Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Binance integruje wypłaty na Arbitrum One

Binance integruje wypłaty na Arbitrum One

Wiadomości
20 listopada, 2021
638
binance-gielda-bez-weryfikacji

W piątek Binance ogłosił integrację sieci Arbitrum One i otworzył depozyty Ether (ETH) na warstwie drugiej.

Arbitrum to protokół optimistic rollup trzeciej generacji warstwy drugiej, który działa na kontrakcie off-chain Ethereum i ma niższe koszty i szybsze transakcje niż w sieci głównej Ethereum.

W ogłoszeniu zauważono, że użytkownicy Binance mogą teraz zdeponować dowolny token ERC-20 z sieci Ethereum za pomocą Arbitrum przy zmniejszonym koszcie transakcji. Ponadto Binance stwierdził również, że w najbliższej przyszłości umożliwi wypłaty ETH na warstwie drugiej sieci Arbitrum One, dzięki czemu będzie jedną z pierwszych scentralizowanych giełd, która to zrobi.

Ethereum, prawdopodobnie najbardziej znana sieć blockchain na świecie, została ograniczona przez zatory sieciowe i wygórowane opłaty. To wszystko hamuje jej wykładniczy wzrost. Arbitrum One oferuje rozwiązanie tego problemu, wykorzystując wielowarstwowy protokół konsensusu Ethereum, który pozwala na nieograniczoną skalowalność i niemal natychmiastowe czasy transakcji za ułamek kosztów.

Integracja Binance z warstwowymi depozytami ETH jest znaczącym krokiem naprzód, pojawiającym się w czasie, gdy zdecentralizowane giełdy i atomic swapy zyskują popularność na rynku. Binance jest jedną z największych na świecie giełd kryptowalutowych pod względem wolumenu, a integracja Arbitium to dobra wiadomość dla adopcji Ethereum.

Uruchomienie drugiej warstwy Arbitrum One nie pozwala jeszcze na wypłaty ETH. Giełda obiecała jednak, że przygotowuje się do umożliwienia użytkownikom wypłaty swoich środków bezpośrednio do Arbitrum.

 Jeden komentarz

  • K
    Krzysiek

    Niechoni najpierw zadbają o operatorów do wpłaty fiatów, bo obecnie nie można przelać żadnych środków z banku do Binansa zarówno z konta jak i karty ! ! ! Pomimo zweryfikowanego konta !

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.