Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kurs Bitcoina i przyrodzenie McAfeego – co mają ze sobą wspólnego?

Kurs Bitcoina i przyrodzenie McAfeego – co mają ze sobą wspólnego?

Wiadomości
6 stycznia, 2020
1224
27341603413_a3dafe1cb2_k

Niemal każdy, kto regularnie korzysta ze sprzętu komputerowego, doskonale zna wspaniałego Johna McAfeego. Ten 74 letni człowiek renesansu zasłynął ze swojej wiedzy na temat ochrony przed hakerami. Trzeba jednak przyznać, że to naprawdę imponujące, ponieważ ludzie z pokolenia tego wyjątkowego wizjonera, raczej średnio radzą sobie z komputerami, natomiast John McAfee jest światowej klasy ekspertem w jednej z najbardziej skomplikowanej dziedzinie. 

Co ma on jednak wspólnego z kryptowalutami? Otóż zasłynął z kontrowersyjnej wypowiedzi, w której stwierdził, że jeśli Bitcoin do końca 2020 roku nie będzie kosztować 1 mln USD, zje on własnego penisa. Trzeba przyznać, że samo stwierdzenie nabiera na sile, jak uświadomimy sobie, że John McAfee ma już 74 lata! 

Jak jednak ustosunkował się do swoich słów, biorąc pod uwagę, że kryptowaluty są w coraz gorszej kondycji? „Zjeść mojego penisa za 12 miesięcy? Podstęp dla nowych użytkowników. Udało się”. Oczywiście nikt nie oczekiwał od Pana McAfeego konsumpcji tak ciekawych pozycji kulinarnych, lecz obecnie wybielanie się w ten sposób przy pomocy Twittera, z pewnością nie pozwoli nam myśleć o nim poważnie. 

Warto również przytoczyć w tym miejscu inne słowa Johna McAfeego na temat króla kryptowalut:

Bitcoin był pierwszy. To przestarzała technologia. Wszyscy to wiedzą. Nowsze łańcuchy bloków mają prywatność, inteligentne umowy, rozproszone aplikacje i wiele innych.

Branża jest dynamiczna i szybko się zmienia, lecz nazywanie Bitcoina przestarzałą technologią? Skoro jeszcze rok temu McAfee był jego fanem, nie powinien raczej publicznie wypowiadać się w ten sposób – zwłaszcza że sam propagował kryptowaluty i zachęcał innych, by korzystali z możliwości oferowanych przez Bitcoina. 

Czytaj również:  Morgan Stanley posiada ponad milion akcji Grayscale Bitcoin Trust

Co Wy jednak sądzicie na ten temat? Czekamy na opinie. Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.