Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Jak kupić RobotEra?

Jak kupić RobotEra?

Wiadomości
29 grudnia, 2022
182
[Resizer.in]-63addbde971af

Na rynku kryptowalut jest ponad 1500 coinów. Wciąż powstają nowe. Wiele spośród nich okazuje się oszustwami, a wartość monet po wzroście bardzo szybko spada. To powoduje straty.

Nie wiesz, jak wybrać projekt do inwestycji? Poznaj RobotEra metaverse. Podczas przedsprzedaży kupisz kryptowalutę TARO, która jest centrum ekosystemu. Jako token użytkowy ma duży potencjał wzrostu.

RobotEra jest zdecentralizowanym wirtualnym światem metaverse zbudowanym na blockchainie Ethereum, w którym staniesz się robotem.

To czyni ją najlepszą kryptowalutą metaverse do inwestycji.

Poniższy przewodnik dla początkujących wyjaśni tajniki metawersum RobotEra, dowiesz się więc, o co chodzi w projekcie. Znajdziesz tu też poradnik, jak kupić tokeny RobotEra w najlepszej możliwej cenie.

KUP ROBOTERA 

Kup token TARO w 5 krokach

  1. Załóż portfel kryptowalutowy
  1. Kup USDT lub ETH
  2. Podłącz portfel do platformy przedsprzedaży
  3. Kup RobotEra
  4. Odbierz tokeny TARO

Jak kupić RobotEra? Poradnik krok po kroku

Rynek niedźwiedzia trwa. W odpowiedzi na niego zespół RobotEra stworzył grę kryptowalutową, która bazuje na tokenie TARO. Być może będzie on ciekawą opcją na dywersyfikację portfela.

RobotEra jest w pierwszym etapie kampanii przedsprzedażowej. Możesz więc zainwestować w projekt wcześnie, zanim cena wzrośnie.

Tokeny TARO będą miały wiele przypadków użycia w metaverse RobotEra. Zdobędziesz je także w nagrodę za staking i wygrane w konkursach.

Jeśli sądzisz, że RobotEra jest wartym uwagi projektem kryptowalutowym i chcesz w niego zainwestować, sprawdź, jak to zrobić krok po kroku. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, jak nabyć tokeny po obniżonej cenie w przedsprzedaży. Cały proces nie jest skomplikowany, a założenie konta trwa chwilę.

KUP ROBOTERA

Krok 1: Załóż portfel kryptowalutowy

Aby kupić tokeny w przedsprzedaży, powinieneś najpierw założyć portfel.

Platforma przedsprzedażowa RobotEra obsługuje wiele portfeli kryptowalutowych. My polecamy MetaMask. Jest portfelem odpowiednim dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Jest dostępny w formie aplikacji do zainstalowania lub jako rozszerzenie w przeglądarkach takich jak Brave, Chrome i Edge.

Platforma RobotEry obsługuje także portfele takie jak Zerion, Ledger Live, Infinity.

Gdy zainstalujesz portfel, zapisz w bezpiecznym miejscu seed phrase. Będziesz jej potrzebował, jeśli zapomnisz hasła do portfela lub uruchomisz go na innym urządzeniu.

Krok 2: Zdobądź USDT albo ETH

Aby kupić TARO, potrzebujesz najpierw tokenów USDT lub ETH. Te kryptowaluty są notowane na większości giełd kryptowalutowych. Jeśli nie masz ich w swoim portfelu, bez problemu kupisz je na wiodących platformach.

Powinieneś mieć także minimum 20 dolarów w portfelu.

KUP ROBOTERA

Krok 3: Połącz portfel z platformą przedsprzedaży

Następnie połącz portfel z platformą przedsprzedaży RobotEra.

Jest to dość proste – w tym celu wejdź na oficjalną stronę RobotEra i kliknij “Connect Wallet”.

Platforma obsługuje mnóstwo portfeli. Kliknij ten, na którym masz tokeny ETH lub USDT i potwierdź transakcję. Możesz również zdecydować się na zeskanowanie kodu QR za pomocą kompatybilnego portfela.

Krok 4: Kup RobotEra

Po załadowaniu portfela kryptowalutowego za pomocą USDT lub ETH, wróć do platformy RobotEra i złóż zamówienie.

Minimalna kwota zamówienia wynosi 1,000 tokenów TARO. W chwili pisania tego tekstu, RobotEra jest w pierwszej fazie przedsprzedaży. Każdy token kosztuje 0,020$, a zatem minimalna inwestycja wynosi 20$. W fazie drugiej tokeny zdrożeją do 0,025$.

KUP ROBOTERA

Krok 5: Odbierz tokeny TARO

Po zakończeniu przedsprzedaży RobotEra będziesz mógł dodać tokeny TARO do portfela.

Aby to zrobić, przejdź do pulpitu nawigacyjnego RobotEra, kliknij “Claim” i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. W ten sposób dodasz TARO do tego samego portfela, który wykorzystałeś do dokonania zakupu w przedsprzedaży.

Kluczowe cechy projektu

RobotEra jest jedną z najciekawszych obecnie kryptowalut do zakupu. Wszyscy gracze wejdą w rolę robotów w ogromnym świecie gry. Co więcej, awatary mają formę NFT, dzięki czemu uczestnicy przejmują je na własność.

KUP ROBOTERA

Miasto centralne

Miasto centralne, czyli central city, jest miejscem, w którym powstały roboty z głównej historii gry. Jest to obszar uważany za bezpieczny dla graczy, ponieważ tutaj nie zaatakują ich mutanci.

Ponadto wykorzystasz tę przestrzeń do spotkań towarzyskich, prezentowania swoich NFT w muzeach i spacerowania po obiektach rozrywkowych.

Tutaj weźmiesz także udział w wyzwaniach questowych, aby wygrać szereg nagród.

Siedem kontynentów Nowego Świata

Według historii RobotEry, w celu odbudowy planety Taro po wojnie pomiędzy ludźmi i robotami, powstało siedem odrębnych grup o różnych ideałach.

Każda z grup przeniosła się do innego obszaru poza Centralnym Miastem. Noszą one nazwę “Siedem Kontynentów Nowego Świata”.

Każdy kontynent ma inne krajobrazy i zasoby, które będziesz odkrywać w trakcie rozgrywki.

Stworzysz także swoich towarzyszy-robotów z unikalnymi atrybutami. Do tego celu potrzebujesz różnych zasobów, które znajdziesz w obszarze gry. Szukaj ich na kontynentach.

KUP ROBOTERA

TARO-LAND

RobotEra jest metaverse w stylu sandbox. Gdy posiadasz robota NFT, możesz kupić wirtualną ziemię – jeśli masz taką chęć.

Świat gry dzieli się na siedem kontynentów, a za każdym z nich stoi unikalny NFT. Właściciele robotów mogą nabyć LĄD i stworzyć w nim dowolny krajobraz.

Grunty da się zabudować, a gry zaprojektować tak, aby rozgrywały się w określonych obszarach. Gracze, którzy tworzą własne tereny, mogą również projektować budynki, którymi następnie będą handlowali lub sprzedawali je jako NFT na rynku.

Połącz się z innymi światami

RobotEra chce połączyć swoją społeczność z innymi światami. Platforma pozwoli więc użytkownikom na budowę nowych metaverse z zewnętrznymi społecznościami NFT.

Co więcej, w ramach tej funkcjonalności zaprosisz społeczności do wejścia do parku rozrywki RobotEra.

Będzie to więc wspólne multiversum, które połączy różne społeczności. Co więcej, z publicznego kontynentu gracze uzyskają dostęp do innych odnawialnych zasobów.

Opcja będzie przypominać rynek w grze. Gracze uzyskają dochód ze sprzedaży NFT, wydobycia na planecie Taro, obsługi kontynentów, stakowania i handlu.

KUP ROBOTERA

Tokeny TARO

Tokeny TARO będą sercem gospodarki projektu RobotEra. Token jest zasilany przez sieć Ethereum.

Kampania przedsprzedażowa RobotEra jest nadal w fazie pierwszej. Jeśli więc zostaniesz teraz wczesnym inwestorem, kupisz tokeny TARO po niskiej cenie 0,020 USD.

W późniejszych fazach przedsprzedaży cena wzrośnie do 0,025 USD. Do czwartego etapu inwestorzy zapłacą już 0,032$ za jeden token.

TARO będzie główną walutą w całym multiversum i ekosystemie. Inwestorzy wykorzystają również swoje tokeny TARO do zakupu działek, zwanych parcelami, i wspinaczki po wirtualnej drabinie nieruchomości.

Wszystkie transakcje RobotEra przeprowadzisz za pomocą TARO: zakupy, udział w grach i wydarzeniach, i wiele więcej.

Gracze będą również zarabiać tokeny na różne sposoby, w tym na stakingu TARO, reklamie w metaverse, sprzedaży NFT, uprawie świętych drzew.

Co więcej, jeśli posiadasz RobotEra NFT, weźmiesz udział w konkursach, w których do wygrania będą tokeny.

W obiegu znajduje się 1,8 miliarda tokenów RobotEra. Podczas pierwszego etapu przedsprzedaży, dostępnych będzie 90 milionów z całkowitej podaży. Podobnie będzie w fazie drugiej.

Czy warto kupić RobotEra?

Nadal nie jesteś pewien, czy RobotEra jest dobrym dodatkiem do długoterminowego portfela inwestycyjnego?

Poniżej opisujemy niektóre z najbardziej atrakcyjnych cech projektu.

Token ma potencjał wzrostu, ponieważ zasila cały multiwersum, a projekt jest nadal we wczesnej fazie kampanii przedsprzedażowej.

Oznacza to, że wcześni inwestorzy kupią walutę świata RobotEra z ogromną zniżką.

Podobnie jak w przypadku innych ciekawych przedsprzedaży, cena tokenów rośnie za każdym razem, gdy kampania przechodzi do następnego etapu

Natomiast gdy projekt kryptowalutowy wchodzi na giełdę, cena tokenów zazwyczaj gwałtownie rośnie. Powodem jest ekspozycja na szerszą publiczność i entuzjazm zbudowany podczas przedsprzedaży.

Inwestorzy wypłacają gotówkę, gdy zobaczą wzrost ceny, ale mogą też zatrzymać swoje tokeny, aby użyć ich w uniwersum RobotEra.

TARO jest ciekawą opcją dla tych, którzy chcą wejść na wirtualną drabinę nieruchomości. Wykorzystają TARO do kupna działek w metaverse.

Działki wirtualnej ziemi mają formę NFT, co oznacza, że nabywcy rzeczywiście stają się właścicielami aktywów cyfrowych.

Posiadacze TARO mogą budować budynki, które również staną się przedmiotem handlu.

Podczas pierwszej przedsprzedaży TARO-LAND, NFT będzie kosztować 0,10 ETH. W drugim i trzecim etapie przedsprzedaży TARO-LAND NFT będą wyceniane odpowiednio na 0,018 ETH i 0,20 ETH.

RobotEra pozwoli również twórcom zaprezentować własne cyfrowe prace w różnych muzeach w ramach metaverse.

Platforma ma na celu umożliwienie użytkownikom budowę własnych interaktywnych ekosystemów. Docelowo zorganizujesz tam koncerty, wejdziesz w interakcje ze społecznościami NFT w wirtualnym parku rozrywki i stworzysz wiele innych treści.

Zaprojektujesz także własne gry, w które zagrasz na ziemi, którą posiadasz, a także będziesz wydobywał TARO.

Tokeny działają jako bilety wstępu na wydarzenia i gry innych twórców. Daje to twórcom i właścicielom wirtualnych ziem szansę na zarobek w metaverse RobotEra.

KUP ROBOTERA

Podsumowanie

Ekosystem RobotEra to wirtualny świat, który przypomina Sandbox. Gdy dołączasz do gry, stajesz się robotem i możesz budować własne krainy.

Rodzimym coinem projektu jest TARO. Odgrywa rolę waluty w ekosystemie. Obecnie kupisz ją w przedsprzedaży w cenie 0,02$ za token.

Posiadacze tej kryptowaluty mogą brać także udział w grach P2E, wchodzić w wydarzenia w metaverse, zająć się stakingiem, ale dostępnych jest o wiele więcej aktywności.

Nie ma potrzeby uczenia się skomplikowanego kodowania kryptowalut, ponieważ pulpit nawigacyjny zawiera wbudowane narzędzia do tworzenia aktywów w grze i rozpoczęcia budowy.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.