Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Madonna wchodzi do świata metaverse kupując Bored Ape NFT za 560 tys. dolarów

Madonna wchodzi do świata metaverse kupując Bored Ape NFT za 560 tys. dolarów

Wiadomości
26 marca, 2022
421
madonna metaverse nft bored ape

Najnowszym członkiem, który dołączył do społeczności BAYC, jest “królowa popu” Madonna.

W swoim wpisie na Twitterze 63-letnia gwiazda pop ogłosiła, że wchodzi do Metaverse po nabyciu Bored Ape NFT wycenianego na ponad pół miliona dolarów. Madonna kupiła Bored Ape #4988.

Za ostatnią transakcją stał MoonPay, depozytariusz kryptowalut i procesor płatności, który służy jako usługa ” konsjerża” dla celebrytów zainteresowanych zakupem NFT.

Dla niewtajemniczonych, firma wcześniej uruchomiła MoonPay Concierge, nową usługę dla zamożnych osób zainteresowanych zakupem kryptowalut i NFT za duże pieniądze. Wśród jej klientów znajdują się między innymi Snoop Dogg, Gunna, Meek Mill, Lil Baby, Gwyneth Paltrow, Diplo i Kevin Hart.

Najnowsze dane z rynku NFT OpenSea ujawniły, że MoonPay nabył 180 ETH (około 564 tys. dolarów) dziesięć dni temu, a następnie przelał je do portfela piosenkarki w dniu 23 marca.

Mimo że artyści coraz częściej wchodzą w świat NFT, wielu fanów Madonny nie było zadowolonych z jej postu na Instagramie. Niektórzy nazwali to rozczarowującym posunięciem, a kilku poprosiło piosenkarkę o jego usunięcie.

Związki gwiazdy pop z branżą kryptowalut sięgają 2018 roku, kiedy to nawiązała współpracę z prowadzoną przez Brada Garlinghouse’a firmą blockchainową Ripple, by zebrać fundusze dla sierot w Miami.

Gwiazdy w BAYC

Wraz z najnowszym wydarzeniem, piosenkarka dołącza do rosnącej listy celebrytów, którzy kupili małpę z najpopularniejszej kolekcji NFT. Kanadyjski muzyk Justin Bieber wydaje się mieć spory apetyt na Bored Ape NFT, ponieważ w ciągu kilku tygodni dokonał dwóch zakupów – ostatni z nich kosztował aż 470 tys. dolarów. Wcześniej kupił Bored Ape NFT za sumę 1,3 miliona dolarów (500 ETH).

Czytaj również:  Quentin Tarantino zapowiada tajną kolekcję NFT z Pulp Fiction

Marshall Mathers, lepiej znany jako Eminem, również przyłączył się do tego trendu przeznaczając 123,45 ETH (462 000 USD) na swoją pierwszą Bored Ape NFT #9055.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.