Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Airdrop Morpher Platform – $30 w 5 minut

Airdrop Morpher Platform – $30 w 5 minut

Darmowe kryptowaluty
7 kwietnia, 2020
3300
morpher_platform

Morpher to nowa innowacyjna firma z siedzibą w Austrii, wspierana przez Tima Drapera, miliardera i wielkiego entuzjastę kryptowalut. Już w kwietniu 2020 będzie można handlować na platformie Morpher najpopularniejszymi amerykańskami akcjami (m.in. Apple, Amazon, Tesla, Facebook, Uber, Microsoft), najbardziej znanymi kryptowalutami, (m.in. Bitcoin, Ethereum, BAT) oraz kruszcami, towarami i walutami. To wszystko bez opłat!

Rozpocznij handel na Morpher Platform z tysiącem darmowych tokenów o wartości $30 (ok. 125zł). Przewidywana data otwarcia rynków i otrzymania bonusowych środków: 15.04.2020.  Środki będzie można zainwestować od razu po ich otrzymaniu, a możliwość ich wypłaty zostanie odblokowana w czerwcu 2020.

Jak odebrać darmowe $30 na Morpher Platform?

  1. Zarejestruj się przy pomocy linku polecającego (wymagane)
  2. Po podaniu adresu email otrzymasz link do wykonania weryfikacji (KYC). Należy ją przeprowadzić z urządzenia posiadającego kamerę (np. smartfon, laptop).
  3. Wymagana weryfikacja obejmuje zrobienie krótkiego wideo twarzy oraz przesłanie zdjęcia lub skanu prawa jazdy / dowodu osobistego / paszportu. W dużej większości przypadków weryfikacja jest wykonywana automatycznie (przez sztuczną inteligencję) i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Po poprawnym zweryfikowaniu tożsamości otrzymasz na email informację o przyznaniu $30 w tokenach, które będzie można wymieniać na akcje, kryptowaluty, waluty czy towary.
  4. Polecaj airdrop znajomym. Za każdą poleconą osobę otrzymasz 500 tokenów o wartości ok. 15 dolarów (opcjonalne)

Odbierz 30 dolarów od Morpher PlatformDodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.