Shiba Inu wchodzi do świata metaverse z nowym produktem – Shiberse

Shiba Inu wchodzi do świata metaverse z nowym produktem – Shiberse

Wiadomości
25 stycznia, 2022
345
shiba inu

Po zeszłorocznej manii NFT, w ciągu ostatnich kilku miesięcy to metaverse stało się głównym obiektem zainteresowania kryptowalutowych insiderów i outsiderów. Najnowszym projektem, który przedstawił zamiary wejścia w sektor wirtualnego świata jest Shiba Inu.

Zespół stojący za projektem ogłosił swoje plany wczoraj na Twitterze.

W tak zwanej „pierwszej niespodziance roku” nadchodzącej dla ShibArmy czytamy, że Shiba Inu zmierza w kierunku własnego projektu Metaverse, który ma nosić nazwę Shiberse.

Po znakomitym roku 2021, w którym token Shiba Inu osiągnął ROI w wysokości ponad 100 000 000%, SHIB znajduje się w trendzie spadkowym.

Korekta na całym rynku doprowadziła memecoin z $0.000029 do $0.000017 w ciągu kilku dni. Jednakże, gdy rynek zaczął się odradzać, a zespół ogłosił ekspansję metaverse, SHIB wzrósł o 40% do około $0.000024.

Moneta spadła jednak po raz kolejny i obecnie kosztuje nieco $0.00002. Oznacza to, że aktywo traci około 43% od początku roku.

Oprócz Metaverse, w zeszłym roku zespół stojący za memecoinem uruchomił kolekcję NFT oraz zdecentralizowaną giełdę.

Warto zauważyć, że chęć zaistnienia w nadchodzącym świecie Metaverse przyciągnęła wiele znanych nazwisk.

Czytaj również:  Szanghaj włącza metaverse do swojego pięcioletniego planu rozwoju informacji elektronicznej

Zostało to podsycone po tym, że Facebook zmienił nazwę na Meta, aby skupić się na budowaniu własnej wersji Metaverse.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.