Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Crypto.Com uruchamia portal OTC dla klientów instytucjonalnych

Crypto.Com uruchamia portal OTC dla klientów instytucjonalnych

Wiadomości
22 listopada, 2021
502
crypto

Giełda kryptowalut Crypto.Com ogłosiła dziś uruchomienie swojego nowego rozwiązania over-the-counter (OTC) dla klientów instytucjonalnych i VIP. W tym samym czasie, natywny token firmy wykreślił nowy rekord wszech czasów.

Crypto.Com uruchamia portal OTC

Giełda ujawniła, że nowy portal OTC umożliwi nielicznym uprawnionym użytkownikom otrzymywanie natychmiastowych notowań dla dużych transakcji OTC. Zazwyczaj takie transakcje musiały być przeprowadzane ręcznie.

Rozwiązanie to polega na umożliwieniu inwestorom instytucjonalnym i kilku traderom detalicznym o dużym wolumenie kupna lub sprzedaży par handlowych po wcześniej zatwierdzonej cenie za pomocą silnika notowań backend, który może dostarczyć wycenę w ciągu kilku sekund.

Giełda zaznaczyła, że ten portal OTC pozwoli wybranym użytkownikom wykorzystać warunki rynkowe. Dzięki temu będą mogli zrealizować duże transakcje tak szybko, jak to możliwe.

Wypowiadając się w tej sprawie, współzałożyciel i dyrektor generalny CryptoCom, Kris Marszalek, powiedział:

Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem naszego rozwiązania OTC dla klientów instytucjonalnych i VIP. Umożliwimy im łatwe wykonywanie transakcji i bardziej efektywne wykorzystywanie okazji rynkowych.

Zgodnie z komunikatem, tylko kilka wybranych instytucjonalnych i detalicznych użytkowników może na razie uzyskać dostęp do nowej usługi. Giełda wyjaśniła jednak, że wkrótce dostęp do rozwiązania uzyskają wszyscy klienci instytucjonalni i VIP.

Top 10

Crypto.Com została założona w 2016 roku, a domena została podobno kupiona za oszałamiającą kwotę 12 milionów dolarów w 2018 roku. Od tego czasu firma z siedzibą w Singapurze zdołała wyrobić sobie solidną markę w szybko rozwijającej się branży aktywów cyfrowych.

Czytaj również:  Crypto.Com odwraca transakcje na LUNA z 12 maja

Firma znajduje się obecnie w pierwszej dziesiątce giełd kryptowalutowych na świecie. Obsługuje ponad 10 milionów użytkowników, rozproszonych po całym świecie, za pomocą swojej wysoce intuicyjnej aplikacji kryptowalutowej.

Platforma posiada też jeden z największych na świecie programów kart kryptowalutowych.

CRO osiąga nowe ATH

W międzyczasie, gdy Crypto.Com kontynuuje wprowadzanie nowych funkcji i rozszerza swoje globalne kampanie marketingowe i partnerstwa, jego rodzimy token CRO nabiera rozpędu.

Krótko po tym, jak firma zdobyła prawa do nazwy Staples Center w transakcji wartej 700 milionów dolarów, CRO zyskało ponad 50%. Tym samym token osiągnął nowy rekord wszech czasów na poziomie 0,79 dolara.

W momencie pisania tego tekstu, token jest notowany na poziomie 0,7 USD. Taki wynik planuje go na 13 miejscu wśród największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.