Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Darmowe 100 tokenów TWT od Trust Wallet (portfel Binance)

Darmowe 100 tokenów TWT od Trust Wallet (portfel Binance)

Darmowe kryptowaluty
10 sierpnia, 2020
4835
trust wallet

Trust Wallet – oficjalny portfel kryptowalutowy giełdy Binance rozpoczyna airdrop, w którym do odebrania jest 100 tokenów TWT. Aby zgarnąć darmowe kryptowaluty wystarczy jedynie pobrać aplikację na telefon i utworzyć portfel (2 min). Kryptowaluty są przydzielane od razu i można je wypłacić na inny portfel. Aktualna wartość airdropa to ok. 4 dolary.

Instrukcja:

 1. Przejdź pod ten adres aby pobrać aplikację na Androida lub iPhone. Jeżeli aktualnie korzystasz z komputera lub laptopa, to zostaniesz przekierowany/a na podstronę, gdzie możesz podać swój numer telefonu, na który (za pomocą SMS) otrzymasz specjalny link do pobrania aplikacji.
 2. Zainstaluj aplikację i stwórz nowy portfel. Pamiętaj, aby przy tym procesie zapisać ciąg 12 słów bezpieczeństwa podany w aplikacji (tzw. SEED)
 3. Przejdź do portfela. Na Twoim koncie powinna się pojawić informacja o przyznaniu 100 gratisowych tokenów TWT, które otrzymasz pierwszego dnia miesiąca. Jeżeli się nie pojawiła, to nic się nie dzieje. Wystarczy wejść ponownie w powyższy link (lub ten otrzymany SMSem) i otworzyć aplikację.
 4. Polecaj aplikację znajomym aby otrzymywać dodatkowe tokeny TWT (100 TWT za poprawną rejestrację użytkownika) – opcjonalne

Zainstaluj Trust Wallet i odbierz 100 TWT2 komentarze

 • I
  Igione

  Próbowałem odebrać ale już chyba nie działa 🙁

 • b
  barteck

  Dzisiaj – 19.10.2021 odpaliłem Trust Wallet pierwszy raz od założenia i przyjęcia tego airdropa TWT – akurat szedłem do kantoru gdzie wypłacam gotówke z USDT po TRX i nie chciałem zabierać kompa.
  A tu miła niespodzianka, te 100TWT jest warte 100$ :D:D.
  Wiem, że już po fakcie, ale polecam robić takie drobne operacje (oczywiście dbając o bezpieczeństwo), bo znaleźć o poranku 100$ w zapomnianym portfelu to mega miły początek dnia. Pozdro!

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.