Jak kupić Calvaria?

Jak kupić Calvaria?

Wiadomości
19 grudnia, 2022
56
[Resizer.in]-63a068bd1460c

Calvaria: Duels of Eternity jest nową grą kryptograficzną typu play-to-earn (P2E), w której budujesz talie kart i toczysz bitwy z innymi graczami.

Calvaria nie tylko oferuje nowy, ekscytujący świat. Daje ci również szansę na zarobek oraz wpływ na rozwój projektu za sprawą kart NFT i ulepszeń, puli stakingowych i zdecentralizowanej organizacji autonomicznej (DAO).

W przedsprzedaży Calvaria ma szansę stać się hitem wśród fanów Splinterlands i Hearthstone. Ma podobne cechy, a dodatkowo oferuje możliwość zarobku w rozgrywce.

Dzięki temu jej rodzimy token będzie dobrą inwestycją. W poniższym przewodniku wyjaśnimy, jak kupić Calvaria (RIA) i omówimy wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowym projekcie.

KUP CALVARIA

Najważniejsze informacje o projekcie

  • Calvaria: Duels of Eternity jest nową grą kryptograficzną typu P2E z kartami bitewnymi, która pozwala graczom walczyć ze sobą i dołączać do comiesięcznych turniejów.
  • Każda karta reprezentuje postać 3D z własnymi umiejętnościami. W rozgrywce będziesz budował własne talie i strategie, aby walczyć z innymi graczami.
  • Calvaria zawiera karty do gry NFT, natywny token RIA, pule stakingowe i DAO.
  • Jak kupić Calvaria? Obecnie trwa kryptowalutowa przedsprzedaż tokena RIA. Podczas wydarzenia zakupisz RIA za najniższą możliwą cenę. W trakcie presale na sprzedaż wystawionych jest 30 milionów tokenów RIA. Inwestorzy kupili już ponad 15 milionów.
  • Jak kupić Calvaria? W przedsprzedaży weźmiesz udział na stronie Calvaria.io za pomocą portfela kryptowalutowego

Zastanawiasz się, jak kupić? Calvaria jest grą bezpłatną. Każdy może dołączyć do Calvarii i otrzymać darmową talię startową. Nie musisz kupować tokenów RIA ani NFT, aby dołączyć do świata.

Nowi gracze nie potrzebują nawet portfela kryptowalutowego. Dzięki temu gra jest dostępna dla tradycyjnych graczy, którzy są nowi w świecie gier kryptowalutowych.

Innym ważnym aspektem Calvarii jest to, że ma ona własne DAO. Jeśli posiadasz RIA, natywny token kryptowalutowy gry, masz głos w DAO i możesz wpłynąć przyszłość Calvarii poprzez głosowania. Daje ci to pewną kontrolę nad rozwojem gry.

Jak kupić Calvaria? Obecnie trwa przedsprzedaż tokenów RIA. W dalszej części artykułu znajdziesz poradnik krok po kroku, jak je nabyć.

Jak kupić Calvaria w pięciu krokach?

RIA, rodzimy token Calvarii, jest jednym z najciekawszych wschodzących tokenów kryptowalutowych z 2022 roku. Stanowi trzon gospodarki Calvarii i jest niezbędny do zakupu kart bojowych NFT na rynku wewnątrz gry.

RIA daje również graczom głos w Calvaria DAO. Tokeny wykorzystasz także do stakingu, za sprawą którego uzyskasz pasywny dochód.

W tej chwili kupisz token RIA poprzez platformę przedsprzedażową Calvarii. Poniżej wyjaśnimy, jak kupić Calvaria krok po kroku.

Krok 1: Załóż portfel kryptowalut

Jak kupić Calvaria> Do zakupu tokenów potrzebujesz portfela kryptowalutowego, który obsługuje tokeny ERC-20,. Za jego pomocą połączysz się z platformą przedsprzedażową Calvaria.

Zalecamy użycie MetaMask, ponieważ jest on darmowy i bezpieczny. Działa na urządzeniach z systemem iOS i Android, a także w wielu najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

MetaMask pobierzesz, odwiedzając oficjalną stronę portfela i klikając przycisk „Pobierz”.

Teraz sprawdź, jak kupić Calvaria i dowiedz się, jakiej kryptowaluty potrzebujesz, aby sfinalizować transakcję.

Krok 2: Kup ETH lub USDT

Jak kupić Calvaria? Do kupna RIA w przedsprzedaży potrzebujesz Ethereum (ETH) lub Tether (USDT). Jeśli nie masz tokenów, nabędziesz je na większości głównych scentralizowanych giełd kryptowalutowych.

Po zakupie przelej ETH lub USDT do portfela, który utworzyłeś w pierwszym kroku.

Jak kupić Calvaria bez konta na giełdzie? Możesz nabyć ETH za pomocą karty kredytowej. Zrobisz to bezpośrednio na platformie przedsprzedażowej Calvaria. Poniesiesz jednak niewielki koszt związany z wymianą walut.

Krok 3: Podłącz portfel

Następnie odwiedź platformę przedsprzedażową Calvaria i kliknij przycisk „Connect Wallet”. Wybierz odpowiedni typ portfela, a Calvaria automatycznie go wykryje i połączy się z nim.

Krok 4: Kup Calvaria

Jak kupić Calvaria? na platformie przedsprzedażowej wprowadź wybraną liczbę tokenów RIA, którą chcesz kupić, a także kryptowalutę, którą wykorzystasz w transakcji (ETH lub USDT). Minimalna inwestycja podczas przedsprzedaży wynosi 1 000 RIA.

Krok 5: Odbierz tokeny RIA

Kiedy uzyskasz swoje tokeny? Po zakończeniu zbiórki Calvaria wyda inwestorom wszystkie zakupione RIA. Wróć na platformę, gdy presale dobiegnie końca, aby przenieść RIA do portfela kryptowalutowego.

Już wiesz, jak kupić Calvaria.

KUP CALVARIA

Dlaczego warto kupić Calvaria?

Dlaczego warto zainteresować się przedsprzedażą Calvaria i kupić tokeny RIA? Poniżej wymieniamy kilka ekscytujących aspektów projektu, które sprawiają, że jest to jedna z najbardziej obiecujących kryptowalut 2022 roku. Sprawdź, dlaczego Calvaria jest warta uwagi.

Jak kupić Calvaria? Nasz przewodnik opisuje proces krok po kroku. Sprawdź i stań się wczesnym inwestorem.

Kryptowaluta P2E z potencjałem

Calvaria jest grą kryptowalutową P2E. To oznacza, że im więcej graczy gra i wygrywa bitwy, tym więcej kryptowaluty w postaci tokenów RIA zarabiają. Zarobisz RIA, jeśli wygrasz bitwy jeden na jeden z innymi graczami lub gdy dołączysz do miesięcznych turniejów platformy i odniesiesz w nich sukces.

Masz więc finansową zachętę, aby zbudować jak najlepszą talię w Calvarii.

Zrobisz to na dwa sposoby. Po pierwsze, gdy zainwestujesz w przedsprzedaży Calvarii, uzyskasz dostęp do pierwszego dropu NFT gry. Otrzymasz wtedy wiele topowych kart bitewnych.

Po drugie, wykorzystasz RIA, które kupiłeś podczas zbiórki lub późniejszego ICO kryptowalutowego, aby nabyć karty bitewne NFT na rynku Calvarii.

W obu przypadkach będziesz potrzebował RIA, aby uzyskać najlepsze karty do gry i osiągnąć sukces w zarabianiu kryptowalut. Przedsprzedaż w Calvarii daje ci szansę na zakup RIA po najniższej możliwej cenie.

Nie wiesz, jak kupić Calvaria? Sprawdź naszą instrukcję krok po kroku.

Limitowane NFT

Kolejnym powodem, dla którego warto kupić RIA podczas przedsprzedaży i zdobyć jedne z najlepszych NFT w grze jest fakt, że na rynku Calvarii możesz je odsprzedać. Wiele kart bitewnych NFT w Calvarii jest limitowanych.

Jeśli więc chcesz ulepszyć swoje talie, możesz kupować najlepsze karty od graczy, którzy je sprzedają.

Jeśli staniesz się wczesnym inwestorem Calvarii, możesz zdobyć niektóre z najważniejszych strategicznie kart bitewnych NFT wcześniej od osób, które dołączą w kolejnych etapach. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś odsprzedał je na rynku.

Z czasem, gdy więcej graczy dołączy do ekosystemu gry w Calvarii, karty bitewne, które początkowo są mniej wartościowe, mogą zyskać na cenie. To kolejna szansa na zarobek. Dowiedz się, jak kupić Calvaria w naszym przewodniku.

Nagrody za stakowanie

Inwestowanie w RIA daje ci również szansę na zdobycie nagród za stakowanie kryptowalut. W Calvarii będzie możliwe stakowanie RIA. Decydując się na zablokowanie swoich RIA, będziesz mógł zarobić pasywny dochód.

Ponadto inwestorzy, którzy postawią wystarczająco dużo RIA, otrzymają prawo głosu w Calvaria DAO. To da im kontrolę nad przyszłym rozwojem gry, co może pozytywnie wpłynąć na wartość RIA. Projekt będzie się bowiem rozwijać w sposób, o którym zdecydują gracze.

Jak kupić Calvaria? Zainwestuj w przedsprzedaży – trwa piąty etap zbiórki.

Cena RIA może wzrosnąć

W dłuższej perspektywie RIA ma znaczny potencjał wzrostu ceny. Całkowita podaż RIA jest stała, ale popyt na tokeny RIA może wzrosnąć, gdy więcej graczy dołączy do Calvarii.

RIA jest tokenem użytkowym, na którym opiera się ekosystem Calvarii. Musi być więc używany do dokonywania zakupów na rynku Calvaria.

Co więcej, część tokenów będzie zablokowana do stakingu, więc popyt może ostatecznie przewyższyć podaż i podnieść cenę tokena.

Długoterminowy wzrost Calvarii jest determinowany przez kilka czynników. Gra jest darmowa, co jest dużą zaletą w stosunku do gier karcianych bitewnych, takich jak Spellfire i Splinterlands, za które trzeba zapłacić.

Możesz również grać na urządzeniach mobilnych, co czyni ją bardziej dostępną niż np. Gods Unchained. Biorąc to pod uwagę możemy stwierdzić, że Calvaria ma szansę stać się jedną z najpopularniejszych nowych gier kryptowalutowych P2E.

Jak kupić Calvaria? Gra jest darmowa, a tokeny RIA obecnie kupisz w przedsprzedaży.

Prognozy cen Calvaria

Jak kupić Calvaria? Twórcy prowadzą publiczną przedsprzedaż, podczas której kupisz tokeny w atrakcyjnej cenie. Wcześni inwestorzy mogą w ten sposób zagwarantować sobie najniższą cenę RIA. Dodatkowo wspierają finansowo rozwój projektu.

Obecnie trwa piąta faza przedsprzedaży RIA. Cena wzrosła w porównaniu z etapem pierwszym. Teraz 1 USDT jest równoważny 30,77 RIA, co równa się cenie 1 RIA w wysokości około 0,30 USD. Cena RIA wzrasta na każdym etapie zbiórki.

W sumie na przedsprzedaż Calvarii twórcy przeznaczyli 30 milionów tokenów RIA. Chcą zebrać 300 000 dolarów na rozwój projektu. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat przedsprzedaży Calvaria:

 

Początek przedsprzedaży – 14 października

Metody zakupu – ETH, USDT, Changelly

Łańcuch – Ethereum

Min. inwestycja – 1.000 RIA

Maks. inwestycja – brak danych

Jak kupić Calvaria? – na platformie przedsprzedażowej calvaria.io

Wiele nowych kryptowalut, takich jak RIA, po udanej początkowej ofercie wymiany (IEO) wystrzeliwuje w górę pod względem wartości. Jednak, aby tak się stało, przedsprzedaż Calvarii musi najpierw odnieść sukces.

Wiele wskazuje, że to się uda. Cel piątej fazy przedsprzedaży został osiągnięty w prawie 80%, a twórcy zebrali już 2 453 469 USDT.

KUP CALVARIA

Podsumowanie

Calvaria jest nową grą kryptowalutową typu P2E. Pozwala graczom wygrywać tokeny RIA, podczas walk przeciw sobie. Rozgrywka toczy się za pomocą kart do gry NFT. W przeciwieństwie do innych, podobnych gier kart bitewnych, Calvaria jest darmowa, a dodatkowo dostępna na urządzeniach mobilnych. Co więcej, gracze zadecydują o przyszłości gry za sprawą DAO. Jeśli zaś zdecydują się na blokadę swoich tokenów RIA, uzyskają nagrody stakingowe.

Calvaria wykazuje pewne podobieństwa do gier P2E takich jak Gods Unchained, Spellfire i Splinterlands, ale zawiera również wiele cech, których w tych tytułach nie znajdziesz. Jest więc powiewem świeżości w niszy.

Gracze i inwestorzy mogą teraz kupić natywny token Calvarii, RIA, podczas przedsprzedaży projektu. Odwiedź platformę przedsprzedażową już dziś, aby zablokować najniższą cenę za RIA!

Jeśli nie wiesz, jak kupić Calvaria, sprawdź nasz poradnik krok po kroku.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.