Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Willy Woo: To jeszcze zdecydowanie nie koniec hossy

Willy Woo: To jeszcze zdecydowanie nie koniec hossy

Wiadomości
21 maja, 2021
758
rynek byka 1

Cena Bitcoina spadła w tym tygodniu o dziesiątki tysięcy dolarów dotykając dna na poziomie 30 000 USD. Popularny analityk Bitcoina (BTC) Willy Woo uważa jednak, że kurtyna dla kolejnego rajdu jeszcze nie zapadła.

Podczas wywiadu z podcasterem Peterem McCormackiem, opublikowanego na kanale YouTube “What Bitcoin Did” w dniu 21 maja, Woo rozmawiał o wielu kwestiach. Wśród nich znalazły się takie tematy jak ostatnia aktywność sieciowa i cenowa Bitcoina oraz jego obecny stan. Woo zauważył, że wiele wskaźników makro wskazuje na pozytywność cenową dla Bitcoina.

Istnieje ogromna ilość aktywności w sieci między inwestorami w porównaniu do wyceny

– powiedział Woo, odnosząc się do danych ze wskaźnika NVT Bitcoina, który pokazuje aktywność sieci blockchain w stosunku do kapitalizacji rynkowej.

Nie widzieliśmy żadnego rodzaju manii. Rzuciliśmy się w dół z poziomu, który był wysoce organiczny – bez premii spekulacyjnej. Szczyt z 2017 roku, na przykład, byliśmy myślę, że 3,8% wyżej niż wycena organiczna .To tylko środek odwijania się instrumentów pochodnych rynku byka” – powiedział Woo o obecnym stanie Bitcoina. Bitcoin osiągnął około 65 000 USD w kwietniu. Następnie aktywo spadło poniżej 50 000 USD na pewien okres, odzyskało część strat, osiągając prawie 60 000 USD przed rozpoczęciem głębokiego spadku do zakresu 30 000 USD. Myślę, że odzyskanie pozycji zajmie trochę czasu, tylko z powodu samej ilości monet, które wyrzuciliśmy. Myślę, że ostatecznie, jeśli spojrzeć na zdrowie sieci, to jest to dobra rzecz.

– powiedział, odnosząc się do ogólnej sytuacji.

Czytaj również:  Historia wskazuje, że hossa dopiero się zaczyna

McCormack zapytał Woo wprost: “Więc to nie jest koniec rynku byka?”. Na co Woo odpowiedział: “Nie, wcale nie”.

Patrząc na swój wykres, Woo powiedział, że cele cenowe i szczegóły zależą od nadchodzących dni. Mimo to spodziewa się on, że cena Bitcoina uderzy w poziomy wyższe niż 100 000 USD za monetę. Woo i McCormack podczas wywiadu rozmawiali również o wielu innych kwestiach.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.