Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Promocja od Swissborg. Odbierz bonus do €100

Promocja od Swissborg. Odbierz bonus do €100

Darmowe kryptowaluty
9 sierpnia, 2020
2173
swissborghhairdrop

SwissBorg buduje innowacyjną platformę zarządzania majątkiem. Jest ona rozpoznawalną firmą z branży fintech z siedzibą w Szwajcarii, która w 2018 zebrała w ramach kampanii ICO kwotę ponad 50 milionów.

SwissBorg w ramach promocji swojej platformy zorganizował akcję airdrop w której nowi użytkownicy dokonujący depozytu w wysokości minimum €50 (w walutach fiat bądź kryptowalutach) i którzy przejdą pierwszy poziom weryfikacji otrzymają losowo od €1 do €100 w bitcoinach (średnia nagroda to €47). Dodatkowo można otrzymać wynagrodzenie za polecanie platformy znajomym. Bonusy są przydzielane natychmiastowo i bez problemu można je wypłacić w dowolnym momencie na konto bankowe lub giełdę kryptowalut. Promocja jest ważna dla każdej osoby, która ukończyła 18 lat.

Jak skorzystać z promocji i odebrać bonus od SwissBorg?

  1. Pobierz SwissBorg Wealth App dla systemu Android/IOS (kliknij tutaj)
  2. Zarejestruj konto i przejdź przez podstawowy proces weryfikacji (wymagane zdjęcie prawa jazdy lub dowodu osobistego lub paszportu oraz selfie). Jeżeli nie wystąpią żadne problemy z Twoimi dokumentami, to weryfikacja odbędzie się automatycznie i konto zostanie aktywowane do 1-3 minut.
  3. Dokonaj minimalnej wpłaty w wysokości 50 euro lub równowartość €50 w obsługiwanej przez system kryptowalucie (np. BTC lub ETH itd.)
  4. Po poprawnym zaksięgowaniu przelewu pieniędzy lub kryptowalut otrzymasz zdrapkę, którą odbierzesz w zakładce Rewards. Zdrap ją aby poznać otrzymaną kwotę bonusu.
  5. (opcjonalne) Polecaj aplikację znajomym aby rozdawać i otrzymywać zdrapki o wartości €1 – €100.

 

Kliknij aby wziąć udział w airdropie SwissBorg

Skorzystałeś z promocji? – Podziel się w komentarzu kwotą otrzymanego bonusu w ramach airdropu SwissBorg! 🙂Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.