Darmowe 100 tokenów TWT od Trust Wallet (portfel Binance)

Darmowe 100 tokenów TWT od Trust Wallet (portfel Binance)

Darmowe kryptowaluty
10 sierpnia, 2020
4627
trust wallet

Trust Wallet – oficjalny portfel kryptowalutowy giełdy Binance rozpoczyna airdrop, w którym do odebrania jest 100 tokenów TWT. Aby zgarnąć darmowe kryptowaluty wystarczy jedynie pobrać aplikację na telefon i utworzyć portfel (2 min). Kryptowaluty są przydzielane od razu i można je wypłacić na inny portfel. Aktualna wartość airdropa to ok. 4 dolary.

Instrukcja:

 1. Przejdź pod ten adres aby pobrać aplikację na Androida lub iPhone. Jeżeli aktualnie korzystasz z komputera lub laptopa, to zostaniesz przekierowany/a na podstronę, gdzie możesz podać swój numer telefonu, na który (za pomocą SMS) otrzymasz specjalny link do pobrania aplikacji.
 2. Zainstaluj aplikację i stwórz nowy portfel. Pamiętaj, aby przy tym procesie zapisać ciąg 12 słów bezpieczeństwa podany w aplikacji (tzw. SEED)
 3. Przejdź do portfela. Na Twoim koncie powinna się pojawić informacja o przyznaniu 100 gratisowych tokenów TWT, które otrzymasz pierwszego dnia miesiąca. Jeżeli się nie pojawiła, to nic się nie dzieje. Wystarczy wejść ponownie w powyższy link (lub ten otrzymany SMSem) i otworzyć aplikację.
 4. Polecaj aplikację znajomym aby otrzymywać dodatkowe tokeny TWT (100 TWT za poprawną rejestrację użytkownika) – opcjonalne

Zainstaluj Trust Wallet i odbierz 100 TWT2 komentarze

 • I
  Igione

  Próbowałem odebrać ale już chyba nie działa 🙁

 • b
  barteck

  Dzisiaj – 19.10.2021 odpaliłem Trust Wallet pierwszy raz od założenia i przyjęcia tego airdropa TWT – akurat szedłem do kantoru gdzie wypłacam gotówke z USDT po TRX i nie chciałem zabierać kompa.
  A tu miła niespodzianka, te 100TWT jest warte 100$ :D:D.
  Wiem, że już po fakcie, ale polecam robić takie drobne operacje (oczywiście dbając o bezpieczeństwo), bo znaleźć o poranku 100$ w zapomnianym portfelu to mega miły początek dnia. Pozdro!

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.