Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Darmowe 100 tokenów BEST od BitPanda.com (ok. €5.5)

Darmowe 100 tokenów BEST od BitPanda.com (ok. €5.5)

Darmowe kryptowaluty
3 grudnia, 2019
2042
Giełda bitpanda

BitPanda.com oferuje ok. 100 tokenów BEST dla pierwszych 10 000 użytkowników, którzy zainstalują na swoim telefonie aplikację giełdy. Na chwilę ogłoszenia promocji, wartość airdropa to ok. €5.5, co po przeliczeniu na złotówki daje 23,5 PLN.

Aby móc odebrać darmowe tokeny BEST, należy posiadać konto na platformie BitPanda.com. Jeżeli jeszcze go nie masz, zarejestrujesz się pod tym linkiem.

Bitpanda jest kantorem specjalizującym się w kupnie i sprzedaży kryptowalut w strefie euro. Firma została założona pod koniec 2014 roku i od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych opcji zakupu kryptowalut w całej Europie. Warto utworzyć tam konto, bowiem stosunkowo często na platformie mają miejsce różnego rodzaju akcje promocyjne, w których do odebrania są bonusy. Przeczytaj jak zarejestrować się na BitPanda i jak odebrać darmowe €10.

Jak odebrać darmowe 100 tokenów BEST?

  1. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj, a następnie zweryfikuj swoją tożsamość za pomocą rozmowy wideo z konsultantem (2 minuty). Jeżeli posiadasz już konto, pomiń ten krok.
  2. Pobierz na telefon aplikację “BitPanda” ze Sklepu Play lub App Store
  3. Zaloguj się na konto przez aplikację, aby automatycznie otrzymać tokeny, które możesz sprzedać lub wymienić na inne kryptowaluty (np. Bitcoin czy Ethereum).


Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.