Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Eminem wydaje swoją własną kolekcję NFT

Eminem wydaje swoją własną kolekcję NFT

Wiadomości
26 kwietnia, 2021
1068
345fdsgdf

15-krotny zdobywca nagrody Grammy, Marshall Bruce Matters III – lepiej znany pod swoim pseudonimem scenicznym Eminem – oficjalnie dołączył do szału NFT. Muzyk wyda własną kolekcję nazwaną Shady Con. Wszystko stanie się możliwe dzięki współpracy z Nifty Gateway.

Stans przygotowują się do zakupu Shady Con

Niedawno po tajemniczym tweecie pojawiły się spekulacje, że Eminem może wejść do świata NFT. Podczas gdy szanse wydawały się nikłe, Slim Shady rzeczywiście wskoczył do środowiska niewymiennych tokenów.

W ogłoszeniu na stronie rapera można przeczytać, że w niedzielę ukazał się tak zwany Shady Con drop wraz z “różnorodnymi, zatwierdzonymi przez Eminema przedmiotami kolekcjonerskimi”.

Wśród nich są “oryginalne instrumentalne bity wyprodukowane przez samego Slim Shady’ego specjalnie na to wydanie”. Utwory te będą dostępne tylko jako część “limitowanej edycji i jedynych w swoim rodzaju NFT.” Unikalna natura niewymiennych tokenów zapewni fanom Eminema – znanym jako Stans – jedyną okazję do “posiadania kawałka z tego premierowego dropu”.

Zrodzony z konwergencji technologii blockchain, kreatywnego entuzjazmu i pandemicznego zamroczenia, ten drop został zainspirowany pasją Eminema jako kolekcjonera zabytkowych zabawek, komiksów i kart handlowych, która sięga czasów jego dzieciństwa jako po prostu ‘zwykły stary Marshall’.

NFT współgrają z naturą Eminema

Komentując wprowadzenie na rynek swojego dropu NFT, nagrodzona Oscarem ikona rapu podkreśliła swoje zamiłowanie do gromadzenia kolekcji “komiksów, kart baseballowych i zabawek” od czasów dzieciństwa.

Niewiele się zmieniło dla mnie jako dorosłego. Próbowałem odtworzyć niektóre z tych kolekcji z tamtego okresu w moim życiu i wiem, że nie jestem sam. Chciałem nadać tej kropli ten sam klimat: ‘O rany, muszę zdobyć tylko tę jedną, a może nawet cały zestaw!’. To była świetna zabawa wymyślać pomysły z mojej własnej pasji kolekcjonerskiej.

Starszy producent Nifty Gateway, Ashley Ramon, powitał Eminema na platformie firmy i nakreślił ogromne zainteresowanie NFT ze strony celebrytów z różnych branż.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.