Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Twórcy Calvarii zebrali $2.66m w przedsprzedaży. Pozostało 15% tokenów. Czy coin będzie notowany na giełdzie KuCoin?

Twórcy Calvarii zebrali $2.66m w przedsprzedaży. Pozostało 15% tokenów. Czy coin będzie notowany na giełdzie KuCoin?

Wiadomości
8 stycznia, 2023
164
calvun.v4

Calvaria, najnowsza kryptowalutowa gra karciana typu play-to-earn (P2E), zebrała w trakcie przedsprzedaży 2,66 miliona dolarów. Do osiągnięcia założonej kwoty pozostało jeszcze tylko 440 tys. dolarów. Wciąż masz czas, aby dołączyć do wczesnych inwestorów i kupić RIA w najlepszej możliwej cenie.

Twórcy projektu przygotowują się do startu notowań RIA na scentralizowanych giełdach krypto (CEX). Ujawnili także, że natywny token Calvarii będzie obsługiwany przez KuCoin Wallet.

Od dziś możesz podłączyć KuCoin Wallet do platformy przedsprzedażowej. W puli pozostało już tylko 15% tokenów. Nie zwlekaj, monety szybko się wyprzedają. To ostatni moment na kupno RIA w promocyjnej cenie.

W ogłoszeniu na kanale informacyjnym Calvarii na Telegramie przeczytamy: “Aby jeszcze bardziej wzmocnić nasze dobre relacje z KuCoin, token RIA będzie wspierany przez KuWallet w chwili rozpoczęcia notowań. Już teraz użytkownicy KuWallet mogą wykorzystać go do udziału w przedsprzedaży!”.

Ten ruch może zwiastować przyszłe notowania na giełdzie KuCoin. Platforma jest jedną z największych scentralizowanych giełd krypto na rynku. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem 24-godzinnego wolumenu obrotu.

Pamiętajmy jednak, że Calvaria podpisała wstępną umowę na Initial Exchange Offering (IEO) z giełdą BKex. Zanim więc token RIA trafi na inne platformy, będzie dostępny na BKex.

KUP CALVARIA

Po wejściu na giełdę BKex Calvaria rozpocznie notowania w LBank

Według danych CoinMarketCap, BKex jest 19. największą giełdą CEX w branży wirtualnych walut. Jej 24-godzinny wolumen obrotu wynosi około 500 milionów dolarów. Po rozpoczęciu notowań, cena RIA prawdopodobnie wzrośnie z wyjściowego poziomu 0,0325 USD.

Bezpośrednio po wejściu na BKex, token RIA pojawi się na giełdzie LBank. Jej siedziba mieści się w Hongkongu.

Niedawno Calvaria weszła w piąty i ostatni etap przedsprzedaży swojej monety RIA. Kryptowaluta kosztuje obecnie 0,0325 USD.

Przedsprzedaż zakończy się po osiągnięciu kamienia milowego w wysokości 3 075 000 USD lub 31 stycznia – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Inwestorzy, którzy kupili RIA w pierwszej fazie przedsprzedaży w cenie 0,0100 USD mogą liczyć na zyski rzędu 225%.

Calvaria wprowadza opcję free-to-play i technologię 3D do swojej bitewnej gry karcianej Duels of Eternity

Gry kryptowalutowe P2E są w ostatnim czasie bardzo popularne. Calvaria wykorzystuje ten format w karcianej grze bitewnej w klimacie fantasy. Wprowadza przy tym kilka godnych uwagi modyfikacji.

Według mapy drogowej projektu, gra Duels of Eternity zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale 2023 roku. Oprócz płatnej wersji, gracze będą mogli wypróbować ją za darmo w opcji free-to-play.

Inaczej niż konkurencyjne tytuły, takie jak Splinterlands i Gods Unchained, Calvaria oferuje trójwymiarowe postacie w ramach zaangażowania w standardy projektowania gier AAA.

Inną charakterystyczną cechą Calvarii, jest to, że nie musisz korzystać z portfela kryptowalutowego, wziąć udział w rozgrywce.

To sprawia, że gra jest atrakcyjna także dla graczy, którzy dopiero poznają świat wirtualnych walut.

Więcej szczegółów na temat gry Duels of Eternity poznamy w najbliższych dniach. 9 grudnia 2022 roku zespół Calvarii przeprowadził sesję pytań i odpowiedzi na żywo na swoim kanale na YouTube.

KUP CALVARIA

Transakcje w ekosystemie Calvaria będą zasilane przez Polygon dla zapewnienia wydajności i płynnej gry

Gra Duels of Eternity będzie dostępna na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu, trafi do szerokiego grona graczy na całym świecie.

Zarządzanie ekosystemem Calvaria odbywa się w ramach zdecentralizowanej autonomicznej organizacji (DAO). Gracze skorzystają z wewnętrznego rynku wirtualnych aktywów oraz wezmą udział w programie stypendialnym.

Chociaż Calvaria jest projektem multichain, wewnętrzne transakcje obsługuje protokół Polygon Layer 2. Takie rozwiązanie wpłynie pozytywnie na wydajność sieci i płynne działanie gry.

Polygon jest tak zwanym protokołem warstwy 2 dla blockchaina Ethereum. Sprawia, że transakcje są przetwarzane szybko, a koszty pozostają niskie. Z tego powodu świetnie sprawdza się w branży gamingowej.

Calvaria jest wspierana przez Polygon Studios.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.