Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Najlepszy kredyt na spłatę zobowiązań

Najlepszy kredyt na spłatę zobowiązań

Komunikaty firm
4 marca, 2020
1275
20200304125740_54e7d7474856ad14f6da8c7dda79367a1c36d8e35b556c48702778d7954ec55db9_1280.jpg

Coraz więcej osób żyje na kredyt i niestety coraz więcej z nich ma kłopoty ze spłacaniem zaciągniętych zobowiązań. Banki i inne instytucje finansowe kuszą ofertami atrakcyjnych kredytów i szybkich pożyczek, dzięki którym łatwo spełnić marzenia. Na kredyt kupujemy nie tylko mieszkania i samochody. Bierzemy pożyczki na modne elektroniczne gadżety, markowe ubrania czy egzotyczne wycieczki. Dopóki nasza sytuacja finansowa jest stabilna i mamy regularne dochody, terminowe spłacanie rat nie stwarza problemu. Jednak zdarza się, że na skutek wypadku lub nagłej choroby nie tylko tracimy możliwość zarobkowania, ale musimy sfinansować drogie leczenie. Bywa, że z pozoru stabilną posadę tracimy nagle z powodu redukcji etatów czy niespodziewanego bankructwa firmy. Zdarza się również, że zbyt duże obciążenie budżetu to efekt lekkomyślnych decyzji i kompulsywnych zakupów. 

W sytuacjach podbramkowych próbujemy wziąć kolejną pożyczkę lub kredyt na spłatę zobowiązań. Staramy się spłacać najpilniejsze raty, zadłużając się w firmach oferujących szybkie, krótkoterminowe pożyczki. Niestety, zazwyczaj łączą się one z wysokim oprocentowaniem i karnymi odsetkami za nieterminową spłatę. W efekcie jesteśmy winni pieniądze kilku lub kilkunastu instytucjom, a ogólna suma zadłużenia przekracza nasze możliwości i grozi załamaniem budżetu. Niemożność terminowej spłaty skutkuje stresującymi wezwaniami do zapłaty, windykacją, a nawet komornikiem sądowym. Taka sytuacja w krótkim czasie odbija się negatywnie nie tylko na naszych finansach, ale i zdrowiu.

Dobry kredyt konsolidacyjny

Sprawdzonym sposobem na problemy ze spłatą zadłużenia jest konsolidacja, czyli nowy, odpowiednio dopasowany kredyt na spłatę zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny oferuje praktycznie każdy bank, a także niektóre instytucje pozabankowe. Kredyt konsolidacyjny sumuje nasze zobowiązania, dzięki czemu mamy do spłacenia tylko jedną ratę w miesiącu. Wydłużenie czasu kredytowania sprawia, że miesięczna rata może być znacznie niższa od sumy wszystkich wcześniejszych rat. Takie rozwiązanie uwalnia od przeterminowanych zobowiązań w wielu instytucjach, wprowadza prosty harmonogramem spłat i pozwala na stabilizację domowego budżetu.

Dodatkowa gotówka dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny może posłużyć do spłaty nie tylko takich zobowiązań jak inne kredyty, pożyczki, debety czy karty kredytowe. W większości banków oprócz kwoty na spłatę zadłużenia możemy liczyć na dodatkową gotówkę, która pomoże zrealizować najpilniejsze potrzeby, opłacić najważniejsze zobowiązania lub regenerujący wyjazd.

Jeśli potrzebujemy dobrego kredytu konsolidacyjnego, warto skorzystać z usług sprawdzonej instytucji finansowej.

Habza Finanse – zespół doświadczonych doradców kredytowych pomaga znaleźć klientom w trudnej sytuacji najlepszą ofertę kredytu konsolidacyjnego. Osobisty doradca Habza Finanse wynegocjuje z bankiem warunki dostosowane do aktualnych możliwości klienta i pomoże przejść przez formalności związane z przyznaniem kredytu.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.