Twórcy karty kredytowej Monaco, czyli Crypto.com startują z nową odsłoną swojej giełdy

Twórcy karty kredytowej Monaco, czyli Crypto.com startują z nową odsłoną swojej giełdy

Wiadomości
25 czerwca, 2020
1145
crypto

Gigant z Hongkongu rozbudowuje swoje usługi, unowocześniając swoją platformę tradingową. Na co możemy liczyć wraz z nową odsłoną Crypto.com?

Szybciej i lepiej

Usprawniona wersja platformy Crypto.com ma na celu ułatwienie obrotu derywatywami i zwiększenie ogólnej przepustowości zleceń. Poprawione zostały też zabezpieczenia oraz skalowalność. W przyszłości do wachlarza usług mają dojść jeszcze nowe funkcje. Będą to między innymi obrót derywatywami oraz możliwość skorzystania z dźwigni finansowej. Sama giełda została uruchomiona w fazie beta pod koniec zeszłego roku i zebrała pozytywne opinie wśród społeczności kryptowalutowej. Firma liczy na to, że ta inwestycja zaowocuje jeszcze większą dywersyfikacją źródeł przychodów oraz przyciągnie nowych klientów.

Nowe szaty króla

Nowa wersja giełdy została zbudowana całkowicie od podstaw i obecnie mówi się o ponad 10-krotnym zwiększeniu jej maksymalnej przepustowości transakcyjnej. Co ciekawe, Crypto.com szczyci się faktem, że 100% aktywów jej użytkowników jest przechowywane w bezpieczny sposób za pomocą technologii cold storage. Nawet pomimo takich ograniczeń możliwy będzie natychmiastowy obrót kryptowalutami bez żadnych opóźnień.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.