Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Darmowe 30 Euro od Bitwala (ok. 127 PLN)

Darmowe 30 Euro od Bitwala (ok. 127 PLN)

Darmowe kryptowaluty
26 stycznia, 2020
3850
og-image-common-cd608954b263e9fd1887df41668c498f

Bitwala to portfel kryptowalutowy z wieloma dodatkowymi funkcjami, takimi jak karta debetowa, która idzie w parze z portfelem i wieloma wbudowanymi udogodnieniami. Zapewnia wygodny sposób na zarządzanie rachunkami, wysyłanie przelewów i doładowywanie karty przedpłaconej Bitcoin w jednym miejscu. Bitwala wykorzystuje technologię wielu podpisów, aby zapewniać kontrolę nad funduszami. Bitwala oferuje łatwy sposób konwersji kryptowalut na fiat i vice versa w wysoce bezpiecznym portfelu.

Jak otrzymać 30€ (ok. 127zł) w gotówce

 1. Pobierz na swój telefon aplikację Bitwala z linku polecającego https://app.bitwala.com/r/FkZqCnOA (bez tego nie otrzymasz bonusu)
 2. Zarejestruj się i zweryfikuj konto za pomocą wideo połączenia (podstawowy angielski lub niemiecki wymagany)
  Przygotuj dowód lub paszport i dokument potwierdzający adres zamieszkania (rachunek za prąd, wyciąg bankowy itp.)
  Z racji natłoku zgłoszeń, czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem może wynosić nawet 10-15 minut, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość.
 3. Po weryfikacji konta stwórz portfel BTC. Przy tym procesie będziesz proszony o dwukrotnie przepisanie wyświetlanych słów zapasowych (które będą pomocne przy utracie hasła do konta)
 4. Po pomyślnym stworzeniu portfela Bitcoin otrzymasz powiadomienie o przyznaniu bonusu 30€.  Zostanie przypisany do Twojego konta do 15 dni i będziesz mógł/mogła go wypłacić na konto bankowe za pomocą przelewu lub kupić za otrzymane pieniądze kryptowaluty.
 5.  Jeśli polecisz swój link dalej – zarobisz kolejne 30 euro za każdego użytkownika

 

Przejdź do rejestracji i odbierz darmowe €302 komentarze

 • c
  chelsea193

  Witam. Potrzebuję Twój adres e-mail dlatego, że podczas rejestracji wystąpił jakiś błąd i nie został przyznany mi bonus 30 euro. Pisząc na support Bitwala otrzymałem informację, że muszę podać im email osoby u której zakładałem konto.
  Z góry dzięki.

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.