Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

FlyingAtom – anonimowa sprzedaż i kupno kryptowalut

FlyingAtom – anonimowa sprzedaż i kupno kryptowalut

Giełdy i kantory
23 sierpnia, 2019
2751
flyingatom bitcoin

W Polsce coraz trudniej jest kupić lub sprzedać anonimowo kryptowaluty. Większość giełd i kantorów on-line przy transakcjach z użyciem PLN wymaga od nas pełnej weryfikacji danych. Podobna sytuacja ma miejsce, kiedy chcemy skorzystać z giełd zagranicznych. Rozwiązaniem tego problemu są kantory stacjonarne oraz bitomaty. Największym w Polsce kantorem stacjonarnym jest firma FlyingAtom.

FlyingAtom działa na rynku już od 2015 roku. Początkowo w swojej ofercie posiadał jedynie Bitcoina, a obecnie w biurach firmy możny wymienić również Ethereum, Litecoina oraz Dash. Transakcję przeprowadzane w kantorze stacjonarnym można dokonać bez weryfikacji danych do kwoty 15 000 euro. Biura kantoru FlyingAtom znajdują się w 12 miastach wojewódzkich naszego kraju. Firma posiada też własną sieć Bitomatów. Urządzenia znajdują się w 14 lokalizacja, a jeszcze w tym roku powinny się pojawić w kolejnych miejscach. Wszystkie Bitomaty FlyingAtom to dwustronne urządzenia tj. można w nich zarówno kupić jak i sprzedać Bitcoina.

W sierpniu kantor FlyingAtom wprowadził kilka usprawnień w swoim działaniu. Na stronie internetowej firmy www.flyingatom.com możemy podejrzeć aktualny kurs wymiany Bitcoina. W podanych kursach zawarte są już opłaty oraz prowizje. Dokładnie taki sam kurs wymiany obowiązuje przy transakcjach w Bitomacie. W przypadku transakcji w biurze o wartości poniżej 5000 zł firma pobiera dodatkową opłatę w kwocie 150 zł (wcześniej opłata wynosiła 250 zł). Kursy wymiany pozostałych kryptowalut (ETH, DASH, LTC) ustalane są na miejscu w placówkach firmy.

Największą zmianą w działalności FlyingAtom jest wprowadzenie formularza do sprzedaży Bitcoina on-line. W formularzu możemy sprzedać swoje BTC, a gotówkę odebrać we wskazanym przez nas Bitomacie lub biurze. Formularz jest znaczącym ułatwieniem dla klientów. Nie trzeba czekać w biurze lub przy Bitomacie na potwierdzenie transakcji w sieci. Na miejscu pojawiamy się dopiero w momencie, gdy wiemy, że transakcja została potwierdzona, a my otrzymamy gotówkę bez czekania.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.