Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Charles Hoskinson z Cardano: Banki centralne znikną, a zastąpią je kryptowaluty

Charles Hoskinson z Cardano: Banki centralne znikną, a zastąpią je kryptowaluty

Wiadomości
31 maja, 2021
808
cardano ada

Charles Hoskinson – twórca Cardano – wyraził opinię, że banki centralne znikną, ponieważ są powolne i skorumpowane. Ponadto twierdził, że kryptowaluta jest lekarstwem na obecny system finansowy.

Kryptowaluta to antidotum

W ostatnim wideo Hoskinson podzielił się swoimi przemyśleniami na temat ekosystemu finansowego i istotnej roli kryptowalut. Stwierdził on, że banki centralne nie są już tak efektywnymi instytucjami, jak kiedyś, określając je jako powolne i skorumpowane. Hoskinson posunął się jeszcze dalej, przewidując, że wkrótce znikną:

Nie możesz się cofnąć. Nie da się tego zmienić, nie da się włożyć tego dżina z powrotem do butelki. Banki centralne znikną. To się po prostu stanie. Wasze konwencjonalne banki będą zanikać. Szyny płatnicze, które są tak nepotyczne, skorumpowane i powolne.

Założyciel Cardano argumentował, że obecny system finansowy jest całkowicie wadliwy. Na przykład, rolnicy w krajach rozwijających się mają ogromne trudności z uzyskaniem kredytu od instytucji bankowej, a nawet jeśli go uzyskają, będzie on nieracjonalnie drogi. Ponadto osoby pracujące za granicą, które wysyłają pieniądze do swoich rodzin, muszą ponosić bardzo wysokie opłaty.

Po podaniu tych przykładów, Hoskinson powiedział, że kryptowaluty są “antidotum” na “tę zepsutą sieć finansową”. Założyciel Cardano poszedł jeszcze dalej, stwierdzając, że cyfrowe aktywa “zmienią świat”.

Nigdy nie pozwól im powiedzieć, że nasza jest branża, która jest ryzykiem. Nasza to branża, która jest antidotum na korupcję i nepotyzm, które znaleźliśmy. Ich przemysł to przemysł frustracji, który został zastąpiony przez przemysł kreatywności i innowacji.

Czytaj również:  Całkowita wartość zablokowana na Cardano osiągnęła najwyższy poziom w historii

Podsumowując, Hoskinson zaopiniował, że w dzisiejszych czasach tylko kryptowaluty mogą poradzić sobie ze zbyt dużą ludzką populacją, co sprawia, że rynki są zbyt duże, aby nimi zarządzać, a innowacje są zbyt trudne do ustalenia.

Osiągnięcia Cardano

W innym filmie z zeszłego tygodnia, Charles Hoskinson przekonywał, że jego projekt blockchain jest lepszy niż Ethereum. Według niego Cardano nie tylko będzie przetwarzać inteligentne kontrakty, ale zrobi to z zarządzaniem i zgodnością. Co więcej, stwierdził, że misją platformy proof-of-stake jest wprowadzenie tożsamości do systemu blockchain.

Hoskinson zwrócił również uwagę na niedawno udzielone wsparcie dla rozwijających się krajów w Afryce. JCardano nawiązało współpracę z Ministerstwem Edukacji w Etiopii, aby pracować nad krajowym systemem identyfikacji opartym na blockchainie. W rezultacie sieć przyniosłaby korzyści 3 500 szkołom, 5 milionom uczniów i 750 000 nauczycieli.

Ponadto, ogłosili oni drugie duże partnerstwo w Afryce. Współpracując z IOHK i World Mobile, Cardano stworzy cyfrowe tożsamości, mobilne połączenie internetowe i akceptację finansową dla społeczności w Tanzanii.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.