Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kochasz gry online i kryptowaluty? – Sprawdź produkcję Taurion

Kochasz gry online i kryptowaluty? – Sprawdź produkcję Taurion

Blockchain Wiadomości
29 sierpnia, 2020
1296
taurion

Taurion to powstająca obecnie ambitna produkcja z gatunku MMORPG / MMORTS. Na tle konkurencji wyróżnia ją zaimplementowana w niej technologia blockchain. Obecnie w ramach kampanii promocyjnej firma odpowiedzialna za tę produkcję 10 000$ nagród dla najlepszych graczy.

Czym jest Taurion?

Tuarion to w pełni zdecentralizowana gra blockchain. Jednocześnie jest to ciekawa hybryda gry MMO Online ze strategią czasu rzeczywistego. Na tle innych podobnych produkcji wyróżnia ją rozbudowana ekonomia, na którą gracze mają bezpośredni wpływ. Gra osadzona jest w futurystycznych klimatach, a rozgrywka toczy się wokół eksploracji kosmosu. Sami twórcy nie kryją inspiracji takimi tytułami jak Eve Online, Dune 2 oraz serią Civilisation. Warto też podkreślić imponujące aspekty techniczne tej produkcji – gra działa na blockchainie Xaya, a sam projekt wydany będzie na licencji open source. Gwarantuje to jej pełną decentralizację oraz autonomiczność. Raz zdobyte przedmioty w grze na zawsze pozostaną Twoją prywatną własnością. Gracze sami będą tworzyć ekonomię Tuariona, co umożliwi im bezpośredni wpływ na ceny przedmiotów oraz surowców w grze. Tutaj właśnie ma objawić się największa zaleta produkcji, czyli rozbudowana społeczność oddanych fanów. To właśnie oni będą tętniącym sercem gry i będą mogli bezpośrednio wpływać na jej dalszy rozwój.

W jaki sposób można zdobywać prawdziwe pieniądze w grze?

Obecnie Taurion przeprowadza wydarzenie o nazwie „Treasure Hunt III”. Podczas niego gracze będą szukać specjalnych skarbów, które będzie można wymienić na prawdziwe kryptowaluty. Jednym z partnerów Tauriona jest sam MakerDAO, który przeznaczył na poczet wydarzenia aż 2 500 DAI (o wartości rynkowej wynoszącej około 2 500 dolarów). Idea całej zabawy polega na aktywnym graniu oraz eksploracji mapy gry. Pozwoli to twórcom Tauriona na przetestowanie ich dzieła oraz sprawdzenie jak infrastruktura ich produktu radzi sobie z obciążeniem sieciowym.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.