Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Binance publikuje listę 10 fundamentalnych praw użytkowników kryptowalut

Binance publikuje listę 10 fundamentalnych praw użytkowników kryptowalut

Wiadomości
16 listopada, 2021
495
binance-gielda-bez-weryfikacji

Binance uważa, że przyszłość kryptowalut musi być skoncentrowana na użytkowniku. W obliczu rosnących regulacji, giełda kryptowalutowa prowadzona przez CZ opublikowała listę tego, co uważa za podstawowe prawa dla każdego użytkownika aktywów cyfrowych.

Poza szumem wokół Bitcoina (BTC) i Dogecoina (DOGE), Binance stwierdził, że w sektorze kryptowalutowym jest coś więcej. Jego dokument przypominający konstytucję zatytułowany “10 Fundamentalnych praw dla użytkowników kryptowalut” podkreśla między innymi potrzebę włączenia finansowego oraz prywatności.

Nowy manifest kryptowalutowy Binance

Wiodąca giełda kryptowalutowa, Binance, stanęła w obliczu kontroli regulacyjnej ze strony różnych organów nadzoru finansowego. Zwłaszcza w czasie rozkwitu rynku kryptowalutowego. Firma wierzy jednak, że najnowszy dokument może służyć jako wskazówka w takich dyskusjach i rozwoju na całym świecie.

Stwierdzono w nim, że każdy człowiek powinien mieć dostęp do narzędzi finansowych, które umożliwiają większą niezależność ekonomiczną, w tym do kryptowalut.

Opisując prywatność jako podstawowe prawo człowieka, Binance poruszyło również temat informacji umożliwiających identyfikację osób. PII to w zasadzie każda informacja, która może być potencjalnie wykorzystana do identyfikacji konkretnej osoby. Według Binance, dane takie jak te powinny podlegać ścisłym poziomom ochrony.

CEO Binance CZ został zacytowany, mówiąc,

W Binance naszym priorytetem zawsze był codzienny użytkownik, od jego bezpieczeństwa do jego doświadczenia jako części większej społeczności. O to właśnie chodzi w kryptowalutach i ważne jest, abyśmy nie stracili tego z oczu jako branża. Dzięki tym 10 podstawowym prawom, mamy nadzieję, że zapewnimy głos tym, którzy tradycyjnie byli wyciszani przez wysokie finanse.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.