Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Shiba Inu wchodzi do świata metaverse z nowym produktem – Shiberse

Shiba Inu wchodzi do świata metaverse z nowym produktem – Shiberse

Wiadomości
25 stycznia, 2022
537
shiba inu

Po zeszłorocznej manii NFT, w ciągu ostatnich kilku miesięcy to metaverse stało się głównym obiektem zainteresowania kryptowalutowych insiderów i outsiderów. Najnowszym projektem, który przedstawił zamiary wejścia w sektor wirtualnego świata jest Shiba Inu.

Zespół stojący za projektem ogłosił swoje plany wczoraj na Twitterze.

W tak zwanej “pierwszej niespodziance roku” nadchodzącej dla ShibArmy czytamy, że Shiba Inu zmierza w kierunku własnego projektu Metaverse, który ma nosić nazwę Shiberse.

Po znakomitym roku 2021, w którym token Shiba Inu osiągnął ROI w wysokości ponad 100 000 000%, SHIB znajduje się w trendzie spadkowym.

Korekta na całym rynku doprowadziła memecoin z $0.000029 do $0.000017 w ciągu kilku dni. Jednakże, gdy rynek zaczął się odradzać, a zespół ogłosił ekspansję metaverse, SHIB wzrósł o 40% do około $0.000024.

Moneta spadła jednak po raz kolejny i obecnie kosztuje nieco $0.00002. Oznacza to, że aktywo traci około 43% od początku roku.

Oprócz Metaverse, w zeszłym roku zespół stojący za memecoinem uruchomił kolekcję NFT oraz zdecentralizowaną giełdę.

Warto zauważyć, że chęć zaistnienia w nadchodzącym świecie Metaverse przyciągnęła wiele znanych nazwisk.

Czytaj również:  Walmart gotowy do wejścia w metaverse

Zostało to podsycone po tym, że Facebook zmienił nazwę na Meta, aby skupić się na budowaniu własnej wersji Metaverse.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.