Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Prognozy Ceny IMPT. Został 1 dzień do listingu kryptowaluty z przedsprzedaży wartej $15 Milionów

Prognozy Ceny IMPT. Został 1 dzień do listingu kryptowaluty z przedsprzedaży wartej $15 Milionów

Wiadomości
14 grudnia, 2022
210
[Resizer.in]-6399b96643597

7 grudnia 2022 twórcy  innowacyjnej platformy IMPT ogłosili, że cena notowania tokenu IMPT wyniesie 0,0253 USD. Jest to kwota 10% powyżej ostatecznej ceny przedsprzedaży.

Wiadomość pojawiła się zaledwie pięć dni przed zakończeniem zbiórki funduszy na projekt, w dniu 11 grudnia. Przedsprzedaż kończy się bowiem wcześniej, niż pierwotnie zakładano.

W ciągu zaledwie dwóch miesięcy deweloperzy zebrali 15 milionów dolarów, z czego 350 tysięcy dolarów tylko w ciągu 24 godzin przed zakończeniem akcji.

Został zatem tylko 1 dzień do listingu IMPT. To ostatni moment na kupno tokenów w niskiej cenie.

KUP IMPT

Pozostały dwa dni na zakup kryptowaluty w cenie z przedsprzedaży

CEO IMPT Denis Creighton ogłosił na swoim serwerze Discord dalsze plany dotyczące projektu. Notowania na giełdach LBank i Changelly oraz na Uniswap 14 grudnia zostały już potwierdzone. Dodatkowo jednak w trakcie uzgodnień jest listing na kolejnych siedmiu giełdach.

W pierwszym etapie przedsprzedaży IMPT został wyceniony na 0,018 USD za token. W obecnym, drugim etapie jego cena wynosi 0,023 USD.

Analitycy spodziewają się, że cena IMPT będzie gwałtownie wzrastać po notowaniach na giełdach. Przewidują nawet 10x zyski.

Ponadto Creighton podkreśla, że IMPT nie jest monetą “pump and dump”. Wpływ na cenę będzie miała również użyteczność tokena oraz założenia projektu, który ma pomóc środowisku.

Tokeny, które nie sprzedadzą się w ostatnim etapie zbiórki zostaną spalone. Coiny wcześniej przydzielone do trzeciej fazy przedsprzedaży będą zablokowane przez 12 miesięcy od wydarzenia generowania tokenów (TGE).

Stań się częścią eko-programu lojalnościowego

Creighton mówi, że blokada i vesting mają na celu wsparcie Use Case 3. Odnosi się on do zniżki podczas korzystania z platformy IMPT do dokonywania zakupów za pośrednictwem programu zakupów partnerskich.

“Przenosimy część cyklu rozwoju [ekosystemu] na przyszły rok, aby umożliwić nam [dotarcie] do wymian teraz. To ostatecznie pozwala nam dostarczyć Use Case 1 i 2 w 2023 roku i przesunąć Use Case 3 na 2024 rok” – wyjaśnia Creighton.

Mówi także: “Robimy to ze względu na obecny klimat i niepewność, która nadal istnieje. Krach FTX spowodował zmienną reakcję i znacząco zachwiał rynkiem. Jesteśmy ponadto świadkami agresywnego rynku niedźwiedzia, który również nie jest zrównoważony.

Jako CEO, ja i zespół musimy być zdolni do podejmowania odważnych, ale nie lekkomyślnych decyzji, aby chronić IMPT, jego model biznesowy i jego zwolenników. Mocno wierzymy, że jesteśmy na odpowiedniej trajektorii i musimy dokonać właściwych zmian, gdy warunki rynkowe ulegną zmianie.

Jesteśmy w pełni zaangażowani w uczynienie IMPT sukcesem, na który zasługuje – platformą, która oferuje prosty, niedrogi i skuteczny mechanizm dla każdego członka społeczeństwa i pomaga w walce ze zmianami klimatu. Bądź częścią programu lojalnościowego planety”.

KUP IMPT

Jak i kiedy możesz odebrać swoje tokeny IMPT?

Inwestorzy biorący udział w przedsprzedaży odbiorą tokeny, podłączając swój portfel kryptowalutowy do strony internetowej IMPT.io.

IMPT jest tokenem ERC-20, co oznacza, że jest zgodny z blockchainem Ethereum. Wkrótce po jego uruchomieniu DEX, IMPT pojawi się na scentralizowanych giełdach LBank i Changelly Pro. W planach są także kolejne notowania.

Amazon dołączył do programu partnerskiego IMPT

Premiera IMPT.io jest wyczekiwana z niecierpliwością. Do projektu dołączyły setki sprzedawców. Uczestniczą w programie zakupów afiliacyjnych, który pozwala konsumentom i firmom nabywać kredyty węglowe, aby zrównoważyć swój ślad.

IMPT chce nawiązać współpracę z 10 000 sprzedawców do czasu premiery.

Wśród członków programu są już takie firmy, jak:

  • gigant e-commerce Amazon,
  • znane marki technologiczne, takie jak Samsung i Microsoft,
  • sklepy odzieżowe River Island i Harry Brown,
  • Tripadvisor, Dyson, AEG, Bloomingdales, Macy’s, Dominos, Lego

i wielu innych.

KUP IMPT

Zarządzaj kompensacją emisji CO2 i kredytami węglowymi

IMPT umożliwia zarządzanie offsetem węglowym i kredytami węglowymi w łatwy sposób i na dużą skalę.

Kiedy robisz zakupy za pomocą widgetu internetowego IMPT lub aplikacji mobilnej, wybrany przez Ciebie sprzedawca przekazuje część kwoty zakupu na rzecz zweryfikowanego projektu ekologicznego.

Oprócz widgetu i aplikacji, platforma oferuje rynek, na którym konsumenci i firmy mogą wycofać swoje kredyty węglowe, łatwo “spalając” je na blockchainie.

Jeśli wycofasz swoje kredyty, otrzymasz w zamian unikalny kolekcjonerski NFT zaprojektowany przez uznanego artystę. Token ten jest również zbywalny.

Jeśli nie chcesz wycofać kredytów węglowych, możesz je przechowywać jako inwestycję lub sprzedać na rynku IMPT.

Dołącz do rewolucji związanej z kompensacją emisji dwutlenku węgla, wspierając przełomową platformę IMPT.io.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.