Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Jak zarobić (zdobyć) bitcoina i inne kryptowaluty za darmo?

Jak zarobić (zdobyć) bitcoina i inne kryptowaluty za darmo?

Poradniki
15 lutego, 2020
4253
zarabianie kryptowalut

Podobno w naszym życiu nie dostaniemy niczego za darmo. Chyba każdy z nas spotkał się z tym przysłowiem. Generalnie trudno się z nim nie zgodzić. Od każdej zasady są jednak pewne wyjątki. I jednym z takich wyjątków jest airdrop. Co to takiego jest i dlaczego ktoś chce nam to za darmo ofiarować? Postaramy się to wyjaśnić w tym artykule i pokazać jak zarobić lub zdobyć bitcoiny bądź inne kryptowaluty całkowicie za darmo!

Airdrop – darmowy sposób na zdobycie kryptowalut – czym jest?

Słowo airdrop w bezpośrednim tłumaczeniu oznacza zrzut. W praktyce jest to pewien rodzaj prezentu, który można otrzymać od deweloperów danej kryptowaluty. Po co ktoś rozdaje takie prezenty? Przede wszystkim ze względów marketingowych. Jeżeli jakaś nowa kryptowaluta dopiero wchodzi na rynek, to należy ją w pewien sposób rozreklamować. Jakiś czas temu marketingowcy zauważyli, że wiele osób jest skłonna wykonać pewne czynności w zamian za darmową kryptowalutę. Jakie to czynności? Przede wszystkim chodzi o: udostępnienie lub polubienie posta albo napisanie komentarza na mediach społecznościowych. Ponadto nierzadko można zarobić / zdobyć kryptowaluty za samą rejestracje na stronie. Prawda, że proste?

Jak otrzymać aidropa i zarobić darmowe kryptowaluty?

Pierwszy sposób opisaliśmy powyżej – wystarczy reklamować w sieci daną kryptowalutę bądź po prostu zarejestrować się na stronie/giełdzie. Możliwości na to jest bardzo wiele, wszystko zależy od tego, jakie są warunki airdropa. Można zarobić (zdobyć) kryptowaluty poprzez rejestracje i weryfikacje tożsamości (np. na darmowych giełdach kryptowalut), zapisanie się do newslettera, udostępnianie postów na Facebooku, robiąc retweety na Twitterze czy komentując materiały na YouTube. Na naszej stronie publikujemy zawsze aktualne airdropy i akcje promocyjne, w których do zgarnięcia się atrakcyjne nagrody w postaci kryptowalut. Kliknij na poniższy przycisk aby przejść do aktualnej listy projektów, w których zarobisz lub zdobędziesz bitcoina oraz inne kryptowaluty.

Kliknij i zobacz listę aktualnych airdropów i promocji

Inną możliwością jest posiadanie w swoim portfelu innych kryptowalut. W tym przypadku działanie airdopa jest bardzo podobne do hard-fork. Tutaj również następuje rozłam łańcucha bloków, w efekcie czego powstają dwa nowe, osobne łańcuchy. Kiedy następuje ten rozłam, to dochodzi do skopiowania przez nowy łańcuch wszystkich danych z łańcucha starego. W efekcie tego mamy starą i nową kryptowalutę w dokładnie takiej samej ilości (przykład: Bitcoin i Bitcoin Cash lub Ethereum i Ethereum Classic). Często pojawiają się tutaj różne wymagania, na przykład trzeba mieć w swoim portfelu określone minimum tokenów bazowych albo dany zrzut dostępny jest tylko dla mieszkańców wybranych krajów.

Czy airdropy są opłacalne?

Biorąc pod uwagę, że można je otrzymać całkowicie za darmo, to tak. Tracimy wtedy tylko trochę wolnego czasu, który będziemy musieli poświęcić na rejestracje czy działalność reklamową, a nagroda jest czasem bardzo duża i nierzadko wynosi od 50 – 300 zł (bez żadnych haczyków, przelewania pieniędzy itp.)!Jeden komentarz

  • d
    daaro

    A czy znacie może jakieś ciekawe nowe airdropy aktualne? Szukam czegoś ciekawego co da zarobić więcej niż 5 PLN. Dzięki

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.