Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Jak kupić FightOut?

Jak kupić FightOut?

Wiadomości
2 stycznia, 2023
169
fou

Zarabianie podczas treningu fizycznego? Pewnie myślisz, że to możliwe tylko w przypadku zawodowych sportowców. Jeśli tak, to… jesteś w błędzie! Już niedługo będziesz w stanie spieniężyć swe wysiłki na siłowni.

Wszystko dzięki FightOut. Jest to nowy projekt kryptowalutowy oparty na modelu Move-to-Earn (M2E). Jego twórcy chcą w nietypowy sposób zachęcić użytkowników do dbania o kondycję: będą nagradzali aktywność fizyczną natywnymi tokenami, które użytkownik następnie wypłaci albo wymieni na przydatne akcesoria sportowe.

Czytaj dalej, a dowiesz się, jak nabyć FightOut w niskiej cenie już teraz, na etapie przedsprzedaży.

KUP FIGHTOUT

Jak kupić FightOut w 5 krokach? Skrót Poradnika

  • Krok 1: załóż portfel kryptowalutowy.
  • Krok 2: kup ETH lub USDT.
  • Krok 3: połącz portfel ze stroną przedsprzedażową FightOut.
  • Krok 4: kup FGHT w przedsprzedaży.
  • Krok 5: odbierz nabyte tokeny FGHT, kiedy skończy się przedsprzedaż.

Jak kupić FightOut? Poradnik krok po kroku

FightOut zajmuje wyjątkowe miejsce na rynku ze względu na innowacyjne przypadki użycia i ambitne cele.

Chociaż ekosystem nadal jest w fazie rozwoju, zespół FightOut już teraz uruchomił przedsprzedaż. Wszystko po to, by rozpocząć generowanie kapitału i zwiększyć popularność projektu.

Obecnie za 1,00 USDT uzyskasz 60,06 tokenów FGHT. Każdy token kosztuje więc zaledwie 0,0166 USDT. Monety nie są jeszcze notowane publicznie, dlatego na razie kupisz je tylko bezpośrednio od na oficjalnej stronie przedsprzedaży.

Poniżej w pięciu prostych krokach wyjaśniamy, w jaki sposób nabędziesz tokeny FightOut.

Krok 1 – Załóż portfel kryptowalutowy

Pierwszą rzeczą, której potrzebują inwestorzy kupujący tokeny FGHT, jest portfel kryptowalutowy. Jeśli jeszcze takowego nie posiadasz, załóż go, zanim wesprzesz projekt FightOut.

Istnieją różni dostawcy portfeli kryptowalutowych. Zespół FightOut zaleca jednak korzystanie z MetaMask (dla użytkowników komputerów stacjonarnych) lub Trust Wallet (dla użytkowników mobilnych).

Odwiedź stronę wybranego portfela, pobierz rozszerzenie dla przeglądarki lub aplikację mobilną, a następnie zarejestruj swoje konto.

Krok 2 – Kup ETH lub USDT

Strona przedsprzedaży FightOut obsługuje tylko dwie kryptowaluty – ether (ETH) oraz tether (USDT).

Na szczęście z łatwością kupisz je za pośrednictwem większości scentralizowanych i zdecentralizowanych giełd. Kiedy już zdobędziesz interesującą cię liczbę tokenów, przenieś je do portfela kryptowalutowego, który utworzyłeś w kroku 1.

Zespół FightOut współpracuje również z Transak, dzięki czemu umożliwia inwestorom zakup ETH bezpośrednio przez stronę przedsprzedaży przy użyciu karty kredytowej lub debetowej. Jednak pamiętaj, żeby kupić nieco więcej etheru, ponieważ w grę wchodzi jeszcze opłata za gaz.

Krok 3 – Połącz portfel ze stroną przedsprzedażową FightOut

Udaj się na stronę FightOut, a następnie kliknij przycisk “Połącz”. Wybierz odpowiedniego dostawcę portfela i postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie, a połączysz swój portfel kryptowalutowy z platformą.

Krok 4 – Kup FGHT w przedsprzedaży

Po połączeniu portfela na ekranie zobaczysz pole zamówienia. Określ preferowany sposób płatności (za pomocą ETH lub USDT) i podaj, ile tokenów FGHT chcesz nabyć. Następnie potwierdź transakcję u dostawcy portfela.

Krok 5 – Odbierz zakupione tokeny FGHT po fazie przedsprzedaży

Kiedy przedsprzedaż dobiegnie końca, nastąpi Token Generation Event (TGE), czyli stworzenie tokenów FGHT. Po tym wydarzeniu inwestorzy przedsprzedaży odbiorą zakupione tokeny bezpośrednio poprzez stronę internetową FightOut.

KUP FIGHTOUT

Dlaczego warto kupić FightOut?

FightOut jest najnowszym projektem kryptowalutowym opartym na sieci Ethereum, który celuje w szybko rozwijającą się niszę Move-to-Earn (M2E). Polega ona na nagradzaniu entuzjastów waluty cyfrowej za aktywność fizyczną.

Ze względu na unikalny przypadek użycia, projekt cieszy się dużą uwagą inwestorów. Twórcom już udało się wywołać szum wokół FightOut, przez co ma on ogromny potencjał okazać się jedną z ciekawszych przedsprzedaży 2023 roku.

Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w tokeny FGHT i wesprzeć twórców projektu? Sprawdźmy to.

Projekt zrewolucjonizuje niszę Move 2 Earn

Branża Move-to-Earn (M2E) szybko się rozwija. Mechanizm zarabiania w obrębie segmentu jest prosty: osoby zainteresowane walutami cyfrowymi generują tokenizowane nagrody za swoją aktywność fizyczną.

FightOut jest ekosystemem opartym właśnie o model M2E. Jednak twórcy projektu stawiają na redefiniowanie przestrzeni move-to-earn, odpowiadając na rosnące zainteresowanie, jakim cieszą się spersonalizowane i praktyczne porady zdrowotne, a także konfigurowalne programy fitness.

Nadrzędnym celem projektu jest zachęcenie użytkowników do realizacji treningów i poprawy swojej kondycji poprzez tokenizowane nagrody.

Dodatkowo zespół FightOut zidentyfikował kilka bolączek, z którymi spotkasz się w świecie siłowni. Są wśród nich m.in. zbyt drogie miesięczne członkostwo, brak rozwiniętej społeczności czy źle rozpisane plany treningowe.

Aplikacja FightOut rozwiąże te problemy, zapewniając jednocześnie korzyści finansowe swoim użytkownikom.

Nastawienie na efekt

Zamiast wynajdywać koło na nowo, twórcy FightOut rozwijają i dopracowują fundamenty stworzone przez wcześniejsze projekty tego typu.

U podstaw ekosystemu znajduje się specjalna aplikacja mobilna. Zawiera ona wszystkie narzędzia i informacje niezbędne użytkownikom do budowy swojej sprawności, a w rezultacie otrzymywania tokenizowanych nagród.

Jednak w przeciwieństwie do większości dotychczasowych aplikacji M2E, FightOut śledzi nie tylko kroki. Posiada funkcje zorientowane na aktywny monitoring szeregu różnych rodzajów treningu.

Kiedy wprowadzisz do aplikacji dane o swoim doświadczeniu fitness, posiadanym sprzęcie oraz preferencjach czasowych, otrzymasz dostosowany do siebie plan treningowy opracowany przez ekspertów i trenerów osobistych.

W aplikacji znajdziesz również wysokiej jakości filmy instruktażowe, które dokładnie wyjaśniają, jak wykonasz każde ćwiczenie. Dzięki temu nawet stawiając swoje pierwsze kroki w przestrzeni fitness nie poczujesz się zagubiony. FightOut będzie również oferowało zajęcia na żądanie i sesje na żywo w dyscyplinach takich jak joga, medytacja czy boks.

Podstawą całego ekosystemu jest REPS, czyli waluta używana w aplikacji. To właśnie REPS ma potencjał, żeby uczynić projekt jedną z najlepszych nadchodzących kryptowalut. Jest on bowiem tokenem off-chain, który zarobisz za ukończenie ćwiczeń, wyświetlanie treści w aplikacji i uczestnictwo w wyzwaniach fitness.

REPS wydasz następnie w sklepie FightOut, gdzie kupisz sprzęt treningowy, suplementy diety czy odzież sportową. REPS nie jest jednak jedyną walutą systemu – kluczową rolę odgrywają w nim również tokeny FGHT, o których nieco więcej przeczytasz za chwilę.

Na tle innych opcji z segmentu M2E, FightOut wyróżnia się sposobem na zachęcanie użytkowników do budowania sprawności.

Zamiast uniwersalnych, gotowych planów treningowych, aplikacja dostosuje każdy plan do indywidualnych potrzeb użytkownika i typu jego ciała. Nie tylko zmniejsza w ten sposób ryzyko urazu, ale prowadzi do lepszych wyników w dłuższej perspektywie.

Ponieważ użytkownicy zarabiają REPS po ukończeniu treningów oraz wyzwań, mają silniejszą motywację do ich kontynuacji i poprawy własnego zdrowia. Wysiłek śledzi inteligentna technologia FightOut, dzięki czemu im bardziej efektywne treningi, tym wyższe nagrody.

Jeśli zdecydujesz się wesprzeć projekt, w przedsprzedaży kupisz token FGHT, nie REPS. FGHT jest natywnym tokenem ERC-20 projektu i ma kluczowe znaczenie dla utrzymania stabilności ekonomicznej ekosystemu.

Nabyte tokeny FGHT wymienisz na REPS, które następnie wykorzystasz do zakupu przedmiotów w sklepie (jak już wspomnieliśmy wyżej) albo otrzymania zniżki na miesięczny abonament w aplikacji.

Co ważne, użytkownicy, którzy kupią REPS za pomocą FGHT, otrzymają 25% więcej tokenów jako bonus.

Potencjał NFT i Metaverse

Stworzenie awatara NFT jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody z aplikacją. Wraz z twoimi osobistymi postępami w ćwiczeniach, jego atrybuty fizyczne również będą się zwiększały. Monitorowanie postępów przekłada się natomiast na odblokowane nagrody.

Ponadto token FGHT może stać się jedną z najlepszych walut cyfrowych w 2023 roku z uwagi na ambitne plany zespołu deweloperów FightOut

Zamierzają oni w przyszłości stworzyć Metaverse, w którym użytkownicy będą rywalizowali w turniejach i zdobywali nagrody. FGHT będzie tokenem używanym w ramach tego systemu, a do tego znajdzie zastosowanie w nadchodzącej funkcji “Stake-for-Membership”.

Rozwój Metaverse FightOut także będzie opierał się na tokenach FGHT, co dodatkowo podniesie ich wartość. Biorąc pod uwagę potencjalną użyteczność kryptowaluty, wszelkie przyszłe notowania CEX/DEX mogą okazać się owocne dla wczesnych inwestorów przedsprzedażowych.

Podsumowanie

Indywidualne podejście do planów treningowych, zaawansowana technologia monitoringu postępów, a także potencjał Metaverse czy NFT – wszystkie te aspekty wyróżniają FightOut na tle innych projektów krypto, nie tylko tych związanych z segmentem Move-to-Earn.

W trwającej obecnie przedsprzedaży tokeny FGHT kupisz w bardzo korzystnej cenie, co również zachęca do rozważenia inwestycji w ten projekt.

To jeszcze nie wszystko.

Od dawna chciałeś zadbać o swoją kondycję, ale nie miałeś do tego wystarczającej motywacji? W takim razie kupno FGHT możesz potraktować nie tylko jako inwestycję w obiecujący projekt kryptowalutowy, ale przede wszystkim w swoje własne zdrowie.

KUP FIGHTOUT

FAQ

Jak kupić tokeny FGHT?

FightOut jest obecnie dostępny w przedsprzedaży, więc tokeny projektu nabędziesz jedynie bezpośrednio przez jego oficjalną stronę. Zrobisz to, gdy połączysz z nią portfel kompatybilny z ERC-20 i kupisz tokeny FGHT za pomocą ETH lub USDT.

Ile kosztuje FGHT?

Tokeny FGHT są obecnie warte 0,0166 USDT za sztukę. Oznacza to, że za każdy zainwestowany przez ciebie 1 USDT otrzymasz 60,06 FGHT.

Czy FightOut jest dobrą inwestycją?

Innowacyjny przypadek użycia projektu i cele skoncentrowane na zdrowiu wyróżniają go spośród innych. Dzięki temu FightOut ma unikatową propozycję sprzedaży (USP) na mocno konkurencyjnym rynku kryptowalut. Jeśli twórcy spełnią swoje cele strategiczne, przełoży się to na silny potencjał inwestycyjny.

Jaka jest całkowita podaż tokenów FGHT?

Ich całkowita podaż wynosi 10 miliardów. W sumie 60% (6 miliardów) z tej puli jest przeznaczonych dla inwestorów zainteresowanych wsparciem projektu na obecnym etapie. Pozyskane w przedsprzedaży środki zostaną przeznaczone na rozwój i uruchomienie projektu.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.