Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Do końca przedsprzedaży Dash 2 Trade pozostały tylko 4 dni! Dotychczas zebrano $12m

Do końca przedsprzedaży Dash 2 Trade pozostały tylko 4 dni! Dotychczas zebrano $12m

Wiadomości
2 stycznia, 2023
174
[Resizer.in]-639c79d613c2b

Zostały tylko 4 dni, aby zainwestować w jedno z największych ICO 2022 roku. Twórcy Dash 2 Trade zebrali 12 milionów dolarów i przygotowują się do premiery platformy analitycznej w wersji beta.

Inwestorzy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy kupili już 80%  tokenów D2T dostępnych w przedsprzedaży. Co więcej, monety rozchodzą się coraz szybciej.

W ciągu ostatnich kilku dni deweloperzy zebrali 500 000 dolarów. Dlatego nie masz wiele czasu do stracenia – zainwestuj w projekt teraz i zbierz dziesięciokrotne zyski w 2023 roku.

D2T jest tokenem natywnym i monetą dostępową dla platformy projektu. Obecnie jego kurs równa się 0,0533 dolarów, podczas gdy początkowa cena w pierwszej fazie przedsprzedaży wynosiła 0,0476 dolarów.

KUP DASH 2 TRADE

Projekty wysokiej jakości nadal cieszą się dużym zainteresowaniem – Dash 2 Trade może osiągnąć 10-krotny zysk w momencie uruchomienia

Pomimo trendu niedźwiedzia rynek wysokiej jakości przedsprzedaży jest nadal silny. Projekty poparte solidnymi propozycjami biznesowymi, takie jak Dash 2 Trade, według analityków mogą przynieść 10-krotny zwrot dla wczesnych inwestorów.

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości propozycji presale, których nie wyróżnia nic poza pomysłem i stroną internetową, Dash 2 Trade oferuje użyteczność. Rozwój projektu postępuje szybciej, niż zakładali twórcy.

Zespół Dash 2 Trade otrzymał 200 000 dolarów w formie venture capital, aby rozpocząć prace nad innowacyjną platformą analityki handlowej i sygnałów dla traderów.

Po upadku giełdy FTX zainteresowanie analityką i narzędziami due diligence rośnie. To oznacza, że Dash 2 Trade jest we właściwym miejscu we właściwym czasie.

Projekt otwiera użytkownikom drzwi do zysków rynkowych. Wcześniej były one domeną kryptowalutowych funduszy hedgingowych oraz profesjonalistów, którzy posiadali specjalistyczne narzędzia i kontakty. To pozwalało im wcześnie inwestować w atrakcyjne projekty.

Innowacyjna platforma nawigacyjna Dash 2 Trade w wersji beta rusza 5 stycznia

Podczas prezentacji na YouTube, w której pokazano działanie sekcji przedsprzedażowej pulpitu nawigacyjnego, inwestorzy Dash 2 Trade zobaczyli możliwości platformy w praktyce.

W wersji beta dostępne są istotne metryki i dane dotyczące przedsprzedaży.

Znajdziesz tu ważne informacje, takie jak tokenomika projektu, vesting, wzrosty cen, metryki nastrojów społecznych, audyty inteligentnych kontraktów, nowe oferty, najlepiej sprzedające się propozycje presale, największą aktywność społeczną i wiele innych informacji.

Wszystkie dane znajdują w jednym miejscu. Tak szczegółowo opracowanych informacji nie znajdziesz nigdzie indziej.

Pulpit nawigacyjny wykorzystuje zarówno systemy automatyczne, jak i interwencję człowieka. W ten sposób powstaje system punktacji projektów, który ocenia ich kluczowe cechy.

Jest to profesjonalne i najnowocześniejsze narzędzie do analizy kryptowalut, które znacznie zwiększy możliwości inwestorów detalicznych.

System oceny projektów przedsprzedażowych Dash 2 Trade może stać się standardem branżowym

Co ważne, system oceny projektów przedsprzedażowych bierze pod uwagę kluczowe wskaźniki: referencje zespołu stojącego za projektem, czy inteligentny kontrakt został odpowiednio skontrolowany, a także tokenomikę projektu.

System punktacji Dash 2 Trade ma duże szanse stać się nowym standardem na rynku ewaluacji jakości projektów, które wchodzą na rynek. Umożliwi bowiem potencjalnym inwestorom ich odpowiednią klasyfikację. W rankingu znajdziesz zakres ocen od 100 (najlepszy projekt) do 0.

Platforma w pełnej wersji zaoferuje użytkownikom również backtesting, auto-trading API, social trading, konkursy handlowe, sygnały handlowe i wiele innych funkcji. Dzięki nim ma szansę stać się nowym liderem rynku.

Dash 2 Trade to usługa subskrypcyjna, która dostarcza funkcje i metryki klasy instytucjonalnej za ułamek cen konkurencyjnych systemów, takich jak Bloomberg Terminal lub konto Glassnode Enterprise.

Za subskrypcję zapłacisz tokenem D2T. To zapewni stały i rosnący popyt na kryptowalutę.

KUP DASH 2 TRADE

D2T pojawi się na 3 giełdach CEX oraz na Uniswap

Zespół podpisał 3 umowy o notowaniach na scentralizowanych giełdach: Changelly Pro, LBank i BitMart. W przyszłości pojawią się kolejne.

Token będzie też dostępny na Uniswap.

Partnerem Dash 2 Trade jest Learn 2 Trade, społeczność handlowa licząca 70 000 osób, która szybko się rozwija.

Wielu handlowców i analityków stojących za Dash 2 Trade pracowało również w Learn 2 Trade. Swoje doświadczenie dobrze wykorzystali, gdy tworzyli Dash 2 Trade.

Zespół projektu ukończył wszystkie cele zaplanowane na czwarty kwartał 2022, gdy otrzymał finansowanie na początku tego roku.

Gdzie i jak kupić token D2T?

Aby zainwestować w przedsprzedaży, potrzebujesz USDT (tether) lub ETH. Jeśli nie masz zasilonego portfela kryptowalutowego, kupisz ETH za pomocą karty debetowej lub kredytowej bezpośrednio na stronie Dash 2 Trade.

Użytkownikom mobilnym polecamy Trust Wallet. Przejdziesz na stronę przedsprzedaży za pośrednictwem wbudowanej w portfel przeglądarki.

Kod inteligentnego kontraktu Dash 2 Trade jest w pełni audytowany przez SolidProof, a zespół zweryfikował Coinsniper.

KUP DASH 2 TRADE

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.