Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kopanie kryptowalut na komputerze lub laptopie z Cudo Miner

Kopanie kryptowalut na komputerze lub laptopie z Cudo Miner

Kopanie kryptowalut Poradniki
20 września, 2019
5559
cudo miner

Cudo Miner to oprogramowanie, które zamienia wcześniej niewykorzystaną lub zmarnowaną moc obliczeniową w kryptowaluty – bez wpływu na użyteczność lub wydajność komputera bądź laptopa. Cudo Miner ostrożnie wykorzystuje wolne zasoby maszyny, aby generować dochód dla Ciebie lub Twojej firmy.

Cudo Miner został stworzony przez Matta Hawkinsa i Duncana Cook’a, doświadczonych przedsiębiorców z doświadczeniem w dziedzinie infrastruktury IT, rozwoju oprogramowania i kopania kryptowalut, z wizją stworzenia bardziej opłacalnego i łatwiejszego w użyciu oprogramowania dla początkujących i zaawansowanych entuzjastów górnictwa.

Aplikacja Cudo Miner jest w pełni darmowa i niewidoczna w użyciu. Zanika w tle podczas korzystania z komputera lub laptopa, a gdy staje się on bezczynny, przechodzi do działania i kopie kryptowaluty, wykorzystując dostępną moc obliczeniową procesora CPU i GPU.

Widok na aplikacje Cudo Miner
Widok na aplikacje Cudo Miner

CudoMiner został wybitnie zoptymalizowany pod kopanie kryptowalut, zostały w nim zastosowane specjalne algorytmy i sterowniki, które umożliwiają kopanie kryptowalut zwykłym użytkownikom, korzystającym z komputera domowego czy laptopa. Aplikacja automatycznie przełącza algorytmy kopania i kryptowaluty według opłacalności wydobycia w danej chwili. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oprogramowanie może zapewnić maksymalne zyski przy braku potrzeby korzystania ze specjalistycznych układów ASIC, bądź kosztownych kart graficznych.

Panel zarządzania kopaniem (web)
Panel zarządzania kopaniem (web)

Kopanie kryptowalut za pomocą CudoMiner jest banalnie proste i szybkie w uruchomieniu. Rozwiązanie obejmuje aplikację desktopową oraz dedykowany panel administracyjny do monitorowania i zdalnego zarządzania wydobywaniem. Cudo Miner jest w pełni zautomatyzowany i zoptymalizowany zarówno pod kątem zysku, jak i najwyższej wydajności w systemach Windows, Mac, Linux lub CudoOS. Cudo Miner jest odpowiedni dla górników z każdym poziomem doświadczenia.

Czytaj również:  Kanadyjska firma miningowa Hive Blockchain wejdzie na Nasdaq

Jak zarabiać na kopaniu kryptowalut z Cudo Miner?

Aby zacząć zarabiać kryptowaluty na kopaniu należy:

 1. Zarejestrować się na stronie internetowej (przechodząc przez ten link otrzymasz darmowe 10000 satoshi na start)
 2. Pobrać CudoMiner na swój komputer stacjonarny, firmowy lub laptop (Windows, Mac, Linux)
 3. Uruchomić program i zalogować się na wcześniej utworzone konto

To wszystko, kopanie kryptowalut rozpocznie się po wykonaniu krótkiego, automatycznego testu, który dostosuje oraz zoptymalizuje program do parametrów Twojego komputera lub laptopa. Jeżeli jesteś bardziej doświadczonym użytkownikiem, możesz również skonfigurować wiele parametrów mających wpływ na kopanie kryptowalut. Minimalna wypłata z konta wynosi 0.002 BTC. Po wykopaniu kryptowalut o wartości równej lub wyższej niż 0.002 BTC będziesz mógł wypłacić zarobione środki na swój portfel.5 komentarzy

 • D
  DaZonti

  Korzystam z CudoMinera i przyznam, że to najlepszy soft do kopania, jaki kiedykolwiek używałem. Dobry dla początkujących jak i zaawansowanych minerów (dużo możliwych opcji do konfiguracji). Jeżeli chodzi o wydobywanie kryptowalut na laptopie / notebooku czy komputerze stacjonarnym (domowym lub firmowym – nawet na MAC!) to z pewnością jest to najlepsze oprogramowanie tego typu. Swoją drogą dają darmowe 10000 Satoshi, także nic tylko się rejestrować i kopać przy okazji korzystania z kompa 😉

 • N
  Nieopłacalne

  U mnie na zupełnym złomie A4-7210 APU 1.8Ghz wyszło 135 h/s przy Monero.
  Niby dużo ale nieopłacalne, żeby zarobić marne 50zł miesięcznie musiałbym mieć z 2kh/s

 • H
  Hores

  Z nowych kryptowaluta ciekawym wydaje się być Pi Network. Pi to nowa kryptowaluta dla ludzi, którą możesz „zdobyć” (lub zarobić) korzystając z telefonu. Dzisiaj możesz kopać Pi, pomagając zabezpieczyć walutę i rozwijając zaufaną sieć Pi. Podczas gdy większość kryptowalut (podobnie jak Bitcoin) były bardzo trudne w użyciu i dostępie dla przeciętnych ludzi, Pi wkłada moc kryptowaluty w Twoją dłoń.
  Pi to nowa cyfrowa waluta opracowana przez doktorów Stanforda, z ponad 3,5 milionami członków na całym świecie.

 • K
  Kain

  Dziwny ten klient. moj Norton 360 blokuje wszystko i wyswietla kominukat o trojanie, nawet podaje nazwe tego trojana. Cos tu wyglada podejrzanie.

 • P
  Piotr

  Program zainstalowany na stronie konto założone dwa dni kopania a potem odpalam program a on cały czas w trybie zatrzymano i robiłem wszystko już i nie chce kopac wcale

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.