Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Szukasz materaca w Zabrzu? Sprawdź jaki będzie najlepszy

Szukasz materaca w Zabrzu? Sprawdź jaki będzie najlepszy

Komunikaty firm
23 marca, 2021
896
Szukasz materaca w Zabrzu? Sprawdź jaki będzie najlepszy

Coraz większą uwagę zwracamy na zdrowy sen. Czy istnieje na niego przepis?

Zdrowy sen to klucz do zdrowego życia

Sen to bardzo skomplikowany proces. Angażuje on praktycznie każdy układ naszego organizmu. To w jego trakcie dochodzi do regeneracji mięśni, konsolidacji pamięci, a także ogólnego „wypoczynku” naszego ciała. Dzięki prawidłowemu wypoczynkowi jesteśmy w stanie osiągać więcej – to przepis na produktywność i skuteczność w codzienności. Jednocześnie wiele osób ma problem ze snem – nie są w stanie spełniać potrzeb swojego organizmu. Przyczyna może tkwić w podłożu – niepoprawnie dobranym materacu. W Polsce przez wiele lat na piedestał wynosiliśmy inne aspekty zdrowego trybu życia, zostawiając sen nieco z tyłu. Dziś czas to zmienić i podjąć dobrą decyzję w kierunku lepszego funkcjonowania.

Jak wybrać odpowiedni materac?

Dobry materac ma przede wszystkim zapewnić stabilność naszemu ciału w trakcie wypoczynku. Ale nie tylko – nie może on być ośrodkiem, w którym rozwijają się grzyby i bakterie, które skutecznie utrudnią nam efektywną regenerację i przyczynią się do ogólnego pogorszenia naszego zdrowia. W trakcie odpoczynku musimy być w stanie rozluźnić nasze mięśnie, kluczowa jest więc ergonomia. Ta z kolei mocno związana jest z twardością materaca. Jak twardy powinien być materac?

  • Materace o twardości H1 skierowane są do osób, których masa ciała nie przekracza 60 kilogramów.
  • Materace o twardości H2 zalecane są osobom, które ważą od 60 do 80 kilogramów.
  • Materace o twardości H3 to idealna propozycja dla osób, których masa ciała sięga od 80 do 100 kilogramów.
  • Materace o twardości H4 stworzone zostały z myślą o osobach, które ważą powyżej 100 kilogramów.

Kolejnym niezwykle istotnym aspektem wyboru materaca jest jego typ. Materace piankowe przez lata w Polsce prezentowały bardzo niski poziom wykonania. Zmieniło się to wraz z wejściem zagranicznych dostawców, m.in. znanej marki Hilding Anders. Teraz piankowe materace mogą dorównywać parametrami materacom sprężynowym i oferować znakomity poziom komfortu. O ile pochodzą od sprawdzonego dostawcy. Natomiast materace kieszeniowe wciąż są nieco tańsze. Często oferują także bardzo długi okres gwarancji – nie są podatne na odkształcenia przez wiele lat. Przy wyborze materaca warto postawić także na taki, który zachowuje dobrą wentylację. Sprzyja to mikroklimatowi snu.

Dlaczego warto postawić na materace Hilding Anders?

Skoro mówimy o idealnych materacach, nie możemy nie wspomnieć o interesującym podejściu jednego z liderów rynkowych. Marka Hilding Anders od lat specjalizuje się w materacach, które mają spełnić potrzeby różnych osób. By było to możliwe, eksperci zrzeszeni w ramach Sleep Lab pracują nad zagadnieniami z wielu dziedzin – od psychologii, przez neurologię, po fizjologię i inżynierię. Odpowiednie rozwiązania dla ludzkiej anatomii spotykają się tam z bogatą znajomością właściwości materiałów i zagadnień czysto technicznych. Dlatego zaprojektowane przez Hilding Anders materace wyróżniają się znakomitym poziomem trwałości, wybitną ergonomią, świetnym mikroklimatem. Ponadto zapewniają komfort i wysoki standard higieny snu. Jednocześnie bogata oferta sprawia, że dobór odpowiedniego materaca jest dosyć prosty – każdy znajdzie coś dla siebie.

Odkryj wysokiej klasy materace w sklepie internetowym Materacezabrze.eu. To portal, który pozwoli Ci na sprawdzenie, jakie sklepy z materacami znajdują się w Twojej okolicy. Znajdziesz tam także informacje na temat tego, na jakie produkty warto zwrócić uwagę, a także bogatą bazę wiedzy na temat wyboru idealnego materaca.

Jeśli interesują Cię zakupy w województwie warmińsko-mazurskim, warto przejrzeć materace w sklepie internetowym Materaceolsztyn.eu.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.