Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Zarabiaj z Brave Browser i Basic Attention Token (BAT). Otrzymuj darmowe BAT

Zarabiaj z Brave Browser i Basic Attention Token (BAT). Otrzymuj darmowe BAT

Darmowe kryptowaluty
19 lutego, 2020
2496
1 4MGZqU7JRClew4Hhs1OjYQ

Basic Attention Token to nowy token branży reklamy cyfrowej stworzony przez założyciela Brave Browser, JavaScriptu i współtwórcę przeglądarki Firefox. Płaci on wydawcom za treści, a użytkownikom za ich uwagę.

Basic Attention Token i Brave Browser przekazuje aż 70% przychodów z reklam swoim użytkownikom. Wystarczy pobrać przeglądarkę Brave, włączyć “Nagrody Brave” w przeglądarce i rozpocząć zarabianie poprzez zezwolenie na wyświetlanie małych, nie rozpraszających uwagi reklam. Możesz również zarabiać BAT, otrzymując co jakiś czas darmowe kryptowaluty (w formie airdropa) w wysokości od 20-40 BAT prosto na Twoj portfel w przeglądarce Brave.  Ponadto, zarabiaj do $7,5 w BAT za polecenie przeglądarki znajomemu (stawki są elastyczne i dla Polski wynoszą $2).

Jak zarabiać i otrzymywać darmowe tokeny BAT?

  1. Pobierz i zainstaluj przeglądarkę Brave na swoim urządzeniu. Brave Browser jest dostępna na Windows, Linux, Mac, Android i iOS.
  2. Uruchom przeglądarkę Brave i przejdź do zakładki Nagrody Brave
  3. W ustawieniach nagród upewnij się, że opcja Nagrody Brave i Reklamy są włączone.
  4. Od teraz będziesz mógł wyświetlać w swojej przeglądarce odpłatne reklamy w formie małych powiadomień. Za każdą z nich otrzymasz wynagrodzenie.
  5. Po zakończeniu miesięcznego cyklu, możesz odebrać swoje zgromadzone tokeny. Ponadto co jakiś czas będziesz otrzymywał darmowe kryptowaluty w formie zrzutu (airdropa).
  6. Tokeny BAT mogą być automatycznie przekazywane co miesiąc do najczęściej odwiedzanych przez Ciebie stron bądź wypłacone na portfel Uphold (informacje o tym znajdziesz w zakładce Nagrody Brave).

Pobierz przeglądarkę Brave i zacznij zarabiać

Program polecający Brave (do 5 dolarów BAT za każdą instalację):

Aby uzyskać swój własny link polecający kliknij tutaj i przejdź do zakładki Content Creators –> Overview –> Sign up
Zarobisz do $7,5 w BAT za każdego poleconego, który pobierze przeglądarkę Brave i zostanie jej aktywnym użytkownikiem. Dla Polski stawka wynosi $2.
Nagrody za polecanie są wypłacane bezpośrednio do Twojego osobistego portfela Uphold.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.