównym zadaniem każdego inwestora kryptowalutowego jest znalezienie platformy udostępniającej najlepsze dla niego warunki i możliwości. Coinbase to bezwątpienia jedna z największych i najpopularniejszych giełd, która od wielu lat oferuje swoim klientom najwyższa jakość usług.

Coinbase działa aktywnie na rynku kryptowalut od czerwca 2012 roku, co z pewnością w porównaniu do konkurencji jest imponującym wynikiem. Siedziba giełdy znajduje się w San Francisco (USA). Założona została przez Briana Armstronga i Freda Ehrsama. Firma w 2017 roku (gdy popularność kryptowalut była na najwyższym poziomie) wygenerowała obrót na poziomie 1 mld dolarów. Jest to naprawdę imponujący wynik, jednak założyciele i właściciele platformy mogą pochwalić się obecnie ponad 20 milionami użytkowników oraz obsługą 32 krajów.

W ofercie Coinbase można znaleźć m.in. takie waluty jak: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash i Ethereum Classic. Wpłata waluty FIAT odbywa się za pomocą przelewu lub podpięcia do konta swojej karty kredytowo-debetowej.

Obsługa narzędzi – łatwo, szybko i przyjemnie

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z giełdami kryptowalut mogą mieć bardzo duże problemy ze znalezieniem satysfakcjonującej dla siebie platformy. Problemem są najczęściej mało czytelne interfejsy, które po prostu są skomplikowane dla amatorów. Coinbase bardzo mocno stawia na edukację swoich interesantów, tworząc dla nich wyjątkowo przyjemne i czytelne miejsce, w którym będą mogli skupić się na handlu.

Rejestracja jest bardzo intuicyjnym procesem, a użytkownicy otrzymują krok po kroku informacje o kolejnych czynnościach. Zmuszeni są podać wiele delikatnych danych i udostępnić skan dokumentu tożsamości. Jest to podstawowe zabezpieczenie, które ma zadanie wykluczyć próbę oszustw, manipulacji i wyłudzeń – każda legalnie działająca giełda i instytucja finansowa, powinna oferować swoim klientom takie zabezpieczenia.

Czytaj również:  Jak kupić bitcoin lub inne kryptowaluty za pomocą karty kredytowej

Wpłaty, wypłaty, handel

Wpłata waluty fiat odbywa się za pomocą przelewu lub podpięcia do konta swojej karty kredytowo-debetowej. Coinbase obsługuję płatności za pomocą EUR i USD.

Zarabiaj razem z Coinbase

Trzeba przyznać, że program partnerski to bardzo atrakcyjna propozycja dla aktywnych użytkowników, którzy dysponują możliwością zdobywania nowych klientów. Użytkownik otrzymuje swój reflink i w momencie rejestracji nowego klienta z tego odnośnika oraz dokona zakupy kryptowalut za minimalną kwotę 100 dolarów, to pierwszy otrzymuje prowizję w wysokości 10 dolarów. Co ciekawe, druga strona także otrzymuje swój gratis, co tworzy wyjątkowo atrakcyjną propozycję dla wszystkich zainteresowanych osób.

Coinbase to giełda o wielkich możliwościach, dlatego nie wolno ignorować jej oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje naprawdę dopracowane usługi handlu kryptowalutami.

Powiązane artykuły

1 komentarz

  • kustosz

    Słyszałem bardzo dobre opinie o giełdzie Coinbase. Dlatego właśnie postanowiłem skorzystać z niej i szczerze powiedziawszy jest jak najbardziej okay. Proces weryfikacji był całkiem prosty i szybki, bardzo podoba mi się możliwość kupowania kryptowalut za pomocą kart płatniczych. Pozwala to naprawdę zaoszczędzić wiele czasu (przelewy na giełdy, czekanie na zaksięgowanie pieniędzy itp.). A tak, to wpisujesz kwotę, potwierdzasz transakcję i gotowe 🙂 Myślę, że opinie innych użytkowników będą podobne do mojej 🙂

Dodaj komentarz lub opinię