Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Binance Lending – lokaty w kryptowalutach do 15%

Binance Lending – lokaty w kryptowalutach do 15%

Wiadomości
27 sierpnia, 2019
1618
Binance Lending

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut, rozpoczęła działalność kredytową. Nowa propozycja o nazwie “Binance Lending” pozwala posiadaczom żetonów BNB, ETC (Ethereum Classic) i Tether (USDT) zarabiać odsetki od swoich aktywów. Ponadto usługa będzie dostępna na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”, począwszy od godziny 6:00 rano UTC 28 sierpnia do godziny 12:00 rano UTC 29 sierpnia.

Na obecną chwilę użytkownicy mogą udzielić pożyczki giełdzie Binance w kryptowalutach USDT (Tether), ETC (Ethereum Classic) i BNB (Binance coin). Odsetki za pierwszą pożyczkę z 14-dniowym okresem zapadalności wyniosą odpowiednio 15%, 10% i 7% dla USDT, BNB, ETC.

Binance na ten moment ustanowił całkowity limit członkowski w wysokości 5 milionów USDT, 200 000 BNB i 20 000 ETC. Jeżeli wszystkie początkowo zaplanowane miejsca zostałyby całkowicie wypełnione, Binance wypłaci odsetki w wysokości 19 178 USDT, 1 150 BNB i 53 ETC, których wartość wyniesie około 50 000 dolarów.

Ponadto, zaledwie na kilka godzin przed ogłoszeniem działalności kredytowej, giełda Binance ogłosiła na swojej stronie internetowej, że począwszy od 27 sierpnia, zwiększy roczną prowizję za pożyczkę w ETC z 7,3 proc. do 14,6 proc.

Jak zostaną wykorzystane środki z pożyczek?

Całkiem niedawno Binance wprowadziło na swoją platformę możliwość handlu lewarowanego. Binance Lending będzie zatem źródłem finansowania pożyczek udzielanych graczom stosującym dźwignię. Dla przypomnienia – handel z dźwignią umożliwia otwieranie dużo większych pozycji, aniżeli pozwala na to posiadany budżet. Użytkownik korzystający z opcji lewarowania wirtualnie pożycza środki od Giełdy, tym samym mając możliwość operowania na większych kwotach.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.