Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

GamerHash – kop kryptowaluty podczas grania w gry i oglądania filmów

GamerHash – kop kryptowaluty podczas grania w gry i oglądania filmów

Kopanie kryptowalut Poradniki
25 września, 2019
4579
gamerhash baner

Kryptowaluty są dziś bardzo popularne. Wystarczy wejść na jakikolwiek portal informacyjny, a znajdziemy mnóstwo informacji dotyczących na przykład Bitcoina. Zapewne wielu z Was zadaje sobie pytanie, w jaki sposób na kryptowalutach można zarobić. Możliwości jest sporo, od handlu po tzw. kopanie.

Jak działa GamerHash?

jest polską platformą, która pozwala łączyć w sieć komputery użytkowników i wykorzystywać ich połączoną moc obliczeniową do kopania kryptowalut. Działa to w analogiczny sposób, jak postępują hakerzy. Różnica polega na tym, że przestępcy podstępnie infekują nasze komputery złośliwym oprogramowaniem w celu ich użycia dla własnych potrzeb. Instalując oprogramowanie Gamerhash również udostępniamy moc obliczeniową naszego komputera, jednak robimy to całkiem świadomie i czerpiemy z tego korzyści. Oczywiście platforma również czerpie z tego profity w postaci 10 procent zysku z mocy obliczeniowej naszego komputera. Nasuwa się pytanie, czy komputer włączony w sieć Gamerhash straci na swojej wydajności? Nie, platforma wykorzystuje jedynie nadwyżki mocy obliczeniowej, dzięki czemu możemy spokojnie pracować czy oglądać film a aplikacja pracuje w tle. Opinie użytkowników na temat korzystania w ten sposób z usługi GamerHash są przeważająco pozytywne.

Czy GamerHash pozwala zarobić zawrotne sumy?

Zastanawiając się nad zainstalowaniem oprogramowania, zapewne bierzemy też pod uwagę, ile można na tym zarobić? Z pewnością nie będą to kwoty pozwalające na swobodne utrzymanie się wyłącznie z kopania kryptowalut. Raczej będzie to miły dodatek do pensji. Według informacji zasięgniętych u źródła (Patryk Pusch, założyciel GamerHash) większość użytkowników zarabia kwoty rzędu od kilkudziesięciu do trzystu złotych. Są też jednak rekordziści, którzy są w stanie uzyskać zarobki na poziomie ponad 3000 złotych miesięcznie, używając oczywiście profesjonalnych komputerów do kopania. Współwłaściciel dodaje też, że nie jest to usługa dla osób, które chcą realnie wzbogacić się na kopaniu Bitcoinów. Zaledwie około 10 procent użytkowników wypłaca z serwisu gotówkę. Reszta środków jest wymieniana na wirtualne dobra dostępne w sklepie powiązanym z platformą. Można tam między innymi znaleźć doładowania do telefonów, bony na Allegro oraz Pyszne.pl, karty PaySafeCard, czy kupony na Steam. W naszej opinii warto zatem wybrać wymianę wykopanych bitcoinów na wspomniane kupony, doładowania i karty.

Promocja GamerHash – darmowe 5000 satoshi na start

GamerHash organizuje promocje dla nowych użytkowników. Rejestrując się z tego linka na start otrzyma się darmowe 5000 satoshi oraz dodatkowy miesiąc rangi GamerHash MAX. Zarejestruj się z bonusem tutaj.

Zasięg GamerHash

Platforma rozpoczęła działalność w Polsce i tutaj jest najwięcej podłączonych do sieci komputerów. Jednak właściciele nie ograniczają się tylko do naszego kraju. GamerHash dostępny jest także w Stanach Zjednoczonych i posiada tam też całkiem sporą bazę użytkowników, których opinie o platformie są często pozytywne. Poza tym coraz częściej pojawiają się zapytania o dostępność w krajach azjatyckich, Ameryce Południowej i Środkowej. Jak przyznaje założyciel platformy, impulsem do jej powstania była chęć rozwiązania problemu użytkowników innych tego typu platform z wypłacaniem zarobionych środków finansowych.

Czytaj również:  Monfex - kryptowaluty z dźwignią - opinie i recenzja nowej giełdy kryptowalutowej

Zagrożenia płynące z używania GamerHash

Platforma zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. W tym celu wprowadzona jest między innymi dwuetapowa weryfikacja, dzięki której prawdopodobieństwo że ktoś niepowołany dostanie się na nasze konto jest ograniczone do minimum. Oczywiście dane są szyfrowane, a kod źródłowy jest dokładnie sprawdzany dzięki czemu nie ma mowy o instalowaniu złośliwego oprogramowania. Jedynym zagrożeniem dla naszych zarobków pozostaje więc kurs Bitcoina. Jak wiemy, jego spore wahania w krótkim czasie nie są niczym nadzwyczajnym. Na szczęście dla większości użytkowników ma to drugorzędne znaczenie (chyba nikt nie wyobraża sobie spadku kursu z kilku tysięcy USD do np. kilkuset UDS). Jeżeli chodzi o samą platformę, to według opinii tysięcy użytkowników jest uznawana za bezpieczną i wiarygodną (w końcu stoi za nią poważna firma). Przykładowe opinie zamieściliśmy na końcu artykułu.

Czy używanie GamerHash niesie za sobą koszty?

Poza kosztem prowizji platformy (10 procent) należy wziąć pod uwagę koszt eksploatacji komputera i zużycia energii elektrycznej. Jeśli na bardzo długo pozostawimy nasz domowy komputer z celem kopania kryptowalut, może dojść do wyłączenia karty graficznej z powodu jej przegrzania (profesjonalne zastawy mają karty graficzne dedykowane do tego typu zadań). Koszt energii elektrycznej również wzrośnie, ponieważ komputer zacznie pracować ze swoją pełną mocą obliczeniową. O ile wykorzystanie komputera “przy okazji” nie narazi nas na ogromne koszty, o tyle pozostawienie np. domowego laptopa do kopania należy finansowo rozważyć.

Opinie o GamerHash

Z informacji znalezionych w internecie wynika, że z GamerHash korzysta duże grono użytkowników. Większość opinii na temat projektu i działania samego programu jest pozytywnych. Negatywne opinie pochodzą zazwyczaj od użytkowników chcących kopać kryptowaluty za pomocą słabszych komputerów czy laptopów, oferujących małą moc obliczeniową i uzyskujących niskie prognozy zarobków. Poniżej zamieszczamy przykładowe opinie i artykuły o GamerHash znalezione online:

Czy z GamerHash warto wypłacać Bitociny?

Jak przyznaje Patryk Pusch, prowizja za wypłatę środków w Bitcoinach dość często sięga 1-3 USD. Przy relatywnie niskich zarobkach jest to spora suma. Dlatego często lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty sklepu i wymiana zarobionych Bitcoinów na kupony, doładowania, karty paysafecard. Względnie niskie zarobki nie odstraszają jednak użytkowników. Najlepiej świadczy o tym suma zarobiona przez Polaków dzięki platformie GamerHash. A ta już jakiś czas temu przekroczyła milion złotych. Opinie ludzi korzystających z GamerHash wskazują, że jedną z najczęściej wybieranych opcji wymiany jest karta podarunkowa Paysafecard, doładowanie Steam oraz vouchery do Netflixa.

 

Katalog nagród

GamerHash – Download

Jeżeli recenzja bądź opinie innych użytkowników o GamerHash przekonały Cię do przetestowania aplikacji, najpierw należy się zarejestrować na stronie. Po rejestracji i aktywowaniu konta otrzymasz dostęp do downloadu.Jeden komentarz

  • A
    AdriaN9

    Kumpel sobie dorabia na GamerHashu i ma dobrą opinie na jego temat. Dzięki za link do downloadu.
    Przetestuje i postaram się dam znać jak to u mnie wygląda.

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.