Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Legendy piłki nożnej Ronaldinho i David Beckham zagłębiają się w świat kryptowalut

Legendy piłki nożnej Ronaldinho i David Beckham zagłębiają się w świat kryptowalut

Wiadomości
26 kwietnia, 2022
431
beckham ronaldinho

Ikoniczny brazylijski piłkarz – Ronaldinho – nawiązał współpracę ze zdecentralizowaną giełdą P00LS, aby wprowadzić na rynek swój własny token o nazwie RON.

David Beckham również wszedł w kontakt ze światem kryptowalut, ubiegając się o kilka znaków towarowych związanych z Metaverse i niewymiennymi tokenami.

Token Ronaldinho

Jeden z największych piłkarzy wszech czasów – Ronaldinho de Assis Moreira (znany jako Ronaldinho) – powiedział, że głównym celem jego tokena będzie stworzenie lepszej więzi między nim a jego licznymi fanami. “To nie tylko fani, to moja społeczność” – podkreślił.

Konkretnie, token RON pozwoli posiadaczom dołączyć do wszechświata Ronaldinho. Będą oni mogli uczestniczyć w wydarzeniach, wymieniać NFT i tworzyć ekskluzywne treści.

Hugo Renaudin – założyciel i dyrektor generalny P00LS – powiedział, że jego firma wzmacnia pozycję twórców i ich społeczności “dzięki nowemu modelowi własności i wartości”.

Jako jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych gwiazd sportu na świecie, wprowadzenie tokena Ronaldinho oznacza ogromny krok dla jego społeczności, dla P00LS i dla całej gospodarki twórców. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani witając go na platformie i w społeczności P00LS.

RON jest tokenem ERC-20 i ujrzy światło dzienne 28 kwietnia. Zagorzali zwolennicy Ronaldinho będą mieli szansę zdobyć aktywa za darmo na platformie P00LS jeszcze przed oficjalnym startem. Odpowiadając poprawnie na pytania dotyczące kariery i życia prywatnego piłkarza, będą mogli zdobyć za darmo kolejne tokeny.

To nie jest pierwsze zaangażowanie Ronaldinho w sektor aktywów cyfrowych. Na początku tego roku zdobywca Złotej Piłki z 2005 roku nawiązał współpracę z Graph Blockchain, aby organizować wydarzenia i doświadczenia NFT dla swoich fanów. Ponadto został on oficjalnym globalnym ambasadorem protokołu blockchain.

Czytaj również:  Hype na NFT spowodował wzrost cen gazu do najwyższego poziomu od 14 tygodni

Wysiłki Beckhama

Inną gwiazdą piłki nożnej z niedawnej przeszłości, która weszła do swiata krypto jest David Beckham. Amerykański prawnik – Mike Kondoudis – ujawnił, że Brytyjczyk złożył trzy wnioski o rejestrację znaków towarowych dla NFT, wirtualnej odzieży i wydarzeń rozrywkowych w metaverse.

Blisko miesiąc temu Beckham został globalnym ambasadorem marki firmy DigitalBits, Komentując tę współpracę, sportowiec powiedział:

Zawsze chętnie szukam nowych sposobów, aby połączyć się z moimi fanami na całym świecie. W momencie, gdy rozmawiałem z AI i zespołem DigitalBits, wiedziałem, że jest to świetna okazja do stworzenia nowych doświadczeń dla moich fanów online. Zawsze byłaem dumny ze współpracy z najlepszymi zespołami i jestem bardzo podekscytowany możliwością pracy nad moimi kolekcjami NFT oraz kolejnymi innowacjami w przyszłości.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.