Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Tokeny Juventusu i PSG na platformie Binance Lauchpool

Tokeny Juventusu i PSG na platformie Binance Lauchpool

Wiadomości
16 grudnia, 2020
1102
chiliz binance launchpool juventus psg

Giełda Binance rozszerzyła swoją współpracę z blockchainową firmą Chiliz. Pierwszym bezpośrednim wynikiem tej współpracy będzie dystrybucja fanowskich tokenów drużyn Juventus i PSG poprzez platformę Binance Launchpool.

Binance rozszerza partnerstwo z Chiliz

Maltański gigant handlowy ogłosił nowe przedsięwzięcie w komunikacie prasowym. Spółka, która już wcześniej zainwestowała w Chiliz, zdecydowała się przeznaczyć na ten popularny projekt sportowy dodatkowe środki .

Jako operator platformy Socios, Chiliz podpisał już umowy partnerskie z niektórymi z najbardziej znanymi sportowymi nazwami. Są to m.in. piłkarskie kluby Paris Saint-Germain, Juventus, Galatasary, AS Roma, Atletico de Madrid i Barcelona. Oprócz tego platforma nawiązała współpracę z zespołem e-sportowym OG and Navi oraz UFC (Ultimate Fighting Championship).

Socios jest zasilany przez natywny token CHZ i jest aktywnym, niefinansowym, skierowanym do konsumentów blockchainem, który został pobrany prawie 400 000 razy w ciągu ostatniego roku.

Platforma sprzedała ponad 14 milionów fanowskich tokenów i zarejestrowała ponad 700 000 głosów w blockchainie. Należą do nich oferta tokenów kibica FC Barcelona (BAR), która wygenerowała 1,3 miliona dolarów i została wyprzedana w 20 minut, oraz oferta FTO Trabzonspor – wyprzedana w 5 minut.

PSG i Juventus na Binance Launchpool

Binance Launchpool umożliwia użytkownikom nabywanie różnych tokenów i zarabianie nowych monet jako nagrody. W ramach najnowszej współpracy pomiędzy Binance i Chiliz, Binance Launchpool zintegruje socios.com, aby zaoferować niektóre fan tokeny. Na pierwszy ogień idą mistrzowie Włoch i Francji, czyli Juventus i Paris Saint-Germain (PSG). Warto dodać, że udział w Lauchpool’ach Binance odbywa się anonimowo i bez potrzeby wykonywania KYC.

Czytaj również:  Chiliz (CHZ) wzrósł o 1600% tylko w marcu

Od 15 grudnia 2020 roku do 14 stycznia 2021 roku, użytkownicy będą mogli stakować tokeny BNB, BUSD lub CHZ w oddzielnych pulach. Następnie, 21 grudnia 2020 roku, o godzinie 6:00 rano (UTC), giełda wprowadzi dwa tokeny tokeny w strefie innowacji oraz otworzy transakcje z Bitcoiem (BTC), Tetherem (USDT) i Binance USD (BUSD).

“Chiliz stał się częścią świata kryptowalut poprzez fanowskie tokeny, które pokazały ogromny potencjał w dostarczaniu krypto produktu głównym odbiorcom na całym świecie. Cieszymy się, że możemy powitać Chiliz w ekosystemie Binance i cieszymy się ze wzmocnienia zaangażowania fanów oraz adopcji kryptowalut wśród miliardowej publiczności”.

– powiedział prezes Binance, Changpeng Zhao.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.