Odbierz za darmo nawet 425 PLN od Trading 212

Odbierz za darmo nawet 425 PLN od Trading 212

Darmowe kryptowaluty
23 stycznia, 2020
5121
224065_1

Co prawda dzisiejsza promocja nie będzie bezpośrednio związana z kryptowaltami, a tradycyjnym rynkiem spółek giełdowych, jednak kwota, jaką można odebrać za darmo robi wrażenie. Jest to bowiem aż do 100€ (równowartość ~425zł), które można wypłacić na konto i przeznaczyć np. na zakup kryptowalut 🙂

Trading 212 – bonus i darmowe akcje

Firma Trading 212, o której więcej piszemy poniżej oficjalnie ogłosiła akcję promocyjną, w której za poprawnie wykonaną (i całkowicie darmową) rejestracje na platformie inwestycyjnej otrzymuje się 1 losową akcję jednej z amerykańskich spółek (np. Uber, Ford Motor, AMD) o wartości od 35zł do 425zł. Ponadto, polecając ten w pełni darmowy produkt, jakim jest dostęp do platformy inwestycyjnej Trading 212 Invest również można otrzymać bonus w postaci dodatkowej akcji!

O platformie Trading 212

Trading 212 to angielska firma z branży technologii finansowych, która demokratyzuje rynki finansowe, tworząc bezpłatne, inteligentne i proste w obsłudze aplikacje umożliwiające każdemu użytkownikowi handel akcjami, walutami, towarami i nie tylko.

Jak odebrać darmowe akcje o wartości do 425zł w Trading 212?

  1. Zarejestruj całkowicie darmowe konto „Trading 212 Invest” na platformie Trading 212
  2. Zweryfikuj swoją tożsamość i adres zamieszkania za pomocą dowodu osobistego/paszportu oraz np. rachunku za media bądź wyciągu bankowego (każda instytucja finansowa ma obowiązek weryfikacji tożsamości użytkownika)
  3. Wpłać minimalny depozyt w wysokości 5 PLN za pomocą karty kredytowej/debetowej, przelewu lub Skrill
  4. Maksymalnie do 24 godzin po wpłacie depozytu otrzymasz na swoje konto jedną losową akcję (życzymy tych najcenniejszych ;)).
  5. Po otrzymaniu akcji możesz je sprzedać, a następnie wypłacić pieniądze bezpośrednio na kartę kredytową/debetową lub na konto bankowe (do 30 dni)
Czytaj również:  BitPanda.com - opinie, promocja, weryfikacja, prowizje

Więcej o Trading 212

Trading 212 to innowacyjna platforma inwestycyjna, na której koszta gry na giełdzie zostały zmniejszone do minimum. Firma nie pobiera prowizji za kupno i sprzedaż akcji (jak w przypadku tradycyjnych alternatyw), oferuje tzw. akcje ułamkowe (za pomocą których można kupić np. 0,5 akcji danej spółki, zamiast jednej pełnej), bezpłatną wymianę walut oraz dostęp do ponad 2100 globalnych akcji i ETF. Platforma Trading 212 jest banalnie prosta w obsłudze, dlatego z pewnością docenią ją początkujący i średnio-zaawansowani inwestorzy.

Czy to jest bezpieczne?

Trading 212 to instytucja kontrolowana przez FCA – angielski odpowiednik Komisji Nadzoru Finansowego i wszelkie środki zdeponowane na kontach są zabezpieczone gwarancjami bankowymi.

Czy są jakieś ukryte opłaty?

Nie. Nie zostaniesz obciążony/a żadnymi kosztami związanymi z prowadzeniem lub zamknięciem rachunku w Trading 212. W każdej chwili możesz usunąć swoje konto bez żadnych konsekwencji (np. po wypłacie otrzymanych środków w ramach bonusu).

Opinie w Internecie

Trading 212 chociaż nie nosi miana największego brokera na świecie, to zdobywa coraz to liczniejsze (pozytywne) opinie na swój temat. Po przeszukaniu internetu i analizy komentarzy, recenzji i opinii wychodzi na to, że użytkownicy cenią Trading 212 za prostotę działania, bezpieczeństwo i brak ukrytych opłat (chociaż bardzo doświadczeni gracze polecają inne, bardziej zaawansowane platformy niż Trading212). Ponadto, oferując nowy bonus w postaci darmowych akcji, platforma zdobyła liczne grono fanów i użytkowników zadowolonych z promocji.9 komentarzy

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.