Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Zespół Dash 2 Trade pozyskał prawie 10 milionów dolarów. Rozpoczyna odliczanie do notowań na CEX

Zespół Dash 2 Trade pozyskał prawie 10 milionów dolarów. Rozpoczyna odliczanie do notowań na CEX

Wiadomości
16 grudnia, 2022
190
[Resizer.in]-639c79d613c2b

Twórcy Dash 2 Trade wydali dziś ważny komunikat dotyczący dalszego rozwoju projektu. Ogłosili, kiedy rozpocznie się odliczanie do notowania D2T na pierwszej scentralizowanej giełdzie kryptowalut.

Debiut na giełdzie CEX nastąpi w ciągu 30 dni od zakończenia przedsprzedaży lub w momencie, gdy wpływy ze sprzedaży tokenów osiągną poziom 10 milionów dolarów. Odliczanie zainicjuje wydarzenie, które nastąpi wcześniej.

Ponadto, zespół Dash 2 Trade zawarł umowę z platformą handlową Changelly Pro. Tym samym, dostawca dołączył do LBank i BitMart jako oficjalny partner projektu.

Po zakończeniu ostatniego etapu przedsprzedaży, token D2T pojawi się w ofercie trzech wspomnianych serwisów. LBank, BitMart i Changelly Pro będą pierwszymi scentralizowanymi giełdami, na których kupisz nową kryptowalutę.

W czwartek 15 grudnia 2022 roku o godzinie 17:00 UTC odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Poprowadzi ją Trevor Main, menedżer społeczności Dash 2 Trade. Wydarzenie będzie miało miejsce na kanale Coinsniper na platformie Telegram.

KUP DASH 2 TRADE

Prezentacja wersji beta Dash 2 Trade odbędzie się w piątek, 16 grudnia 2022 roku

Już w najbliższy piątek twórcy zaprezentują pierwsze funkcje platformy Dash 2 Trade. Zobaczysz, jak działa obserwacja przedsprzedaży i system punktowy. Prezentację obejrzysz na oficjalnym kanale projektu na You Tube.

Dash 2 Trade jest jedyną platformą analityczną, która ocenia nowe projekty kryptowalutowe w fazie przedsprzedaży. Ten sektor rynku ma ogromny potencjał. Pozwala osiągnąć wysokie zwroty z inwestycji.

Dzięki innowacyjnym narzędziom, Dash 2 Trade przeanalizuje bieżące trendy i dostarczy użytkownikom wiarygodne dane. Na ich podstawie, przyznał punkty poszczególnym wschodzącym altcoinom. W ten sposób powstanie ranking kryptowalut presale.

W każdym tygodniu startuje około 20-30 nowych przedsprzedaży. Nie każdy projekt jest godny uwagi. System punktowy Dash 2 Trade pomoże ocenić, w które altcoiny warto zainwestować. Eksperci spodziewają się, że szybko zyska popularność wśród inwestorów.

Po uruchomieniu pełnej wersji platformy, użytkownicy będą mieli do wyboru różne poziomy subskrypcji. W ramach darmowego pakietu skorzystasz jedynie z podstawowych funkcji serwisu. Aby uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi, trzeba będzie wykupić płatny abonament. Zapłacisz za niego tokenami D2T.

Subskrybenci będą mieli do dyspozycji social trading, wskaźniki nastrojów społecznych, backtesting, handel automatyczny, sygnały handlowe i regularne konkursy tradingowe.

Po wydarzeniach na giełdzie FTX rośnie zainteresowanie ofertą Dash 2 Trade

Upadek giełdy FTX wzbudził niepokój wśród inwestorów kryptowalutowych. Traderzy obawiają się nagłej utraty zysków. Szukają rozwiązań, które pomogą im wybierać wiarygodne projekty i uchronić się przed stratami.

Dash 2 Trade odpowiada na te potrzeby. Nic dziwnego, że cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów kryptowalut. Oferuje profesjonalne narzędzia analityczne. Dzięki zaawansowanym funkcjom nowej platformy, w łatwy sposób zidentyfikujesz godne uwagi altcoiny.

W ciągu ostatnich 24 godzin Dash 2 Trade zebrał ponad 500 000 dolarów od inwestorów. O kryptowalucie D2T było głośno w mediach. Pisali o niej m.in. eksperci z Cointelegraph i Cryptonews. Projekt wspierają także trzy wymienione kilka akapitów wyżej giełdy.

To wszystko sprawia, że istnieje duża szansa na wzrost cent tokenów tuż po starcie notowań.

KUP DASH 2 TRADE

Analitycy przewidują 10-krotne zwroty po wejściu D2T na giełdy CEX

Chociaż na rynku kryptowalut trwa bessa, projekty z solidnym modelem biznesowym zachowują potencjał wzrostu. Analitycy spodziewają się nawet dziesięciokrotnych zwrotów dla wczesnych inwestorów Dash 2 Trade.

Celem twórców projektu jest zebranie 13 420 000 dolarów do końca przedsprzedaży. W puli pozostało jedynie 26% monet. Aktualna cena D2T wynosi 0,0533 USD. W pierwszej fazie presale moneta kosztowała zaledwie 0,0476 USD.

Programiści Dash 2 Trade w 2017 roku stworzyli popularną platformę Learn 2 Trade. Zgromadziła wokół siebie społeczność 70 000 użytkowników zainteresowanych handlem kryptowalutami.

Ze względu na wcześniejsze doświadczenie twórców oraz grupę zaangażowanych odbiorców, nowy projekt miał dużo łatwiejszy start. Dash 2 Trade ukończył wszystkie swoje cele zaplanowane na czwarty kwartał 2022 roku.

Gdzie i jak kupić token D2T?

Tokeny D2T kupisz za pomocą ETH lub USDT. Nie masz kryptowaluty w portfelu? Nic straconego. Przejdź na stronę internetową Dash 2 Trade i kup ETH bezpośrednio za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Chcesz dokonać transakcji przy użyciu smartfona? Skorzystaj z wbudowanej przeglądarki w aplikacji Trust Wallet.

Kod inteligentnego kontraktu Dash 2 Trade przeszedł audyt ekspertów z SolidProof. Zespół deweloperów został zweryfikowany przez Coinsniper.

KUP DASH 2 TRADE

(Artykuł sponsorowany)



Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.