Darmowe kryptowaluty

Airdrop Stellar i Keybase

Stellar Development Foundation zrzuca łącznie 2 miliardy lumenów (obecnie warte około 121 milionów USD) na konta użytkowników a...
Wrzesień 14, 2019
23

KuCoinPlay – otrzymuj darmowe kryptowaluty

Zespół giełdy KuCoin niedawno poinformował o wprowadzeniu najnowszego projektu – KuCoinPlay. Istotą projektu jest umożliw...
Wrzesień 10, 2019
27


O kategorii...

Airdropy w społeczności kryptowalut są akcjami promocyjnymi organizowanymi przez właścicieli projektów kryptograficznych, w których użytkownicy poprzez posiadanie konkretnej kryptowaluty bądź branie udziału w programach “Bounty” mogą otrzymać darmowe kryptowaluty.

Obecnie najpopularniejszym sposobem na otrzymanie kryptowalut za darmo jest branie udziału w airdropach/bounty polegających na rejestracji i promowaniu projektów w social mediach (udostępnianie, lubienie, komentowanie). Niekiedy aby odebrać darmowe kryptowaluty wystarczy jedynie zgłosić chęć udziału (zarejestrować się na stronie lub giełdzie). Warto wspomnieć, że od czasu do czasu organizowane są airdropy w których można otrzymać kryptowaluty o wysokiej wartości (przykładem może być airdrop Stellar & Blockchain (wartość ok. $100) czy Crypto.com (wartość $50)).

Udział w airdropach jest darmowy i każda osoba pełnoletnia może brać w nich udział. W niektórych przypadkach może być wymagana weryfikacja tożsamości (tzw. KYC), jednak z reguły w takich przypadkach można otrzymać dodatkowe kryptowaluty, bądź nagrody są bardziej atrakcyjne.