Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

KuCoin rozdaje 1 milion USD (USDT) w ramach programu KuCoinPlay!

KuCoin rozdaje 1 milion USD (USDT) w ramach programu KuCoinPlay!

Darmowe kryptowaluty
10 stycznia, 2020
2312
kucoinplay

Dnia 10.01.2020 KuCoin – znana zagraniczna giełda kryptowalut oficjalnie otworzyła rejestrację dla wszystkich użytkowników w portalu KuCoinPlay.

W ramach promocji projektu KuCoinPlay do rozdania jest aż 1 milion USDT (dla niezorientowanych – USDT jest wirtualnym odpowiednikiem USD (dolara), który można bez problemu sprzedać na wielu zagranicznych giełdach np. Binance)

Dla przypomnienia, KuCoinPlay umożliwia użytkownikom platformy wsparcie projektów kryptowalutowych, które ich interesują poprzez wykonywanie prostych zadań w postaci odwiedzania stron czy “lajkowania” w mediach społecznościowych w zamian za nagrody w postaci kryptowalut. Oznacza to, że wystarczy połączyć swoje profile społecznościowe (np. Facebook, Instagram czy Twitter), a następnie udostępniać, lubić czy komentować wpisy udostępniane na łamach KuCoinPlay aby otrzymywać darmowe kryptowaluty!

Jak dołączyć do puli osób, które otrzymają łącznie 1 mln USDT?

  1. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie KuCoinPlay z tego linka i dołączyć do akcji. Przy rejestracji należy zweryfikować swoje konto za pomocą numeru telefonu (zabezpieczenie przed fałszywymi kontami)
  2. Należy również wykonać minimum 1 zadanie dostępne w konkursie “1 MILLION USDT Giveaway by KuCoin“. Może to być np. odwiedzenie strony (dostępnych zadań jest wiele i dzielą się na różne typy – zadania punktowane po 10/11 punktów są z reguły bardzo proste i ograniczają się do kliknięcia w link).

Nagrody

  • 50 losowych osób otrzyma 10 000 dolarów w USDT
  • 500 najbardziej aktywnych otrzyma 1 000 dolarów w USDT

Zakończenie akcji: 12.02.2020

Dołącz do akcji promocyjnej 1 mln. USDTDodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.