Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Darmowe €15 od Luno.com w promocji

Darmowe €15 od Luno.com w promocji

Darmowe kryptowaluty
19 grudnia, 2019
2457
Screenshot_2019-12-19 Buy Bitcoin and Ethereum Luno

Poprzednio znany jako BitX, Luno.com został założony w 2013 roku i od tego czasu świadczy usługi wymiany kryptowalut. Firma ma swoją siedzibę w Londynie i prowadzi działalność na całym świecie. Oferuje kupno i sprzedaż Bitcoinów, a także Ethereum.

O promocji – darmowe €15

Firma Luno.com wyszła do użytkowników z unikatową akcją promocyjną. W zamian za zakup kryptowalut na kwotę równą lub wyższą niż  €15, automatycznie przydzielany jest do konta bonus €15 (według niepotwierdzonej informacji wystarczy także przelać na giełdę ekwiwalent €15 w BTC i dokonać sprzedaży za EUR.), który można wypłacić na konto bankowe lub wysłać w BTC na inną giełdę (np. BitBay). Aby otrzymać gratis należy zweryfikować swoje konto za pomocą zdjęcia prawa jazdy/dowodu/paszportu oraz selfie.

Jak odebrać darmowe €15 od Luno

  1. Przechodzimy pod adres Luno.com (kliknij) lub pobieramy aplikację Luno na telefon (wystarczy wyszukać Luno w Sklepie Play lub App Store bądź kliknąć na odpowiednie linki do aplikacji po przejściu na stronę WWW).
  2. Rejestrujemy konto i potwierdzamy adres email
  3. Po utworzeniu konta należy przejść do zakładki Rewards i wpisać kod polecający, który uprawnia do odebrania bonusu €15. Kod to 4JXSDH. Uwaga! Bez podania kodu nie otrzymamy gratisu!
  4. Po zweryfikowaniu konta (do 24h od momentu przesłania zdjęcia dokumentu i selfie) przechodzimy do zakupu BTC na kwotę €15 za pomocą karty kredytowej lub konta bankowego (w wersji przeglądarkowej: HOME –> Own amount –> Wpisujemy €15). Według niepotwierdzonej informacji wystarczy także przelać na giełdę ekwiwalent €15 w BTC i dokonać sprzedaży za EUR.
  5. Przesyłamy wszystkie środki (w sumie €30) na inny adres portfela giełdowego (np. BitBay bądź prywatny) lub konwertujemy do EUR i wypłacamy na konto bankowe.

Możesz także skorzystać z kodu 4JXSDH

 Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.