Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Craig Wright skazany!

Craig Wright skazany!

Wiadomości
27 sierpnia, 2019
1562
Craig wright

Craig Wright przegrał rozprawę sądową z Ira Kleimanem – bratem zmarłego partnera Wrighta. Musi on zwrócić 50% wartości swoich BTC oraz praw własności intelektualnej do oprogramowania, które konstruował ze swoim nieżyjącym współpracownikiem, Davidem Kleimanem.

Ira Kleiman domagał się $10 miliardów odszkodowania, gdyby powierdzono wszystkie dowody sprzeniewierzenia kapitału Kleimana. Może jednak okazać się, że wyrok będzie jeszcze bardziej opłacalny dla oskarżyciela.

Craig Wright posiada wciąż możliwość odwołania się od decyzji sądu, przedłużając proces, lecz według świadków materiał dowody potwierdzający krzywoprzysięstwo Craiga Wrighta, że jego szanse są wyjątkowo małe.

Popularny komentator McCormack również dołączył do grona osób, które cieszą się z porażki Craiga Wrighta. Udostępnił on nawet post o treści:

“Craig Wright przegrał proces przeciwko Ira’owi Kleiman. Kleiman otrzyma 50% BTC wykopanych przez Wrighta.

Sąd odrzucił zeznania CSW, a także uznał przedstawione przez niego dokumenty za fałszywe!”

Craig Wright może najprawdopodobniej spodziewać się kolejki pozwów, ponieważ jedna przegrana sprawa prawdopodobnie uczyni go “poszkodowanym”, gdyż pozostałe podobne wnioski będą z góry rozpatrzone na rzecz oskarżycieli. Trzeba jednak przyznać, że to słuszne odwrócenie sytuacji i dowód na to, że sprawiedliwości stało się zadość.

Po czym dodał zdjęcie przedstawiające butelkę szampana i pudełko lodów, które mają służyć do celebracji zwycięstwa. Trzeba przyznać, że Craig Wright nie ma wielu sprzymierzeńców w branży kryptowalut, a można nawet pokusić się o stwierdzenie, że samozwańczy Satoshi Nakamoto jest pośmiewiskiem. Warto zauważyć jednak, że mimo wszystko jest osobą rozpoznawalną, co daje mu ogromne możliwości pomnażania swojego kapitału, a majątku pozazdrościć mu mogą celebryci i przedsiębiorcy z całego świata.

A Wy jak oceniacie całą sytuację? Czy jednak do tego czasu nie będzie on próbować zataić lub upłynnić większości swoich kryptowalut? Czy 50% BTC Craiga Wrighta to duży wyrok?Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.