Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Akcja IEO organizowana przez Kanga Exchange

Akcja IEO organizowana przez Kanga Exchange

Komunikaty firm
26 listopada, 2022
200
d79ee28fe91d37ad9de65d2f23bbdfcb

Kanga Exchange to Polska Giełda kryptowalut, która jest lubiana i szanowana przez osoby obracające się w środowisku krypto. Inwestycja w kryptowaluty wywołuje mieszane uczucia, większości osób może się kojarzyć z pewnego rodzaju niebezpieczeństwem. Tymczasem wszystko to jest w pełni legalne i bezpieczne, wystarczy korzystać z odpowiednich giełd takich jak Kanga, która oferuje przy tym wiele możliwości handlowania albo zarabiania pasywnego.

Za pośrednictwem Kanga Exchange można obracać wieloma kryptowalutami, na giełdzie znajdziemy zarówno bardzo popularne tokeny, takie jak Bitcoin czy Ethereum, jak i te mniej znane- np. Matic. Poza tym giełda oferuje możliwość kupowania i sprzedawania stablecoin, czyli cyfrowej waluty powiązanej na stałe z jakimś trwałym aktywem, może być nim na przykład złoto, albo waluta przykładowo dolar amerykański.

Kanga Exchange to giełda gwarantująca użytkownikom pełne bezpieczeństwo oraz stabilność. Jest idealna dla osób, które dopiero planują wejść w ten świat, już w ciągu kilku minut można stworzyć na niej swój własny portfel krypto. Poza inwestycją w Bitcoin Kanga daje także możliwość zarabiania, dzięki mechanizmowi Proof of Stake, albo przez afiliację.

IEO tokena KNG

Kanga Exchange organizuje IEO, podczas którego kupujący będą mieli specjalną ofertę, token KNG będzie kosztować jedynie 50% ceny rynkowej z dnia 26.11.2022. Będą one uwalniane po 365 dniach, przez 100 dni prosto na stack. Później nastąpi Buy Back na minimum 5mln złotych, proces zacznie się 1.12 i będzie trwał minimalnie 100 dni. Warto dodać, że cały buy back będzie jawny, a osoby chętne będą mogły obserwować proces za pośrednictwem strony, gdzie zostanie umieszczony licznik już zakupionych tokenów, oraz wykaz dziesięciu ostatnich transakcji. Wyniki będą się odświeżać wraz z odświeżeniem strony, a cały buy back zostanie przeprowadzony przez bota który obecnie odpowiada za skupowanie tokenów KNG trafiających na staking.

Tokeny z buy back trafią na staking oraz do spalenia w proporcji 50/50. Ten zabieg ma na celu uczynić token KNG tokenem deflacyjnym, poprzez spalenie ich podaż zostanie ograniczona.

IEO organizowane przez Kanga Exchange ma jedną cechę, która czyni je całkowicie wyjątkowym, otóż nie ma ono służyć rozwojowi giełdy, a będzie przeprowadzone po to, aby zrobić później buy back. Jest to coś wyjątkowego przede wszystkim dlatego, że nikt na Europejskim rynku jeszcze nigdy nie zrobił nic podobnego. To będzie historyczne wydarzenie! Poznaj informacje o IEO Kanga Exchange.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.