Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

BuyCoinNow.com – kantor Bitcoin

BuyCoinNow.com – kantor Bitcoin

Giełdy i kantory
9 marca, 2019
2219
buycoinnow

Najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najbardziej satysfakcjonujące dla użytkowników. Kryptowaluty miały być banalnie prostym i błyskawicznym środkiem płatniczym, jednak przez zmiany w prawie, cały ten proces został bardzo mocno utrudniony i wydłużony. Na rynku często pojawiają się m.in. takie opcje, jak coraz popularniejszy kantor udostępniający możliwość zakupu Bitcoina – . Chociaż głównym właścicielem portalu internetowego jest firma, której siedziba znajduje się w Londynie, to szukając danych kontaktowych, możemy zaobserwować, że partnerem IT jest przedsiębiorstwo znajdujące się we Wrocławiu.

Zadaniem kantoru jest błyskawiczny zakup kryptowaluty Bitcoin za pomocą wygodnych i szybkich metod. Czy więc warto korzystać z tej platformy internetowej?

Jak szybko kupować BTC

BuyCoinNow obsługuje płatności w USD, GBP, EUR i PLN. Całe zadanie nie trwa razem z księgowaniem dłużej niż 2-3 godziny, ze względu na to, że organizowane są regularne sesje BTC. Proces zakupu kryptowaluty jest tak prosty i intuicyjny, że dosłownie każdy poradzi sobie z pokonaniem wszystkich kroków – nawet jeśli nie jesteście zaawansowanymi użytkownikami. Strona po prostu poprowadzi Was od startu, do samej mety.

Zakup może odbywać się na 3 sposoby. Pierwszym z nich jest wykorzystanie karty płatniczej (kredytowej oraz debetowej), drugim Paypal i trzecim Dotpay. Jak widać, są to popularne i przede wszystkim bezpieczne metody, które znane są i lubiane przez większość użytkowników, którzy wykonują transfery pieniędzy i inwestycją przez internet.

Przypominamy, że jest to jedynie kantor, w którym można dokonać zakupu Bitcoina, a nie giełda, dlatego portal służy jedynie do zakupu tokenów, które zostaną przelane na Wasz prywatny portfel lub ten założony na BuyCoinNow.com, jeśli takowego nie posiadacie. Jest to doskonała alternatywa dla innych platform, gdzie można dokonywać zakupów za pomocą PLN (chociaż także nie ma ich za wiele), ponieważ gwarantuje najszybsze księgowanie i największe zróżnicowanie metod płatności.

Czytaj również:  BitPanda.com - opinie, promocja, weryfikacja, prowizje

Zabezpieczenia konta i AML

Sama strona zabezpieczona jest za pomocą protokołu SSL i Cloudflare. Niestety, nie oferuje 2FA, co jest obecnie standardem we wszystkich narzędziach finansowych i chociaż właściciele kantoru gwarantują, że stale monitorują oni swoich użytkowników oraz stawiają maksymalnie na bezpieczeństwo kont, to lepiej nie przetrzymywać na nich środków – wystarczy bardzo prosty wirus na Waszym komputerze, by przechwycić hasło i login do konta na BuyCoinNow.com.

Do niedawna użytkownicy zobowiązani byli jedynie do tego, by przedstawić swoje prywatne dane i potwierdzić je za pomocą wiadomości SMS. Polityka przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu zobowiązuje jednak wszystkie organizacje kryptowalutowe do tego, by pobierały one od swoich użytkowników skany dokumentów tożsamości i zdjęcie typu “Selfie”.

Jak oceniamy BuyCoinNow.com? Według nas jest to świetny sposób na zakup BTC, jeśli zależy Wam na szybkości transakcji. Warto jednak od razu przelać je do dużo lepiej zabezpieczonego portfela i nie przechowywać środków zbyt długo w jednym miejscu. Ponadto opinie o platformie znalezione w Internecie wskazują, że jest to odpowiednie miejsce na zakup kryptowalut.

Skorzystałeś / Skorzystałaś z usług BuyCoinNow? Pamiętaj aby pozostawić po sobie opinie 🙂2 komentarze

  • d
    dstrex31

    Korzystam z BCN od jakiegoś i chyba nie ma się do czego przyczepić. Bardzo duży plus za szybkość transakcji i intuicyjną witrynę, która nie sprawia większych problemów, kontakt z supportem też okej. Tak jak napisał autor, dobre miejsce tylko żeby kupić BTC, następnie należy ulokować środki w bezpiecznym miejscu.

  • s
    szewc

    Korzystałem kilka razy i wszystko ok. Polecam 😉

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.