Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Przedsprzedaż Fight Out zbliża się do 2,5 mln USD. Twórcy projektu opublikowali listę ambasadorów. Uruchomili $250k Krypto Giveaway

Przedsprzedaż Fight Out zbliża się do 2,5 mln USD. Twórcy projektu opublikowali listę ambasadorów. Uruchomili $250k Krypto Giveaway

Wiadomości
3 stycznia, 2023
143
fouweb

Projekt FightOut został uruchomiony w trzecim tygodniu grudnia 2022 r. Wprowadza mechanikę move-to-earn (M2E) do środowiska metaverse. W trwającym obecnie ICO zebrał już 2,45 miliona dolarów, co dobrze rokuje na przyszłość. W tym tygodniu zespół przedstawił listę ambasadorów marki.

Natywny token $FGHT zapewni dostęp do apki Fight Out,  której beta będzie dostępna już w pierwszym kwartale 2023. Na pełną wersję poczekamy do drugiego kwartału tego roku.

FightOut odpowiada na pytanie, jak zachęcić ćwiczących do trzymania się swoich programów treningowych. Aplikacja pomoże ci połączyć rzeczywiste treningi z awatarem użytkownika w metaverse.

Twój postęp przełoży się na rozwój jego statystyk w wirtualnej rzeczywistości. Wprowadzi tym samym element grywalizacji i rozrywki do treningowej rutyny.

Token $FGHT jest obecnie dostępny na oficjalnej stronie przedsprzedaży w cenie za 0,016$ (1 USDT=60,06 ). Jednak po osiągnięciu progu 5 milionów dolarów, podwoi się ona do 0,033$. Presale zakończy się 31 marca 2023 roku.

Od końca pierwszego etapu, cena tokena będzie wzrastała liniowo, w odstępach sekundowych. Ostatecznie osiągnie 0,033$ do końca presale.  $FGHT pojawi się na pierwszej scentralizowanej giełdzie 5 kwietnia. Cena $FGHT prawdopodobnie odnotuje wzrost wraz z rozprzestrzenianiem się wiadomości o projekcie.

Zespół FightOut uruchomił giveaway tokenów $FGHT o wartości 250 000$. Aby mieć szansę, dołącz do kanałów mediów społecznościowych FightOut i wykonaj dziewięć zadań.

KUP FIGHTOUT

Najlepsi fighterzy UFC, bokserka i influencer fitness dołączają do zespołu

Amanda Ribas i Talia Santos

Gwiazdy walk UFC Amanda Ribas (2,1 mln followersów na Instagramie) i Taila Santos (179 000 mln followersów) zostały ambasadorkami FightOut.

Od sierpnia 2022 roku Amanda jest nr 9 w dywizji wagi słomkowej kobiet w UFC i 15 w wadze Flyweight. Brazylijka Talia rywalizuje w dywizji Flyweight, gdzie w rankingu na sierpień zajmowała miejsce nr 2.

Savannah Marshall

Brytyjska bokserka Savannah Marshall również dołączyła do grona ambasadorów FightOut.

Savannah (122,000 obserwujących na Instagramie) jest jedną z najlepszych bokserek na świecie. Jej ostatnia walka z Amerykanką Claressą Shields pobiła wszelkie rekordy boksu kobiecego w historii, przyciągając największą publiczność.

Tremayne Dortch

Czwartym ambasadorem przedstawionym w tym tygodniu jest influencer fitness Tremayne Dortch – aka “muscle ninja”. Jest trenerem personalnym i gwiazdą amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC’s American Ninja Warrior, sportowego reality show.

Odbierz bonusy aż do 50% od zainwestowanej kwoty

FightOut ma atrakcyjny harmonogram bonusów. Uczestnicy przedsprzedaży otrzymają dodatkowe tokeny. Ich liczba będzie zależna od zainwestowanej kwoty i długości okresu vestingu.

Tokeny $FGHT podlegają trzymiesięcznemu okresowi nabywania uprawnień. Po nim wybierzesz, czy przedłużyć lock-up. Nabywanie uprawnień rozpocznie się po zakończeniu przedsprzedaży. Tokeny odblokowują się co sekundę przez wybrany okres.

FightOut jest wspierany przez Transak, LBank Labs, BlockMedia Labs i Cryptonews.com.

KUP FIGHTOUT

Elitarni sportowcy sztuk walki są wzorami dla innych

FightOut jest projektem dla każdego, kto chce poprawić lub utrzymać kondycję oraz zadbać o swoje zdrowie. Zapewni też dostęp do treningu, który będzie odpowiedni dla profesjonalnych zawodników MMA i bokserów, a także innych sportowców. Aplikacja stworzy programy profilowane do konkretnych sportów i zakresów ruchu.

Filmy instruktażowe i programy treningowe zostaną przygotowane przez zawodowych fighterów w studiach, które będą częścią każdej siłowni. Pierwsze treningi wideo stworzone przez (i dla) pro fighterów zostaną uruchomione w II kwartale 2023 r.

Siłownie staną się sieciami społecznościowymi dla inwestorów. Jednak fizyczna obecność nie jest wymaganą, ani niezbędną częścią członkostwa.

Zadbaj o kondycję dzięki aplikacji FightOut, która pojawi się w I kwartale 2023 r.

Aplikacja mobilna FightOut działa w oparciu o technologię, wykorzystującą telefony i smartwatche do pomiaru i śledzenia aktywności fizycznej. Zapewni programy treningowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości użytkowników.

Wybierzesz powód, dla którego chcesz trenować: np. ze względu na siłę, dobre samopoczucie, hart ducha, wytrzymałość sercowo-mięśniową itp. Następnie zostaniesz poprowadzony po odpowiedniej ścieżce.

Aby dostosować program do własnych potrzeb, odpowiesz na serię pytań. Na przykład:

  • Do jaki sprzętu masz dostęp;
  • Jak wolisz ćwiczyć;
  • Ile dni w tygodniu chcesz ćwiczyć;
  • Jak długo trwają twoje treningi;
  • Jaka jest twoja płeć;
  • Podasz wzrost i masę ciała oraz wiek.

KUP FIGHTOUT

Co robią tokeny $FGHT i REPS

FightOut jest usługą subskrypcyjną. Oba tokeny – $FGHT i REPS – mogą być wykorzystane do założenia konta.

FGHT to natywny token platformy. Kupisz go w trwającej obecnie przedsprzedaży.

REPS jest walutą off-chain, in-app, której użyjesz w metaverse FightOut. Zapłacisz nią za dostępne w aplikacji towary i usługi, takie jak zdalne konsultacje z trenerami oraz cała gama dóbr cyfrowych.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.